Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gangrena, ja sam mislio na Alvesa sto simulira, ne na Etoa.
    Ako je verovati Sunday Mirror-u Mancester Siti je spreman pustiti Adebajora besplatno u Totenhem.
    Lil i PSZ sz spremni da dovedu u svoje redove ROmarika koji trenutno nastupa za Sevilju.
    Vitali Kutuzov, koje je u prosloj sezoni nastupao za Bari, je blizu prelaska u Seltik.

    Comment


    • Uopšte mi nije jasna ta priča oko Adebajora .. Očigledno je malo više čuknut u glavu ... A Totenhemu će svakako dobro da dođe, treba im napadač ..

      Comment


      • Slobodan Rajkovic ce potpisati cetvorogodisnji ugovor sa HSV-om.Jos jedan Srbin u Bundesligi.
        Boja Jorgacevic bi trebalo svoju karijeru da nastavi u turskom Gencerberligiju.
        Juventus nudi 8 miliona evra.
        Roma je dobila novog napadaca u pitanju je bivsi napadaca Espanjola Osvaldo koga je zeleo i Atletiko Madrid.
        Inter je spreman da ponudi 30 miliona evra za Kaku.
        Ferguson je odbio ponudu PSZ za Berbatova i izjavio da Bugarin nece napustiti Teatar Snova.
        Na adresi Liverpula stigla je ''zanimljiva'' ponuda Intera za Dirka Kujta.
        Totenehm ce ponuditi jednog njihovog igraca+ novac za Gerija Kejhila.
        Lukas Podolski nece promeniti klub zato sto celnici kluba vide njega kao kljucnog igraca u ovoj sezoni.
        Napoli se raspituje za Djiraldinja.
        Inter ce nakon prodaje Samjuela Etoa pokusati da dovede defanzivca Ajaksa Jana Vertongena.

        Comment


        • Za koga nudi Juve 8 miliona?
          Verovatno si mislio na Alex-a...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Za koga nudi Juve 8 miliona?
            Verovatno si mislio na Alex-a...
            Mislio sam na Afelaja.
            Ladno sam zaboravio to da napisem.

            Comment


            • Nece Kaka u Inter sigurno, rekao je danas.

              Mozda ce u Arsenal, a Real je spustio cenu na 30 miliona.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja pisem na sta naletim , na vama je da demantujete.
                Nakon sto je Valensija prodala Matu, ima nameru da u svoje redove vrati Raula Albiola iz Rea Madrida.Pominje se da ce poslati za njega 10 miliona evra.
                Ako je verovati Sportmediaset , celnici Arsenala i Lacija ce da se sastanu u skorije vreme a tema razgovora bice prelazak Maura Zaratea u Arsenal.

                P.S.Bio bih zahvalan kad bi se i pojedini clanovi aktivirali, posto ce ovih poslednjih 9 dana biti ludnica i naravno bice puno spekulacija i transfer, pa da na vreme sve to ispratimo.

                Comment


                • Nisam cuo to za Affelaya...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ni ja ne verujem u to posto je Afelaj povredjen i nece se u oporaviti do kraja septembra.

                    Juventusu treba igrac na levom krilu koji ce odmah da zaigra u startnih 11.;)

                    Comment


                    • I dalje se pominje Vargas kao to levo krilo,mada sta znam..
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Mozda Barsa nije zadovoljna bivsim igracem PSV-a?

                        Comment


                        • Kygriakos presao iz Liverpula u Volfsburg i potpisao na 2 godine ... Jedan vrlo cvrst igrac u odbrani , u 49 utakmica zabio 3 puta za Liverpul i stalan reprezantativac Grcke do prosle godine kada je odigrao zadnji mec za repku
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Mozda Barsa nije zadovoljna bivsim igracem PSV-a?
                            Ne bih rekao da je bas do toga.Barsa gleda da na svakoj poziciji ima dva igraca, a u stvari ih koristi samo 15.
                            Afelaj kada se vrati treba dvojica iz startne postave da se povrede kako bi on usao jer Pedro je domaci igrac, a i Sancez ce imati prednost u odnosu na njega.

                            Comment


                            • Juve pregovara sa Luganom... Vrlo verovatno da će on biti novi štoper a ne Alex. I doćiće naravno još levo krilo u Juve do kraja avgusta...

                              Kajtov agent potvrdio da je Inter zainteresovan za njegovog klijenta...

                              EDIT: Kajt rekao da želi da ostane u Liverpulu...
                              Last edited by Il Capitano; 23-08-11, 00:00.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Simon Vukcevic je na korak od prelaska u Blekburn.Ocekuje se da ce potpisati ugovor veceras ili sjutra ujutru.

                                Comment

                                Working...
                                X