Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krle,znam ja sve o Milanu,za njih navijam

    Ma da ne pricamo mi u napred,jos nisu otisla ova dvojica...a ako i odu,ne sumnjam da ce Inter nadomestiti to

    Comment


    • Nama vise Hamsik nije prioritetan,mi smo se bacili na Gansa,ali od toga najverovatnije nema nista do zime
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Trener Boltona potvrdio da pregovaraju oko transfera SWP-a iz City-a
        Alex ce izgleda preci u Juventus
        Napoli je potvrdio interesovanje za Rossija iz Villareala,ali zasad od tog transfera nema nista
        Agent Zaratea izjavio da Lazio trazi 20 miliona da bi ga pustili da ode
        U Romi bi najvise u svojim redovima voljeli vidjeti Higuaina nakon sto je Villareal odbio ponudu za Nilmara
        Galatasaray ce pokusati da dovede Adebayora
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Stouk sve blizi Bartonu i Bendtneru.*

          http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...-Bendtner.html

          Comment


          • Hvala BOGU pa se zavrsilo, ae adio, sada ce Alcantara da propadne, ali sta da se radi....moze on u Arsenal.

            http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...Barcelona.html
            http://www.goal.com/en/news/11/trans...-to-barcelona-
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Bolton doveo Tuncaya na posudbu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ljubomir Ristovski nije vise trener Vojvodine.
                Nelson Valdez je novi napadac Rubina i presao je za sumu od 5 miliona evra.
                Totenhem bi samo mogao Adebaojoru da placa 60000 funti nedeljno, dok bi ostatak po njima da placa Siti.Nesto mi ne deluje da ce se ova zelja Totenhema ostvariti
                Karlos Kueljar nece preci u Rendzerse, bar ne do januara.
                Ralf Ragnik je izjavio da Raul ostaje u Salkeu.
                Erik Piters , fudbaler PSV-a, ce najverovatnije biti zamena za Luisa Enrikea u Njukaslu.
                Everton hoce da dovede Staridza na jednogodisnju pozajmicu.

                Comment


                • Porto doveo dvojicu igraca iz Standarda Defoura i Mangalia...placeni su 6 i 7 miliona eura
                  Roma zeli Kjaera i Osvalda
                  Keane ce izgleda potpisati La Galaxy
                  Last edited by AK47; 14-08-11, 17:32.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Mirise mi da ce Porto da napusti Mutinjo posto je dosao Defur.

                    Comment


                    • Ja mislim da ce ih napustiti onaj Pereira i Guarin...ili mozda Moutinho
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Juventus izgleda zavrsio posao oko Vargasa ponuda je glasila Amauri+10 miliona i izgleda da su celnici Viole pristali na to... ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Juventus izgleda zavrsio posao oko Vargasa ponuda je glasila Amauri+10 miliona i izgleda da su celnici Viole pristali na to... ;)
                          Nemoj da bude kao za Bastosa

                          Ne verujem da je Juventus toliko blizu Vargasu u ovom trenutku. Videćemo da li će nekog dovesti kasnije na toj poziciji levog krila.

                          Ako Đilardino ode sledeće nedelje u Đenovu, što je veoma moguće onda će Viola biti primorana da traži napadača. Ali oni su isticali da hoće samo pare za Vargasa iako će im možda biti primlamljiva ponuda za Amaurija.

                          Ali nije toliko blizu Vargas Juventusu u ovom trenutku...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Eurosport napisao zvanicno,sad ja nesto nisam siguran....
                            Ali sta znam koliko puta je bilo blizu ovaj blizu onaj...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Na EuroSport-u danas vest da Snajder ide u Siti u zamenu za Teveza!? Možda oni znaju nešto više...

                              http://it.eurosport.yahoo.com/140820...bio-tevez.html
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Bice, jel Bastos jos na lekarskim pregledima?

                                Comment

                                Working...
                                X