Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ne nego pricam da se pre spekulisalo da ako dodje neki vezni igrac onda Nani pada na klupu i poslace ga na pozajmicu nekom klubu..Juventus je bio zainteresovan za Fabia i Nanija sad videcemo,ali to se pricalo.

    Evo: http://www.tuttosport.com/calcio/ser...+uno+spiraglio
    A i nesto ne verujem u odlazak Nanija.Dolaskom Snajdera mislim da ce Park najvise ispastati i da ce imati malu minutazu.
    A Fabio je veoma bitan za Fergijevu rotaciju na bekovima i nema sanse da napusti Old Traford.
    Stouk je spreman da ponudi 10,3 miliona evra za Bendtnera,
    Za Dzoia Bartona su interesovanje pokazali Mancester Junajted,Totenhem i Arsenal.Totenhem je najrealnija opcija za sada, pod uslovom da ode Palasio.
    PSZ sprema ponudu vredju 18 miliona funti za Dimitara Berbatova.
    Kao zamenu za Bisevca, Valensijen na njegovoj poziciji vidi Rajkovica.
    Miguel Veloso je za sada realnija opcija od Akvilanija kao zamena za Montoliva koji ce uskoro napustiti klub.
    Terek Grozni je navodno ponudio 7 miliona evra po sezoni za Davida Trezegea.
    Kao jedno od pojacanja Fiorentine ponovo se pominje Palombo.
    Djovani dos Santos sve je blizi prelasku u Udineze.
    Roma je i dalje zainteresovana za Kjaera, fudbalera Volfsburga, i uskoro ce spremiti ponudu za njega.Takodje njega prate Inter,Juventus i Milan.
    Last edited by Ricma; 02-08-11, 14:09.

    Comment


    • Snajder je bas blizu,izgleda da je Inter prihvatio ponudu od nesto malo preko 30 miliona funti,a nece ni plata biti problem jer je SAF trazio od Gila veci budzet zbog Veslija i ovaj je pristao.Izgleda da ce odigrati jos utakmicu u subotu da bi se oprostio sa trofejom i to je to.Nadam se da je tako,bas nam treba.Italijanska liga nastavlja da gubi igrace i sve je smijesnija,Inter ipak ne bi smio da prodaje najbolje igrace,Maikon ce isto napustiti klub sve su prilike...
      sigpic

      Comment


      • Ako Sneijder dodje,a sve su prilike da hoce,mislim da ce Berbatova prodati PSG-u radi neke finansijske ravnoteze,inace PSG nudi oko 18 miliona za Bugarina
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ja sam cuo ponudu Intera 30 miliona + Maicon za Teveza
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ako Sneijder dodje,a sve su prilike da hoce,mislim da ce Berbatova prodati PSG-u radi neke finansijske ravnoteze,inace PSG nudi oko 18 miliona za Bugarina
            Ne znam,iskreno ne vjerujem da ce se SAF odreci Berbatova,mada je Velbek stvarno odlican bio u prijateljskim i moze biti izuzetno oruzje ove sezone.
            Originally posted by bice View Post
            Ja sam cuo ponudu Intera 30 miliona + Maicon za Teveza
            Izgleda da je tako,ne shvatam zasto bi dovodili napadaca,a imaju toliko problema sa sredinom,svasta.Inter i sa Tevezom nema sanse da konkurise za titulu,njima treba kreativac ako izgube Snajdera,a sad daju i najboljeg desnog beka na svijetu
            sigpic

            Comment


            • Nije Vladane realno sad Maicon najbolji bek na svijetu,nema sanse...

              Slazem se da je jedna velika glupost prodaja Sneijdera,jer oni bas imaju dobre napadace i Tevez im ne treba,ali vjerovatno se na tom mjestu kreativca trener uzda u onog malog Alvareza
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma imao je nesto losiju sezonu,ali i dalje je najkompletniji,igra i odbranu i napad i ima jos par godina na najvecem nivou sigurno.Ja mislim da ako izgube Snajdera i Maikona da nece ni u LS uci,ali vidjecemo.Meni je ovo neshvatljivo,koliko god ja volio da Snajder dodje u Man on je taj oko treba da grade tim,mozak ekipe i ima jos bar 5 godina na ovom nivou
                sigpic

                Comment


                • Tevez je potreban da bi se napravio dobar trio napadača. Gasperini igra sa 3 u napadu (2 po krilu) a sad mora prinudno da igra sa 2 isturena i sa jednim igračem pozadi... Ako dođe Tevez, Pacini je u sredinu, a Eto'o sa jedne strane a Tevez sa druge...

                  Maikon je vrlo verovatno da odlazi, nadam se da mogu da urade ovaj posao zajedno sa Sitijem za njega i Teveza... Možda su im potrebne i pare, pa zato planiraju da prodaju Snajdera i da uz Maikona deo tog novca da daju za Teveza...

                  Riki Alvarez je doveden, mislim da će on biti odlično rešenje na sredini u slučaju da Snajder ode, nema još tu klasu kao Snajder ali je brži od njega...

                  Najradije bih voleo da ostanu i Snajder i Eto'o i da probaju da za Teveza nađu pare i da daju Maikona...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Milan Jovanovic ce sledece dve godine proveti u Anderlehtu.
                    VBA je vratio u svoje redove Zoltana Geru koji je u prosloj sezoni branio boje Fulama.
                    Bajern Minhen je zainteresovan za usluge srpskog reprezentativca Zdravka Kuzmanovica.
                    Birmingem je doveo Dzonatana Spektora, a taj klub bi mogao da napusti napadac Kameron Zerom koji ima ponudu od Fulama u vrednosti od 5 miliona evra.
                    Atletiko Madrid nudi 15 miliona evra za Pabla Osvalda koji trenutno igra za Espanjol.
                    PSz je spreman da ponudi 8 miliona evra za Marka Borijela.
                    Anzil bi pored Zirkova u svoje redove moze da dovede i Arsavina.
                    Fiorentina odbila sve ponude za njenog napadaca Djiraldina koji ce sigurno predvoditi napad Fiorentine i sledece sezone.
                    Mateo Kovacic, fudbaler Dinama Zagreba , mogao bi da pojaca redove Arsenala ukoliko Arsenal za njega plati 12 miliona evra.

                    Comment


                    • Posto je Vucinic otisao u Juventus, kao njegova zamena smopinje se reprezentativac Nemacke Lukas Podolski.
                      Bolton i Vest Hem jure potpis Simona Vukcevica.
                      Mateja KEzman, po svojoj prilici, trebalo bi da postane novi igrac svedskog prvoligasa Mjalbija.
                      Luis Boa Morte je napustio Vest Hem.
                      Handanovic produzio ugovor sa Udinezeom na jos cetiri godine.Vrlo losa vest je sto je Brkic dosao ovog leta i sigurno je da ce i u narednim godinama braniti u drugim klubovima kao pozajmljeni igrac.
                      Mancester Siti ce pristati da posalje Adebajora u Totenhema pod uslovom da u suprotnom pravcu krene Aron Lenon.
                      Juventus je Fiorentini poslao 15 miliona evra vrednu ponudu za njihovog levog igraca Huana Manuela Vargasa.
                      Oven Hargrivs ipak nece pojacati redove Lestera.
                      Mbokani se pominje kao jos jedno pojacanje Anderlehta na poziciji napadaca.
                      Stiv Malbrank vrlo je blizu prelaska u redove Sent Etjena.
                      Mark Bresano odlazi u Al Nasr.
                      Stutgart je veoma blizu dovodjenja Zana Alana Bumsonga, trenutno odbrambenog fudbalera Panatenaikosa.
                      Juventus jeste odbio Zenitovu ponudu za Bonucija, ali ono sto je sigurno je da Zenit jos nije digo ruke od igraca i uskoro ce poslati vecu ponudu.

                      Comment


                      • Jagielka odbija da predje u Arsenal
                        Tottenham poslao ponudu za Sambu,takodje jos uvijek zele Diarru iz Reala
                        Kalinic ce izgleda preci u neki od Ukrajinskih timova
                        U slucaju dolaska Sneijdera u UTD,Bayern i Juventus bi krenuli u utrku za Nanija
                        Celtic zeli da dovede Bartona
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Juventus je Fiorentini poslao 15 miliona evra vrednu ponudu za njihovog levog igraca Huana Manuela Vargasa.
                          Ehh kad bi ovaj dosao...

                          Comment


                          • Ponuda jeste poslata sve e na Fiorentini sada ;)
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Igrac po transfermarketu toliko vredi.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Igrac po transfermarketu toliko vredi.
                                Jbg vredi ali da li ce ga pustiti jer vec ostaju bez Montoliva... ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X