Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sokrates Papastatopulos presao u Werder
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • http://www.sportske.net/vest/transfe...ana-46304.html

      Ide u Mancester..

      Comment


      • dobro je objavio bice ipak Juventus su uzeli Vidal ..
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Drago mi je da nije zavrsio u Anderlehtu, pre svga zato sto je igrao za Standard.Nije on za belgijsku ligu.Po meni vise je za francusku i nemacku i nadam se da ce u jednu od te dve lige zavrsiti.
          Cudno mi je sto je Verder doveo Grka na pozajmicu, a kao nemaju dovoljno para za Ignjovskog, posto pokusavaju da svima smanje plate kako bi se transfer ostvario.Valjda ce iz toga izaci neki pozitivan epilog.
          Ronald Kuman je novi trener Fejenorda i Roterdama.
          Navodno je Stouk spreman da izdvoji 8 miliona evra za Juventusovog igraca, Sisoka.
          Japanski fudbaler Makoto Hasebe produzio je ugovor sa Volfsburgom do 2014.
          Romelo Lukaku je blizu prelaska u Celzi.
          Siem de Jong je produzio ugovor sa Ajaksom do 2015 godine.

          Comment


          • Kapdevilja presao u Benficu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Lil zaintereswovan za Lia adija problematicnog odbrambenog igraca crvene zvezde

              Comment


              • Melo u Galatasarayu http://www.juventus.com/wps/portal/e...%2022july2011/
                Na pozajmici uz pravo otkupa na kraju sezone za 13 miliona ;)
                Last edited by bice; 22-07-11, 16:34.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Milan Dudic potpisao dvogodisnji ugovor sa sturmom

                  Bivsi napadac crvene zvezde Rade veljovic potpisao ugovor za Javorom iz ivanjice

                  Comment


                  • Kad je Veljovic igrao za Zvezdu?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ja znam da je prosle sezone igrao za banjalučki Borac i nije bas odigrao dobro utakmice koje je igrao, a bio je na posudbi iz Cluja. Vidim da nikad nije igrao za CZ u seniorskoj ekipi.

                      Comment


                      • Udineze ne časi časa. Pronađena zamena za Sančeza...

                        Đovani Doš Santos će izgleda doći za €10m
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Levi bek Aleks sandro presao u porto

                          T-Mac bio je clan crvene zvezde,proguglaj malo i naci ces;)

                          Comment


                          • Originally posted by miki1 View Post
                            Levi bek Aleks sandro presao u porto

                            T-Mac bio je clan crvene zvezde,proguglaj malo i naci ces;)
                            Igrao je u omladinskom pogonu,ali nije zabelezio utakmicu za 1. tim.

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Lazari presao u Violu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Bivsi clan Atletika iz Bilbaa Francisko Jeste potpisao je jednogodišnji ugovor sa Olimpijakosom.
                                Trener Boltona Oven Kojl hoće da dovede na stadion Ribok Neduma Onuohu koji više nije u planovima Mančester sitija, odnosno trenera Roberta Manćinija.
                                Uprave Stutgarta i Volfsburga se dogovorile oko prelaska Kristijana Tresa.
                                Uprava Totenhema ce pokusati da dovede fudbalera Barselone, Ibrahima Afelaja, na jednogodisnju pozajmicu.
                                Blekburn za svog defanzivca, Sambu, trazi 17 miliona evra.
                                QPR je jos jedan engleski klub zainteresovan za usluge Pitera Krauca.

                                Comment

                                Working...
                                X