Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sad jos uvijek spekulacije,ali stize od Interovih tifoza,a tu je i Eto koji lobira da se napravi africki tandem.Mada ja mislim da bi Celsi izgubio,iako bi Interu Drogba dobro dosao,ima on jos 3 godine na najvecem nivou!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Za sad jos uvijek spekulacije,ali stize od Interovih tifoza,a tu je i Eto koji lobira da se napravi africki tandem.Mada ja mislim da bi Celsi izgubio,iako bi Interu Drogba dobro dosao,ima on jos 3 godine na najvecem nivou!
      Joj Eto'o-a lopova, sta sve smislja... zapao je u crnilo italijanske mafije

      Ma volio bih da ostane, jos pogotovo ako dodje Lukaku, a Lukaku je rekao da mu je idol Drgoba. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • U Romi bi trebao da predje defanzivan Sportinga iz Hohona, Hoze Anhel.
        Rodni Strase, fudbaler Milana, sledecu sezonu provesce na pozajmici u Leceu.
        Navodno je Roma potpisala ugovor sa mladim francuskim napadacem Negom, dosadasnjim fudbalerom iz Nanta.
        Havier Kamunas je potpisao trogodisnji ugovor sa VIljarealom.
        Adrijan Lopez je napustio Depotrivo La Korunju, posto mu je ugovor istekao, i presao u redove Atletika iz Madrida.
        Stiven Dejvis je produzio ugovor sa Rendzersima do 2016 godine.
        Roberto Akvafreska ce narednu sezonu provesti na pozajmici u Bolonji, koja se pritom dogovorila sa Djenovom da ima i deo vlasnistva nad njegovim ugovorom na kraju sledece sezone.

        Comment


        • Muslera zvanično prešao u Galatasaraj. Zarađivaće €2m po sezoni...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nece Tevez u Korintijans,danas je poslednji dan prelaznog roka u Brazilu,nema vremena za realizaciju transfera
            sigpic

            Comment


            • mladji brat didijera drogbe fredi drogba prelazi u novog prvoligasa dizona a predhodno je nastupao za le man

              Comment


              • http://www.sportal.rs/news.php?id=55276

                Vidal u Juventusu ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bice, ne se brukaj sa ti domaci sajtovi.Sportal, sportske ista bagra.
                  Bisevac je trenutno najblizi PSZ.
                  Akvialani se pominje kao potencijalno pojacanje Fiorentine i zamena za Montoliva.
                  Tijago je potpisao dvogodisnji ugovor sa Atletikom iz Madrida.
                  Totenhem je izrazio zelju da dovede Adebajora na pozajmicu.
                  Marsel Gecov je napustio ceski Liberec i presao na stadion Krejven Kotedz, dom Fulama.
                  Everton se umesao u trku za potpis Sarla N'Zogbie iz VIgana.
                  Borusija iz Menhengladbaha saopštila je danas na svom sajtu da je angažovao 21-godišnjeg napadača Jukija Otsua iz japanske Kašive.U pitanju je trogodisnji ugovor.
                  Kako mediji javljaju, Milan Jovanovic je najblizi prleasku u belgijski Anderleht.

                  Comment


                  • Bice, zatrazicu da ti se skine funkcija ako postavis jos nesto sa sportala.

                    Salim se, ali to je najgori sportski sajt na svetu zato nemoj molim te.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Bice, zatrazicu da ti se skine funkcija ako postavis jos nesto sa sportala.

                      Salim se, ali to je najgori sportski sajt na svetu zato nemoj molim te.
                      sportal i sportske sigurno dijele to prvo mjesto.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Znam da jeste ali to je bilo malo ironicno znas,jer ja ne verujem ni sportalu ni sportskim ali ozbiljno po italijanskim sajtovima se pise da je dogovoreno pa sam zato stavio ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Stiven Defur je blizu prelaska u Lokomotivu iz Moskve.
                          Celnici Volfsburga su izjavili da Kjaera nece da prodaju za manje od 15 miliona evra.
                          Zo je napustio Mancester Siti i presao u redove Internasionala.

                          Comment


                          • Benfika dovela Kapdevilu i potpisala ugovor s njim na 2 sezone...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Zoze Altidor je presao u Az Alkmar,a prethodno je raskinuo ugovor sa Viljarealom.Ugovor sa Alkmarom je potpisao do 2015 godine.
                              Posto je Vidal napustio Leverkuzen, kao njegova zamena pominje se Gargano, fudbaler napolija.Pisi propalo.
                              Dijego Kapel je presao iz Sevilje u Sporting.
                              Arsenal je navodno spreman da ponudi 10 miliona funti za usluge Skota Dana, trenutno fudbalera Birmingema.
                              Marsela Jansena, fudbalera Hamburga, mediji povezuju sa Liverpulom.

                              Comment


                              • http://www.sportklub.info/vest.php?i...bez-jovanovica



                                Covek je prosek...

                                Comment

                                Working...
                                X