Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lulic bio najbolji na testovima ubjedljivo na pripremama,neki pomocni trener rekao da samo suti i radi kao bager,mada on i za repku nikad ne stoji
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne, ne, oni ce se klati za cetrvto mesto.Juve ce biti treci.
      Danas bi trebalo da se potvrdi zvanicni prelazak Sanceza u Barsu.Spanski dnevni list AS trvdi da je Sancez potpisao ugovor.
      A vest za Teveza sam naleteo na stranim sajtovima i pominje se na transfermarketu.
      Jos jedan klub je zainteresovan za usluge Bendtnera.U pitanju je Hamburg.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        U Lacio su jos dosli i Marketi,Konka,Lulic i Stankevicijus,znamo da je jos prije dosao Klose,a sad je tu i Sise,odlicno
        Flokari ide...
        Abdulaj Konko, bivši igrač Đenove i Sevilje...

        Evo ga Sise, zemlja mu nije ravna

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Juve ponudio 40 miliona za Agera i 8.5 godisnje,ozbiljno nema sta
          Morimoto spasilac Katanije ode u Novaru
          Doni u Liverpul
          sigpic

          Comment


          • "Došla je ponuda iz Corinthiansa i ja zaista ne bih imao problema da se vratim igrati u Brazil. Brazilski me klub kontaktirao i poslao ponudu na adresu Citya, koji na nju mora odgovoriti u narednih osam do deset dana", rekao je Tevez.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Uradice nesto Udine u LS cuo sam
              sigpic

              Comment


              • http://www.sportklub.info/vest.php?i...ez-u-barseloni

                Naigrace se...

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Juve ponudio 40 miliona za Agera i 8.5 godisnje,ozbiljno nema sta
                  Morimoto spasilac Katanije ode u Novaru
                  Doni u Liverpul
                  Odakle ti ovo Vlatko?

                  Ja o tome nisam obavesten vec o ovome... ;)

                  http://www.sportske.net/vest/transfe...ita-45799.html
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Samo Udinese opario u ovom prelaznom roku pravo,cijena toga je sredina tabele sljedece godine
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Odakle ti ovo Vlatko?

                      Ja o tome nisam obavesten vec o ovome... ;)

                      http://www.sportske.net/vest/transfe...ita-45799.html
                      Pisu italijanski i spanski mediji ;)

                      Zato mi je AK i krivo sto igraju LS,koliko bi bolje bilo da je sad tu ovakav Lacio...
                      sigpic

                      Comment


                      • Videcemo ne verujem dok ga ne vidim u dresu Juventusa...

                        Inace Pastore izjavio da ce igrati u Italiji,ja bih rekao Inter ili Milan...

                        http://www.sportske.net/vest/medjuna...lub-45792.html
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sledece sezone cemo ponovo gledati:Mancester-Barselona,ti timovi imaju ponovo da dominiraju a sto se Sitija tice voleo bih da ih napuste oni seici pa da vidim Mancinija kako vodi raspalu ekipu...Ko hoce da se kladi da ce covek igrati bunker prtiv najacih ekipa?

                          Comment


                          • Ne znam za bunker ali znam da namijestaju samo tako...
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.goal.com/en/news/596/excl...al-40m-wesley-

                              Treba sada sve uklopiti,jedini siguran je Vidic

                              Comment


                              • Branka izjavio da Inter neće da proda Snajdera. Ali sada na goal.com ekskluzivno kao Junajted i Inter počeli pregovore za transfer vredan oko €40m. Ako daju za Snajdera toliko to znači da će oni skoro €100m potrošiti za ovaj prelazni rok!

                                U slučaju da ode Snajder (ne bih voleo nikako) onda se nadam da se dovodi Pastore. Sančez nema šanse, iako bi se Inter možda umešao u borbu za njega ali on je odabrao Barselonu i tu nema više šta da se traži. A i Pastore je izjavio da želi da ostane u Italiji. Mislim da Milan neće više da dovodi nikog, možda neko manje pojačanje ali neke velike pare da daju nema šanse. Još Berluskoni sad ima da plati ogromnu kaznu, više od pola milijarde eura!!!
                                Dakle nadam se da neće biti Alvarez direktna zamena u slučaju da ode Snajder. Očekujem onda Pastorea i voleo bih da vidim i njega i Alvareza u prvoj postavi.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X