Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MariiA KirilenkO - Niksa View Post
    ako resi da napusti Arsenal .. mislim da ce ici u Barsa
    i ja sam sigurna da ce pre u barsu neko u real,jer mu vise odgovara ovaj stil igre sto neguje barca

    a ovaj alonso ne znam sta trazi u realu,nikakav fudbaler

    Comment


    • PSZ je ponudio 15 miliona evra za igraca QPR Tarabta.
      Manuel fernandez, koji je dosao u Valensiju za 18 miliona evra, je nakon pola godine provedenih u Besiktasu potpisao trogodisnji ugovor sa turskim klubom vredan 2 miliona evra.

      Comment


      • Pomalo smešan transfer Manćini ga traži...

        http://www.football-italia.net/jul2h.html

        Alesio Ćerći nadomak Sitija!!! On je dobar igrač za solidan tim Serije A ali za Siti???
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by miki1 View Post
          i ja sam sigurna da ce pre u barsu neko u real,jer mu vise odgovara ovaj stil igre sto neguje barca

          a ovaj alonso ne znam sta trazi u realu,nikakav fudbaler
          Jesi nekad gledao fudbalsku utakmicu?
          sigpic

          Comment


          • Ja mislio da sam usao u temu vicevi kad sam procitao ovo za Alonsa

            Speculation:
            Striker Robin van Persie could head for the Emirates Stadium exits if Cesc Fabregas, Samir Nasri and Gael Clichy all depart, if reports in the Daily Star are to be believed.

            Ovde izgleda ako jedan od bitnijih igraca odluci da napusti Arsenal svi ce nastaviti njegovim koracima.

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...players-linked

            Evo koliko ima tih spekulacija ,Liverpool je samo u junu bio povezivan sa 66 igraca.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Juventus se umešao Sitiju za Ćerćija

              http://www.football-italia.net/jul2m.html

              Đibril Sise gotovo sigurno prelazi u Lacio. Strašan trio u napadu će imati: Zarate, Klose, Sise. Još Ernaneš i Ledezma na sredini!

              http://www.football-italia.net/jul2k.html
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Lacio osvaja Seriu A dogodine,vidicete ;)
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Naleteo sam na informaciju da ce Dijego sledece nedelje preci u Liverpuli i to izmedju 8 i 10 miliona evra.
                  Tacnije to je nemacki Kicker izjavio.
                  Luis Garsia je potpisao jednogosnji ugovor sa Pueblom i od ove sezone ce igrati u meksickoj ligi.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Naleteo sam na informaciju da ce Dijego sledece nedelje preci u Liverpuli i to izmedju 8 i 10 miliona evra.
                    Tacnije to je nemacki Kicker izjavio.
                    Luis Garsia je potpisao jednogosnji ugovor sa Pueblom i od ove sezone ce igrati u meksickoj ligi.
                    Sanse su minimalne da Dijego predje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miki1 View Post
                      i ja sam sigurna da ce pre u barsu neko u real,jer mu vise odgovara ovaj stil igre sto neguje barca

                      a ovaj alonso ne znam sta trazi u realu,nikakav fudbaler
                      Genijalno nema sta

                      Edit:
                      Srbijanski nogometaš Milan Biševac od naredne sezone nosit će dres francuskog PSG-a.

                      Biševac je ranije igrao za Valenciennes, a na Parku prinčeva će zvanično biti predstavljen u narednih nekoliko dana. Kako sada stvari stoje, potpisat će četverogodišnji ugovor sa Parižanima.

                      Ovaj 28-godišnjak za Valenciennes je odigrao 100 utakmica, a njegov dolazak u PSG "sredio" je trener Antoan Kombouare.

                      Prije Biševca u prijestolnicu Francuske stigli su Kevin Gameiro (napadač) i Nicolas Douchez (golman). Očekuju se i dolasci Rominog Jeremyja Meneza i Lilleovog Edena Hazarda.
                      Last edited by AK47; 02-07-11, 15:51.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Celzi sprema 20 miliona funti za Nasrija.
                        Vigan je na dobrom putu da dovede fudbalera Sitija Sona Rajta Filipsa.
                        Liverpul je otkupio ugovor kapitena Fluminezea, Freda.Ugovor iznosi 13,6 funti, a igrac ce da potpise ugovor po zavrsetku Kopa Amerika.
                        Marko Mota ne zeli da napusti Juventus.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Celzi sprema 20 miliona funti za Nasrija.
                          Vigan je na dobrom putu da dovede fudbalera Sitija Sona Rajta Filipsa.
                          Liverpul je otkupio ugovor kapitena Fluminezea, Freda.Ugovor iznosi 13,6 funti, a igrac ce da potpise ugovor po zavrsetku Kopa Amerika.
                          Marko Mota ne zeli da napusti Juventus.
                          Gde citas ove stvari?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Celzi sprema 20 miliona funti za Nasrija.
                            Vigan je na dobrom putu da dovede fudbalera Sitija Sona Rajta Filipsa.
                            Liverpul je otkupio ugovor kapitena Fluminezea, Freda.Ugovor iznosi 13,6 funti, a igrac ce da potpise ugovor po zavrsetku Kopa Amerika.
                            Marko Mota ne zeli da napusti Juventus.
                            Nece on preci u tim koji je konkurentan za osvajanje PL, i koji je prije svega gradski rival!
                            Ako je Wenger pametan, on ce ga prodati nekome van Engleske....
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • To i ja kazem.
                              Al kad bolje pogledas naziv teme, sto da ne postavim i ovu spekulaciju.
                              Valjda ce Milan ponuditi toliko,mozda milion ili dva miliona evra manje.Prosle godine su za te pare doveli Robinja.

                              Comment


                              • Pa da. Vrlo je moguce da ce Nasri zavrsiti u Milanu ili van Engleske.
                                Mada ja kao fan Chelsea-ja, ne bi' imao nista protiv da on dodje, ali kao sto rekoh..nece nista od toga biti!

                                Samo pitanje je ako ode Nasri (a mozda i Fabregas), koga Arsenal planira dovesti u veznom?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X