Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radovic je potpisao novi trogodisnji ugovor sa Legijom.
    Barselona je poslala dve ponude Arsenalu.20 miliona funti za Nasrija i 34 miliona funti za Fabregasa.

    Comment


    • Aleksis ce u Barsu verovatno

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ocigledno jeste,ovi bas pretjeruju iako je Cileanac igracina,ma ustvari mogu oni platiti nego nsiu sigurni u njega u toj mjeri da bi dali te pare za njega...
        Naravno, a malo je reci da pretjeruju...al' eto moze im se...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Radovic je potpisao novi trogodisnji ugovor sa Legijom.
          Barselona je poslala dve ponude Arsenalu.20 miliona funti za Nasrija i 34 miliona funti za Fabregasa.
          Joooj al' me nerviraju, sta ce njima opet 2 veznjaka....joj al' ih ne podnosim!!!!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nece ni jedan ni drugi da zavrse tamo po nekom mom misljenju.
            Ponuda za Nasrija je samo opipavanje terena.Najvece sanse dajem Sancezu da predje.U Barsi se nadaju da ce odigrati losije sad na Kopa Americi pa ce mu pasti cena.
            Nasri bi mogao da predje samo za veliku sumu u Barsi pod uslovom da ne dovede nijednog igraca koje zeli pre njega.A to su veoma male sanse da se desi.
            Ciganska posla.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nece ni jedan ni drugi da zavrse tamo po nekom mom misljenju.
              Ponuda za Nasrija je samo opipavanje terena.Najvece sanse dajem Sancezu da predje.U Barsi se nadaju da ce odigrati losije sad na Kopa Americi pa ce mu pasti cena.
              Nasri bi mogao da predje samo za veliku sumu u Barsi pod uslovom da ne dovede nijednog igraca koje zeli pre njega.A to su veoma male sanse da se desi.
              Ciganska posla.
              Totalno ciganska!
              Ma stvarno idu na zivce vise, imaju odlican tim...i onda odjednom hoce opet 3 veznjaka...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Oni ce u najboljem slucaju dovesti jednoga, zato sto imaju samo 45miliona evra na pojacanja da potrose.
                Koja je poenta pokupiti sve igrace , kada je za njih uspeh biti na klupi Barselone.I jedna izmena se napravi cisto reda radi.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Radovic je potpisao novi trogodisnji ugovor sa Legijom.
                  Barselona je poslala dve ponude Arsenalu.20 miliona funti za Nasrija i 34 miliona funti za Fabregasa.
                  Mislim da si se zeznuo negde. Barsa je poslala ponudu za Fabregasa, a ocekuje se da Mancester posalje 20 milki za Nasrija. Ne znam gde si video da Barsa oce Nasrija?
                  sigpic

                  Comment


                  • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ze-ViljasBoasu

                    Evo ti i za Nasrija...

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      A ja ti opet kazem da to nije tacno. Evo ovim primerom se pokazuje da ovi nasi i ne citaju strane novine. Vide naslov i misle da sve znaju. Evo ti pravi link, koji nasi kreteni nisu mogli do kraja da procitaju pa da znaju da ne pisu takve gluposti.

                      http://www.mirrorfootball.co.uk/tran...cle753708.html

                      Izguglao sam i nisam nasao nijednu vest da Barsa zeli Nasrija. Samo Fabregas, Fabregas, Fabregas. Ukucaj Barca to bid 20mil for Samir Nasri i nacices gomilu vesti "Man Utd to bid...for Samir Nasri".
                      sigpic

                      Comment


                      • Greske prave i najbolji.
                        Barselona je produzila ugovor sa Tijagom Alkantarom i njegova otkup ugovora kosta 90 miliona evra.U prevodu, male su sanse da ce Fabregas preci u Barsu, posto ce sigurno u narednim sezonama ozbiljnije racunati na Alkantaru.
                        Nije mi jasno sta ce Nasri u Mancesteru pored onolike konkurencije po krilima.

                        Edit:PSG juri Hazarda.
                        Last edited by Ricma; 29-06-11, 15:17.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Greske prave i najbolji.
                          Barselona je produzila ugovor sa Tijagom Alkantarom i njegova otkup ugovora kosta 90 miliona evra.U prevodu, male su sanse da ce Fabregas preci u Barsu, posto ce sigurno u narednim sezonama ozbiljnije racunati na Alkantaru.
                          Nije mi jasno sta ce Nasri u Mancesteru pored onolike konkurencije po krilima.

                          Edit:PSG juri Hazarda.
                          Pa Nasri ako dodje, igrace centralnog veznog. On je to i igrao u Olimpiku, ali ga je Venger bacio na krilo jer je tada imao puno veznjaka.

                          edit. Ja i dalje sumnjam da ta prica oko Nasrija pije vodu.
                          Last edited by ExEric; 29-06-11, 16:45.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lacio je zainteresovan za usluge Milana Badelja, koje po Dinamu vrede 8 miliona evra.
                            Milan ce tek od januara pregovarati o dolasku Gansa na San Siro sto je i bilo za ocekivati.
                            Stefan Scepovic bi mogao da se vrati u Srbiji i to u Zverzdinom dresu.U pitanju je jednogodisnja pozajmica.
                            Alu Dijara napustice Bordo i preselice se u Marsej.Dva kluba su se dogovorila oko svih detalja.
                            David Rozenhal je kao slobodan igrac potpisao trogodisnji ugovor sa Lilom.Proslu sezonu je igrao za Hamburg.
                            Zvezdin bivsi igrac Bojan Djordjic je novi igrac Blekpula.
                            Aston Vila zeli da vidi Dijega u svojim redovima.
                            Real nema nameru da plati 30 miliona evra za Koentraa, pa nudi Benfiki 15 miliona+ Drente i Garaj.To im je poslednja ponuda.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Lacio je zainteresovan za usluge Milana Badelja, koje po Dinamu vrede 8 miliona evra.
                              Milan ce tek od januara pregovarati o dolasku Gansa na San Siro sto je i bilo za ocekivati.
                              Stefan Scepovic bi mogao da se vrati u Srbiji i to u Zverzdinom dresu.U pitanju je jednogodisnja pozajmica.
                              Alu Dijara napustice Bordo i preselice se u Marsej.Dva kluba su se dogovorila oko svih detalja.
                              David Rozenhal je kao slobodan igrac potpisao trogodisnji ugovor sa Lilom.Proslu sezonu je igrao za Hamburg.
                              Zvezdin bivsi igrac Bojan Djordjic je novi igrac Blekpula.
                              Aston Vila zeli da vidi Dijega u svojim redovima.
                              Real nema nameru da plati 30 miliona evra za Koentraa, pa nudi Benfiki 15 miliona+ Drente i Garaj.To im je poslednja ponuda.
                              Ja citao Gago ili Lass,jedan od nas dvojice pogresne sajtove cita

                              A svakako bacaju bombe svi tako da je svejedno
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Vidi se sustina svega ovoga.Al po meni bila bi bas steta kad bi Las zavrsio u portugalskoj ligi.Nije on za Benfiku jer je prerastao tu ligu.Za njega bi najbolje bilo da se vrati u PL.
                                Koentrao ce zavrsiti u Celziju, a Real ce na toj poziciji dobiti samo matorig Eslija Kola.

                                Comment

                                Working...
                                X