Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Lulic je govorio da bi trebalo biti gotovo izmedju 6 i 7 juna a jos nista od dogovora. A da sva trojca odu to je nemoguće.

    Comment


    • Verujmo Ernestu Bronzetiju, jedan od najvećih transfer eksperata (inače blizak Realu) rekao da je Real dogovorio sve za Nejmara...
      €32m vredan transfer!

      http://www.goal.com/en/news/11/trans...rding-to-agent
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • I tako pocinje prica o propadanju jos jednog sjajnog talenta...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          I tako pocinje prica o propadanju jos jednog sjajnog talenta...


          Ne moguce da mladi igraci ne vide da je tamo propast...

          Comment


          • Daj i mi Kadu-a da posaljemo u Real za koji milion, moze da cisti kopacke.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • @T-Mac

              Ne moze ni to
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Bronzeti pojasnio da je rekao da je dogovor veoma blizu ali da još nije završen. Ali da je praktično gotovo...

                http://www.goal.com/en/news/11/trans...nfirmation-but

                U Brazilu čak mediji nagađaju da je transfer vredan čak €40m. Mada ovo je neko nagađanje...
                Postoji mogućnost i da narednu sezonu ostane u Santosu na pozajmici...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Posto je goal.com ja u to jos ne vjerujem.

                  Ali ako dodje ja ne vidim smisao davanja toliko para za njega,prvo on nije klasicni spic sto znaci da je moguce da Di Maria ispada iz ekipe,drugo mislim da on i Ronaldo se nece bas uklopiti,gusit ce jedan drugog,ne valja imati dva takva igraca u ekipi i trece mora on drasticno popraviti disciplinu,gledao sam ga i stvarno je ogroman talenat,ali on sto radi trenutno to nije fudbal nego cirkus,a to u Europi ne prolazi bas tako lako
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Goal.com prenosi u ovom slučaju vest Sky Sport-a (italijanskog)... Bronzeti je jedan od najvećih ako ne i najveći transfer expert, on kad kaže nešto to je istina... Gotovo sigurno prelazi u Real...

                    A Mođi je dao svoje predviđanje za Sančeza... Jeste da je lopov ali uglavnom je u pravu o onom što priča i uglavnom pogodi sve...

                    "Pozzo is bluffing when he says that Udinese want to hold on to Sanchez. In reality, he is just trying to spark a bidding war between the interested clubs," Moggi was quoted as saying by Tuttosport.

                    "Inter and Manchester City are the two most serious candidates to lure Sanchez away from Udine. I believe that Inter lead the chase ahead of the English side."


                    http://www.goal.com/en/news/10/italy...ng-war-between

                    Barselona i nije neki favorit za Sančeza jer im je prioritet ovog leta Fabregas a posle ako imaju još para moguće da će se opredeliti za Rosija za krilnog napadača...
                    Ali Siti može uvek da ponudi više od Intera, oni su po tome favoriti. Ipak nadam se da će Inter iskoristiti dobre veze u Italiji i dogovoriti neku buduću saradnju sa Udinezeom a i dati im kog igrača uz pare...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • http://www.skysports.com/story/0,195...989308,00.html

                      Neuer i Rafinha,a sad Boateng.Iako ih ne volim imat ce ekipu koja ce se moci boriti sa svakim skoro.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Bez obzira sto im je dosao i Boateng, Borusija ce ih i bez Sahina nakantati samo da ne ode niko.

                        Comment


                        • Spominju li se kakva pojacanja sto se tice Borussia-e?
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Dosli su Perisic iz Briza i Gundogan iz Nirnberga.
                            Ovo sto pratim na blicsportu transfere nista konkretno se ne spominje po pitanju Borusije.

                            Edit:Ne znam da li je neko ovo pomenuo.Al Muslera presao u Galatasaraj.

                            Comment


                            • Dobri su i Perisic i Gundogan, samo me zanima je l' moze Ivan da igra i po strani jer imamo vec u napadu Lucas-a i Levandowski-og...
                              Ne daj Boze samo da Barrios ode iz kluba, jebes onda sto su usli u LS.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • evo nesto u vezi ovog prelaznog roka

                                Dobre vesti za Zvezdu iz Brazila

                                Nakon što je Crvena zvezda iskazala interesovanje za Brazilca Fernanda, mediji u toj zemlji saznaju da Flamengo ne bi trebalo da pravi problem kada je u pitanju njegov dolazak u Beograd. Zadnji vezni je izgubio mesto u ekipi koju trenira Vanderlej Luksemburgo, a pošto mu ugovor sa klubom ističe u decembru, "rubronegro" je već našao zamenu za njega. U pitanju je igrač koji je 2009. osvojio titulu sa Flamengom - Airton. On se vraća sa pozajmice iz Benfike.

                                Portal globoesporte.com navodi da je Fernando poverenje trenera izgubio nakon utakmice sa Bahiom (3:3), na kojoj je pružio bledu partiju. Posle toga, u prvi plan Luksemburga iskočili su Muralja i Luis Antonio, koji su u dobroj meri iskoristili njegovo poverenje.

                                U nedeljnom meču protiv Atletiko Paranensea Fernando nije bio ni na klupi, što sugeriše da skoro sigurno neće ostati u Flamengu.


                                evo nesto i u vezi chelsea i totenhema
                                Velika trampa Čelsi – Totenhem?

                                Mediji u Engleskoj bruje o trampi gradskih rivala Čelsija i Totenhema. Glavne zvezde potencijalnog "trejda" su napadač "plavaca" Didije Drogba i kreativni vezista "pevaca" Luka Modrić. Hrvat se nalazi na radaru tima sa "Stamoford bridža", ali i Mančester junajteda, pa su u Totenhemu zapretili i tužbama UEFA, ukoliko "velikani" ne prestanu sa vrbovanjem igrača "koji nije na prodaju".

                                Kako para vrti gde burgija neće, na "Vajt Hart Lejnu" ipak ozbiljno razmatraju ponudu za Modrića, ali bi u tom slučaju iz suprotnog smera krenuo veteran Didije Drogba i ček vredan 130.000 funti nedeljno! Najbolji igrač Obale Slonovače svih vremena nalazi se, međutim, i na meti Milana, Intera, Reala i Galatasaraja, pa je moguće da će u poslednjem času rezervisati kartu za "kontinentalni" let.

                                Posao bi mogla da pokvari i činjenica da "plavci" još nemaju trenera. Istina, očekuje se da narednih dana na "Stamford bridž" ponovo dođe Holanđanin Gus Hidink, trenutno selektor Turske.

                                Comment

                                Working...
                                X