Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ma Marca je privrezena Realu samo o njemu pisu,pre neki dan ja mislim da je isto neko napisao da je Juventus zainteresovan za Marcela,i da je Higuainova cena 15 miliona

    Moguce i da je laz, ali ako u toku narednih dana izadje na jos nekim sajtovima, onda je to svrseno!;)
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sto se tice Higuaina ja sam na sajtu Eurosporta procitao da je Real rekao da je Higuain na prodaju i da je cena oko 15M, a Eurosport nikad ne objavljuje neproverene informacije, tako da u to verujem. Za njega su zainteresovani Chelsea, Arsenal, Man City, Tottenhem, i cini mi se Juve...

      A sad sam video da Kenny Dalglish zeli da dovede Jordana Hendersona iz Sunderlanda, on nudi oko 13M, a oni traze 20m. To je po meni previse, za igraca koji nije nista posebno, solidan je, ali bolja opcija je dati priliku Shelveyu nego davati 15/20M za igraca koji realno nije za prvu postavu u Liverpoolu, osim ako ne predju na dijamant pa da igrau sa 4 centralna vezna (sto je skoro nemoguce da ce uraditi).
      sigpic

      Comment


      • Eh ovo je vec puno realnije, Malaga daje 12m€ za Lucha Gonzalesa koji je vec najvaio odlazak iz Marseilla.

        Comment


        • Lille general manager Frederic Paquet is '99.99 per cent' sure that Eden Hazard will remain at the club this summer.

          Skysports.com can confirm that Sunderland have rebuffed an approach from Liverpool for midfielder Jordan Henderson.

          Wilson Palacios has revealed that Tottenham are in advanced negotiations with Napoli over a deal for him.

          Manchester City coach Attilio Lombardo has revealed that the club are ready to give up on their chase for Alexis Sanchez.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Stoke po meni igra najgori fudbal u ligi! Golovi koje postizu su prakticno "na srecu". Samo neki odbici, onda golovi iz prekida.
            Videcemo kako ce to primeniti u LE.

            Mogao bi Swansea da se pojaca. Mislim da ce zadrzati Borinija na pozajmici i sledece sezone(ne verujem da ce dobiti priliku u Chelsea).
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Borinija trazi i Parma,videcemo sta ce biti.Za Svonsi bi to bio pun pogodak,odlican je.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Stoke po meni igra najgori fudbal u ligi! Golovi koje postizu su prakticno "na srecu". Samo neki odbici, onda golovi iz prekida.
                Videcemo kako ce to primeniti u LE.

                Mogao bi Swansea da se pojaca. Mislim da ce zadrzati Borinija na pozajmici i sledece sezone(ne verujem da ce dobiti priliku u Chelsea).
                Kako ce, natrpace ih Zvezda na Marakani kao buraniju

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Stoke po meni igra najgori fudbal u ligi! Golovi koje postizu su prakticno "na srecu". Samo neki odbici, onda golovi iz prekida.
                  Videcemo kako ce to primeniti u LE.

                  Mogao bi Swansea da se pojaca. Mislim da ce zadrzati Borinija na pozajmici i sledece sezone(ne verujem da ce dobiti priliku u Chelsea).
                  Borini gotovo sigurno u Parmi ;)
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ovo mi je već novo za Palasiosa i Napoli. Biće odličan potez to za Napoli ;) Verovatno su se sad opredelili za njega pošto im je Inlera preoteo Juventus...

                    A Siti je izgleda odustao od Sančeza, sad hoće nekog iz Napolija (Kavani, Hamšik, Laveci)
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Spominje se da bi Modric mogao u Manchester kao zamjena za Scholesa.

                      A ne znam sta ce City-u Cavani ili Lavezzi,jedino ako ode Tevez,ali ovako imaju 3 vrhunska napadaca Tevez,Dzeko i Balotelli.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Spominje se da bi Modric mogao u Manchester kao zamjena za Scholesa.

                        A ne znam sta ce City-u Cavani ili Lavezzi,jedino ako ode Tevez,ali ovako imaju 3 vrhunska napadaca Tevez,Dzeko i Balotelli.
                        Ne znaju ni oni sami pa samo kupuju i nagomilavaju...

                        A i ne verujem da bi Napoli prodao ovaj njihov trio fantastiko. Postaju oni opet ozbiljan tim koji će pokušati nešto da uradi u LŠ...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Previse je 20 miliona za ovog Hendersona,dobar je ali mnogo je.
                          sigpic

                          Comment


                          • On je Englez,pa je verovatno tolika cena...;)

                            Comment


                            • Aca Stojanović obajvio na svom twiteru:

                              Kolarov mi je danas rekao da će dogodine Siti biti jači 20-30%, i dodao: "Znam šta se piše ali ostajem sigurno.“

                              Kolarov i Bisevac jutros na treningu rep SRB. Bisevac ima 7 sjajnih ponuda. Razmatra 3 iz FRA. Timovi od 2-7. poz.

                              Aleksandar Ignjovski je od danas ponovo clan OFK Beograda! Iako se mislilo da je prodat Minhenu 1860 on nikada formalno nije bio njihov!

                              http://twitter.com/#!/acastop

                              Ignjovski se vratio u OFK. Možda će krenuti Zvezda i Partizan sad po njega!?
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Aguero:"Voleo bih da nastupam u italijanskoj ligi, zato sam ostavio otvorena "vrata" za sve ponude"!!!
                                http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=51803

                                Mada se dosta pominje i Real iako predsednik Atletica ne zeli da ga proda Realu. ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X