Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hteo bih da pitam Srdjana Ercega.Da li je verovatnoca da ce se ipak vozit VN USA sledece godine?
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #62
      VN USA ce se sigurno voziti , ja nisam komentator ali mogu ti sa 100% sigurnoscu to potvrditi
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Originally posted by MikoSurvivor View Post
        VN USA ce se sigurno voziti , ja nisam komentator ali mogu ti sa 100% sigurnoscu to potvrditi
        ok hvala
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #64
          Lokacija

          https://www.youtube.com/watch?v=ofV_...layer_embedded
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #65
            Upravo čitam najavu programa za F1 trkački vikend i primetio sam da umesto 2 treninga imate neki fudbal a onda se uključujete u 21,00 "direktno" na drugi trening, tj. na pola sata do kraja treninga....Takodje nemate direktno treći trening nego Moto GP a onda imate snimak trećeg treninga u 17,3o....

            Mislite li da je to dobro za Vašu gledanost...I onako većina ljudi gleda na nekom streamu, ali ovako gubite još više...

            Comment


            • #66
              Originally posted by Frenky View Post
              Upravo čitam najavu programa za F1 trkački vikend i primetio sam da umesto 2 treninga imate neki fudbal a onda se uključujete u 21,00 "direktno" na drugi trening, tj. na pola sata do kraja treninga....Takodje nemate direktno treći trening nego Moto GP a onda imate snimak trećeg treninga u 17,3o....

              Mislite li da je to dobro za Vašu gledanost...I onako većina ljudi gleda na nekom streamu, ali ovako gubite još više...
              Ovaj kanal je napravljen i za F1 i za MotoGP, a i za fudbal, tako da je neophodno da se svi ispostuju, osim toga bice i reprize, tako da ne vidim problem, postoji live timing na sajtu F1, ako su rezultati toliko bitni...
              Ja licno pratim i F1 i MotoGP, a sto se tice gledanosti, s obzirom da je MotoGP sampionat trenutno mnogo zanimljiviji, mada ni on sam nije na nivou ranijih godina, gledanost moze samo da im poraste...

              Comment


              • #67
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ovaj kanal je napravljen i za F1 i za MotoGP, a i za fudbal, tako da je neophodno da se svi ispostuju, osim toga bice i reprize, tako da ne vidim problem, postoji live timing na sajtu F1, ako su rezultati toliko bitni...
                Ja licno pratim i F1 i MotoGP, a sto se tice gledanosti, s obzirom da je MotoGP sampionat trenutno mnogo zanimljiviji, mada ni on sam nije na nivou ranijih godina, gledanost moze samo da im poraste...
                Što se tiče MOTO GP-a tu bih mogao da se složim, ali evidentno je da fudbal "iskače iz frižidera", jer postoji na svim mogućim kanalima, svakog dana, cele godine...
                U svakom slučaju, navijači F1 su već navikli da prate direktne treninge na streamovima....;)
                Moj predlog je napraviti SK Prime i SK Prime 2, pa će biti mesta za sve prenose.....

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Frenky View Post
                  Što se tiče MOTO GP-a tu bih mogao da se složim, ali evidentno je da fudbal "iskače iz frižidera", jer postoji na svim mogućim kanalima, svakog dana, cele godine...
                  U svakom slučaju, navijači F1 su već navikli da prate direktne treninge na streamovima....;)
                  Moj predlog je napraviti SK Prime i SK Prime 2, pa će biti mesta za sve prenose.....
                  Tu je lova, sta ces... I ovo sto su uradili Srdjan Erceg i Aleksandar Dzankic je super, kompletan MotoGP vikend sa sve tri klase i F1 (a jos i GP2 i GP3 i Porsche Supercup kad ima vremena za njih), verovatno je fudbal bio uslov da bi kanal bio besplatan... I pored toga gomila operatera ga i dalje nije preuzela. Neverovatno!

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Tu je lova, sta ces... I ovo sto su uradili Srdjan Erceg i Aleksandar Dzankic je super, kompletan MotoGP vikend sa sve tri klase i F1 (a jos i GP2 i GP3 i Porsche Supercup kad ima vremena za njih), verovatno je fudbal bio uslov da bi kanal bio besplatan... I pored toga gomila operatera ga i dalje nije preuzela. Neverovatno!
                    Po meni, Srdjan i Aleksandar odradjuju lavovski posao...Svaka čast....Imaju malo grešaka, ali sve u granicama normale, jer im je prva sezona i bilo je navrat-nanos....

                    Comment


                    • #70
                      Lepota je ponekad u nesavrsenostima.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        Mali saveti za komentatore...(ne zlonamerni)...

                        1. Obavezno naučite imena svih vozača napamet, da znate i noću i danju kad Vas neko pita (par grešeka...Andreas Sutil...Marko Webber...Sebastian Perez..i sl.)...Takodje naučite koji bolid vozi koji vozač i koju kacigu ima, da ne bi grešili u trenucima kada Vam ne piše na ekranu....
                        2. Nemojte unapred komentarisati pneumatike koji voze piloti F1, ukoliko niste sigurni da voze upravo te pneumatike...naučite boje pneumatika, tako da možete da ih prepoznate, a ne da se kasnije izvinjavate..Vi ste ipak profesionalci....
                        3. Nemojte najavljivati da ćete da prestanete da pričate kako bi fanovi čuli radio prenos ili zvuk motora, nego samo - prekinite sa pričom...Dok Vi najavite da ćete prestati, taj zvuk ili radio prenos prodju....

                        Ovo je bilo u cilju poboljšanja Vaših prenosa i nema zle namere...

                        Comment


                        • #72
                          Pozdrav za komentatore, super ste!

                          Samo Srdjane, otkud ti uzrečica 'na kraju dana'? Prevod sa eng?
                          Mislim da komentatori inače ne bi smeli da imaju nikakve uzrečice (meni najgora: 'znači'), ali dobro... Probaj malo da je redukuješ, pliz ;)
                          Naravno - dobronamerna sugestija. A na kraju dana, tvoja je stvar...

                          edit: mozda nije bas uzrecica, ali hocu da kazem da precesto koristis tu frazu.
                          Last edited by shpritzer; 11-06-11, 18:56.

                          Comment


                          • #73
                            ,,At the end of the day", sto smo cesto imali priliku da procitamo na F1.com sajtu, postoji kao fraza odnosno izraz u srpskom jeziku ali se kaze ,,na kraju krajeva".
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Jedna primedba. U najavi za trku u kojoj spiker prica sta se desilo na prethodnim trkama stalno se pominje kako je Vettel u Kini zavrsio drugi zbog greske ekipe koja je odlucila da ide na 2 boxa dok u ostali isli na 3. Hamilton je tokom cele trke bio brzi i zavrsio bi prvi u svakom slucaju.
                              Vettel je izgubio 20-ak sekundi u odnosu na Hamiltona vozeci na potrosenim gumama, a Hamilton je toliko izgubio u jednom pit stopu vise. Tako da mu dodje na isto.
                              Hamilton je bio prvi posle starta i posle prvog pit stopa koji su odradili u isto vreme, tako da i da je Vettel otisao na 3 boxa ostao bi iza Hamitlona...
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Postovani, prvo da se zahvalim na prenosenju Formule 1 ove godine, konacno da se neko setio u ovoj drzavi punoj turskih serija, Farmi , Stala, Bratova , da postoji nesto sto se zove Svetski sampionat Formula 1. Imam jednu zamerku, poprilicnu, a to su komentatori, tj njihovo ne poznavanje takmicenja, termina koji se koriste i njihovo iznosenje licnih stavova o vozacima. Na primer, ....udario je bolidom u BANKINU.... Pitam se kakavu crnu BANKINU, ja mislim da znam sta je bankina, znaci mogao je da udari bolidom u BARIJERU, ili ZASTITNI ZID, ili samo ZID, ili u ZASTITNU OGADU. Naime mislio sam da je u pitanju lapsus ali nije, vas komentator to stalno ponavlja i to strasno bode usi ljudima koji prate ovaj sport decenijama. Drugo, reci da jedan Adrian Sutil ne spada u vrhunske vozace je van svake pameti...svaki vozac F1 je vrhunski vozac i sigurno je da ne bi bio u bilo kom timu F1 da nije tako...dakle zadrzite svoja licna misljenja za sebe, molim vas...
                                Ima jos dosta gresaka, zamerki na njih ali i ovo je dovoljno....npr...on sa svojim Ferarijom.... mislim da se kaze sa Ferarijem, ali mozda gresim...dakle molim vas prenesite kolegama da se potrude oko sopstvene edukacije terminima motosporta, da se stari ljubitelji ne bi snalazili online i pratitli trke na BBC1 Sport kanalu kada vec imamo svoj. S postovanjem....

                                Comment

                                Working...
                                X