Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Staza u Valensiji se ne zove Rikardo Tormo (postoji takva staza, ali se na njoj ne vozi F1 vec Moto GP), ova staza se zove Valencia Street Circuit.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      I na ricardo tormo se vozi WTCC !
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #93
        Opet. :'( Udarali su u BANKINU...Izgleda da nasi dobronamerni komentari i kritike nemaju uticaj na komentatora

        Comment


        • #94
          Ajde jednom u životu ispoštuje programsku šemu koju ste VI postavili !!!!!!

          Comment


          • #95
            A sta ocekujes da repriza kval. ima prednost u odnosu na trke GP2/3 koje idu uzivo?
            Ili mozda da zamole direkciju trke da pomeri start GP2 i GP3 za malo kasnije, da ispostuju programsku semu.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Ajde bre, hejteri sa F1 Srbija oladite vise malo!!! Navrzli ste se na SK ko smrt na babu!

              Comment


              • #97
                Oni nisu prenosili direktno kvalifikacije tako da to u suštini nije repriza...???

                A, na žalost, ima nas koji smo morali danas da radimo, pa nismo mogli da gledamo na BBC-u, pa smo očekivali da bude taj "jedini prenos" u 17,15.....

                Inače, oni znaju još na početku sezona kad su trke i kvalifikacije bilo kojih serija, pa mogu da uklope, a ne da napišu jedno vreme a onda to puste posle par sati....

                Ako ne može u 17, 15 nek napišu u 19,15...20,15...23,15...kad može.....
                Last edited by Frenky; 25-06-11, 16:47.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Ajde bre, hejteri sa F1 Srbija oladite vise malo!!! Navrzli ste se na SK ko smrt na babu!
                  Niko se nije "navrzao" na njih, ali očekujemo dozu profesionalnosti, jer su ipak javna televizija.....

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Frenky View Post
                    Oni nisu prenosili direktno kvalifikacije tako da to u suštini nije repriza...???

                    A, na žalost, ima nas koji smo morali danas da radimo, pa nismo mogli da gledamo na BBC-u, pa smo očekivali da bude taj "jedini prenos" u 17,15.....
                    Nisu, ali su snimili, tako da se to zato zove repriza, ako se ne prenosenje uzivo moze nazvati ikako drugacije nego repriza.

                    Evo ti prokomentarisane kvalifikacije i rezultati:

                    http://www.formula1.com/news/headlin...1/6/12217.html

                    http://www.formula1.com/results/season/2011/860/

                    Comment


                    • pa cekaj malo napisu programsku semu i mi koji ocekujemo da tad bude posto jelte motogp je imao trku(prenosice motore) pa gledacu onda trening u to vreme i onda ga sibnu ko zna kad....a to nije prvi slucaj radili su to i sa premijer ligom pa nikom nista niko nije hejter ovde pogotovo ne sa f1 srbija koji je institucija za ovaj forum u vezi ovog sporta u nasoj zemlji, ako vec prenose psort onda nek bude profi znam da mogu jer prenose motogp maximlano dobro a f1 nekako mi deluje i dalje mlako , u pocetku sam mislio ok tek su poceli dok se uhodaju ali ovo pocinje da zraci...osim ako voditelji ne vole formulu pa to rade jer im je nametnuto....onda ok bar znam na cemu sam ja i ostali gledaoci...

                      edit: a zato za promenu frekvencije mi ispiraju mozak vec mesec dana vrte ga prvo u gornjem delu pa onda dole pa sad po sred to znaju da obaveste gledaoce, jer se gleda tenis da bi isti bili upuceni u desavanja, a mi koji gledamo f1 nista....i mi smo valjda gledaoci isto kao i ovi sto gledaju tenis?
                      Last edited by zamlatuljko; 25-06-11, 17:03.
                      "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Nisu, ali su snimili, tako da se to zato zove repriza, ako se ne prenosenje uzivo moze nazvati ikako drugacije nego repriza.

                        Evo ti prokomentarisane kvalifikacije i rezultati:

                        http://www.formula1.com/news/headlin...1/6/12217.html

                        http://www.formula1.com/results/season/2011/860/
                        Snašao sam se...Ali, hvala ti u svakom slučaju....

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          A sta ocekujes da repriza kval. ima prednost u odnosu na trke GP2/3 koje idu uzivo?
                          Ili mozda da zamole direkciju trke da pomeri start GP2 i GP3 za malo kasnije, da ispostuju programsku semu.
                          Kao prvo, oni trenutno prenose reprizu neke GP3 trke....Dok kvalifikacije F1 nisu ni prenosili....
                          Kao drugo, ne treba uporedjivati babe i žabe...Jer F1 je vrhunac moto-sporta....A ovo bi bilo kao da ne prenose fudbalsku utakmicu prve lige (npr. Crvena Zvezda ili Partizan), nego prenose utakmicu neke treće lige (npr. selo Guncati protiv sela Žunje i sl.).......To se ne može uporediti....;)

                          Comment


                          • Originally posted by Frenky View Post
                            Kao prvo, oni trenutno prenose reprizu neke GP3 trke....Dok kvalifikacije F1 nisu ni prenosili....
                            Kao drugo, ne treba uporedjivati babe i žabe...Jer F1 je vrhunac moto-sporta....A ovo bi bilo kao da ne prenose fudbalsku utakmicu prve lige (npr. Crvena Zvezda ili Partizan), nego prenose utakmicu neke treće lige (npr. selo Guncati protiv sela Žunje i sl.).......To se ne može uporediti....;)
                            Ja ne znam sta ti gledas, ali bila je trka GP3 uzivo. F1 kval. nisu prenosili zbog MotoGP trka, sto je potpuno logcno, jer su trke mnogo zanimljivije, barem u teoriji, iako su nekad i dosadne. A ovde samo ti uporedjujes babe i zabe. Da li bi bilo logicno da u vreme trke GP2/3 oni puste reprizu F1 kval. a onda tek posle pustaju reprize GP2/3. Pa onda ne bismo nista gledali uzivo. Ocigledno je na prog. semi greska, i to je to.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Ja ne znam sta ti gledas, ali bila je trka GP3 uzivo. F1 kval. nisu prenosili zbog MotoGP trka, sto je potpuno logcno, jer su trke mnogo zanimljivije, barem u teoriji, iako su nekad i dosadne. A ovde samo ti uporedjujes babe i zabe. Da li bi bilo logicno da u vreme trke GP2/3 oni puste reprizu F1 kval. a onda tek posle pustaju reprize GP2/3. Pa onda ne bismo nista gledali uzivo. Ocigledno je na prog. semi greska, i to je to.
                              U pravu si...Ajd, pa tako......

                              Comment


                              • Originally posted by Frenky View Post
                                U pravu si...Ajd, pa tako......
                                I posle nije da smarate... Nemojte da trazite dlake u jajetu ako niste 100% sigurni da dlake ima. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X