Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo si trebao u bisere ubaciti zanimljivo je ...

    Jako tesko je razlikovati kacige ...

    Hamilton - Boss Zuta
    Button - Ona fora kao Britanske boje , cim vidis da nije zuto znas da je Dzenson
    Alonso - Plava kaciga sa jos Spanskim bojama sa grba i zastave
    Massa - Zuta kaciga (totalne suprotnosti)
    Webber - Zuta ona kaciga iza
    Vettel - Srebrene boje
    Schumacher - Crvena
    Rosberg - Zuta
    Heidfeld - Crna
    Petrov - One Ruske boje ili kako vec
    Barichello i Maldonado - Sad nzm ,jedan ima zutu a jedan belo crvenu , msm da Rubens ima belo crvenu a Pastor onu zutu
    Sutil i Di Resta - Sutil ima onu jaku crvenu na vrhu kacige sa onom zutom bojom ... Di Resta kad vidis da nije crvena skontas , dok je Liuzzi bio on je imao sa Talijanskim bojama
    Kobayashi i Perez - Perez ima onu foru sa meksickim bojama a kamui onu crvenu
    Jaime i Buemi - E to ne znam , msm da je Jaimeu sarena a Buemiu isto samo Buemiju jace boje
    Ova 3 tima me ne zanimaju : Virgin,HRT,Lotus
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mislim da ne bi trebali da psujemo po forumu, da odrzimo nivo kritike, ali ne da vredjamo i psujemo kao neki klinci ili seljaci....

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Znaci neverovatno kolika budala od komenatatora!Na pocetku sam ih hvalio kao skup a sad ih definitivno delim na Pavleta i Srdjanja.Srdjan je sasvim ok, ali ovaj Pavle je zajebao vek.Niko ga ne tera, a on upravo govori ,,Anreas Sutis, Andreas Sutil!"Ocigledno ga drka na Sutila cim je rekao da je Force India u tolikom usponu kao da su ne znam sta uradili.Dovoljno je da kaze samo Sutil ili Zutil ako cemo bas po pravilu.Fetel je ostao duze u boksu a ovaj se pola sata pita da Fetel nije mozda napravio neku gresku.Za Batona kaze da mu fali sraf.Pa gde je on video sfraf?!To je vise felna nego sraf.Kaze start iz snova za Batona koji je navodno startovao sa desete pozicije a svo vreme se radi o Hamiltonu.Svo vreme je u kadru Fetel a on kaze Veber i odmah se posle toga ispravi ili ga neko drugi ispravi.Kao komentator, on je kompletna budala.Nije mi lepo sto tako moram da opisem nesto, ali ja to drugacije ne umem.Ocigledno je da nije pratio nekoliko poslednjih sezona Formule 1 jer ne moze da nauci da neki vozaci imaju vrlo prepoznatljive kacige kao sto su Hamilton, Masa, Alonso. Fetel, Kobajasi, Sumaher...Na pocetku trke je rekao da Fetel nikada nije imao zapazenih rezultata na kisi.Mislim da je ta recenica dovoljna kao argument i dokaz da on definitivno nije za ovaj posao.Fetel je 2008. godine osvojio trostruku pobedu na Monci (pol-pozicija, najbrzi krug, pobeda).2009. godine je isto tako pobedio u Kini.Neka sad kaze da nije imao rezultata po kisi.Po njegovom, Masa je verovatno najbolji vozac po kisnim uslovima.

        xxexexe u pravu si.....jedno 2-3 kruga je brkao hamiltona i buttona.....pa posle kad je vettel ostao u box covek se cudi sta mu je xexexe.....ali Andreas Sutil necu vise to da komentarisem
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Ja jos jednom kazem.Nije mi prijatno sto moram da psujem, ali poludim kad shvatim kakav neprofesionalac radi na uglednoj televiziji.Priznacete, SK je ugledna televizija koja je jedina posvecena iskljucivo sportu i to nama treba ali zasto skrnaviti tako nesto sa takvim ocajnim komentarisanjem?A jedna opsta kritika televiziji jeste sto je otvorne forum a da to niko ne cita niti na to imalo obraca paznju.Ako je iko iz televizije ovo procitao, Pavle ce postati ili direktor televizije na osnovu svog humora ili ce biti prebacen na drugo zaduzenje.Ajde pre koliko-toliko da se istrpi i mislis da je lapsus ali ovo je sad smesno...kao da nije prosao test koji se polaze pred osnovnu skolu.Prica o produvanim difuzorima kao papagaj a ne zna ni sta je kurbla!

          Ako bih trebao da imenujem dva komentatora koji bi cinili par iz snova sto bi se reklo...
          Srdjan Erceg je sasvim ok, ali ocigledna je naklonjenost MotoGP-u i nikako da prestane da prevodi ,,at the end of the day".To se u srpskom jeziku kaze na kraju krajeva.
          Da bi komentarisao neki sport, logicno je da si fan tog sporta ili da si tehnicki poznaval sto Aleksandar Babic jeste tako da bi on kao sam mozda bolje komentarisao nego da je u paru.
          Aca Stojanovic je po meni najbolji komentator za F1 zbog onih njegovih epskih uvoda, a kad uzmemo cinjenice da se F1 odrzava na svake dve nedelje i koji vozaci je voze, onda F1 stvarno zasluzuje epitet ,,epska".Kao i Babic, Stojanovic bi sam bio dovoljan da komentarise jer je i tehnicki upucen u sport a sigurno je i fan.Najdrazi mi je Aca zato sto je prenosio sezonu 2007 kada je Kimi osvojio titulu.
          Last edited by MarkedOne8; 11-07-11, 20:33.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Aca Stojanovic je po meni najbolji komentator za F1 zbog onih njegovih epskih uvoda, a kad uzmemo cinjenice da se F1 odrzava na svake dve nedelje i koji vozaci je voze, onda F1 stvarno zasluzuje epitet ,,epska".Kao i Babic, Stojanovic bi sam bio dovoljan da komentarise jer je i tehnicki upucen u sport a sigurno je i fan.Najdrazi mi je Aca zato sto je prenosio sezonu 2007 kada je Kimi osvojio titulu.
            Sve, ali bas sve, ali da ti je Aca Stojanovic dobar komentator, to ne razumem! To sto je neko vreme radio i uhodao se sa izrazima je jedna stvar, sve je to lepo, ali nije on za F1 komentatora...

            Comment


            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Ja jos jednom kazem.Nije mi prijatno sto moram da psujem, ali poludim kad shvatim kakav neprofesionalac radi na uglednoj televiziji.Priznacete, SK je ugledna televizija koja je jedina posvecena iskljucivo sportu i to nama treba ali zasto skrnaviti tako nesto sa takvim ocajnim komentarisanjem?A jedna opsta kritika televiziji jeste sto je otvorne forum a da to niko ne cita niti na to imalo obraca paznju.Ako je iko iz televizije ovo procitao, Pavle ce postati ili direktor televizije na osnovu svog humora ili ce biti prebacen na drugo zaduzenje.Ajde pre koliko-toliko da se istrpi i mislis da je lapsus ali ovo je sad smesno...kao da nije prosao test koji se polaze pred osnovnu skolu.Prica o produvanim difuzorima kao papagaj a ne zna ni sta je kurbla!

              Ako bih trebao da imenujem dva komentatora koji bi cinili par iz snova sto bi se reklo...
              Srdjan Erceg je sasvim ok, ali ocigledna je naklonjenost MotoGP-u i nikako da prestane da prevodi ,,at the end of the day".To se u srpskom jeziku kaze na kraju krajeva.
              Da bi komentarisao neki sport, logicno je da si fan tog sporta ili da si tehnicki poznaval sto Aleksandar Babic jeste tako da bi on kao sam mozda bolje komentarisao nego da je u paru.
              Aca Stojanovic je po meni najbolji komentator za F1 zbog onih njegovih epskih uvoda, a kad uzmemo cinjenice da se F1 odrzava na svake dve nedelje i koji vozaci je voze, onda F1 stvarno zasluzuje epitet ,,epska".Kao i Babic, Stojanovic bi sam bio dovoljan da komentarise jer je i tehnicki upucen u sport a sigurno je i fan.Najdrazi mi je Aca zato sto je prenosio sezonu 2007 kada je Kimi osvojio titulu.
              Aca Stojanovic je jedno od vecih zala i bedaka koje je zadesilo medijsko nebo Srbije. Mene uopste ne zanima peristaltika creva igraca Real madrida u poredjenju sa kontrakcijama perikuluma debelog creva igraca Milana ako igraju fudbal u Ligi sampiona. Jedino vece zlo je Vlada Mijaljevic. Njemu sam obecao provod ako ga ikada sretnem. Citat Ace - Danas se sastaju odbrana sklona penetracijama i najpotentniji napad lige. Dobro dosli na Stamford bridz. Mislim...ljudi.... Kakav bre Aca Stojanovic. Da mi stenje u prenosu ko da se nabija na ko zna sta....

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Hahahahahaha , je li cica Dragana Kosjerina ?? Sad mi je ponovo zao sto nemam SK Prime ... Ali definitivno vam je zabavno sa Pavlom Zivkovicem xD
                Ne znam druze kako se zove ali vredi. Ona moze da prica sta god hoce Sad ce me mozda popljuvati kao seksistu ali neka. Svaka joj je ka' u Njegosha!

                Comment


                • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                  Ciao svima

                  Kao i uvek, tu smo da odgovaramo na pitanja, prihvatamo ideje, kritike, pohvale;)

                  Samo pišite, da napredujemo i da prenosi i forum formule 1 budu najbolji.

                  Hvala svima.

                  Pozdrav,

                  Pavle i Srđan
                  Ajde sad frajeru...reci nešto! Šta misliš o prenošenju trke koju na žalost moramo da gledamo preko vaše TV jer niko drugi sa nacionalnom frekvencom nije skupio para da plati! Pa sad moramo da trpimo šta nam se servira iako možda i ne bi gledali to da imamo alternativu.

                  Comment


                  • Molim vas da ovo što radim nikako ne shvatite lično!!! Ja se borim za profesionalizam i posvećenost poslu koji radimo...svi mi! Ne navodim imena, samo želim da se kompetentni ljudi nađu na mestima gde sede inkompetentni.

                    Comment


                    • Sjajno. Zaboravio si bisere sa kvalifikacija, kada ne zna sta znaci vreme koje je zelene boje i prica da nesto nije u redu sa grafikom. I Andreas (pravo ime Adrian) Sutil!! Prekrsti coveka i to ponavlja na svakoj trci. Sto se mene tice mogu da puste prenos i bez komentatora.

                      Comment


                      • Neverovatnan je covek. Pa opet HULKENBURG, pa ko je to? Pa ANDREAS pa ko je taj sada?? Jel Sport klub ima neki menadzment, neku upravu, nekog vlasnika kome je stalo. Ne razumem.....pa ko drzi tog coveka?? Pa zar u ovoj zemlji nema sportskih komentatora sa imalo znanja o F1? Sramota

                        Comment


                        • Originally posted by luger22 View Post
                          Ajde sad frajeru...reci nešto! Šta misliš o prenošenju trke koju na žalost moramo da gledamo preko vaše TV jer niko drugi sa nacionalnom frekvencom nije skupio para da plati! Pa sad moramo da trpimo šta nam se servira iako možda i ne bi gledali to da imamo alternativu.
                          Komentator Sk, nije za tebe frajer. Ako vam se ne svidja, a Srdjan je najbolji ne samo ovda, nego i sto se tice drugih zemalja, ne morate da gledate.
                          Sumnjam da iko drugi nalazi vremena da se pojavljuje i na forumu i komunicira sa gledaocima.
                          Malo postovanja i kulture nije na odmet.
                          Ako imata neki konkretan predlog za poboljsanje prenosa, iznesite ga. Svaka uopstena diskusija tipa---samo hocu da to izgleda, zvuci mnogo bolje, od sada se tretira kao spamovanje.
                          Ovo je za sada upozorenje
                          Last edited by vesna8.11; 22-07-11, 11:32.

                          Comment


                          • Pozdrav Vesna. Srdjan nije problem. Samo sto nije trebao otvarati temu ako nema vremena da ucestvuje, zar ne? Pavle je VELIKI PROBLEM. Ubija svaki prenos svojim neznanjem. Prvo, znaci prvo i osnovno, imena vozaca ne zna. Ti si verovatno Vesna, sta mislis da te neko konstantno zove Vasno??? A ti si vrhunski sportista, a taj neko radi na uglednoj televiziji....Drugo, pravila sporta kojeg prenosis, nepoznavanje istih, nepoznavanje grafike prenosa, nepoznavanje izraza, negramaticko izrazavanje je najmani problem, npr. iljadu, misim,Ferarijom......Pozdrav
                            Last edited by nikola0406; 22-07-11, 13:36.

                            Comment


                            • Originally posted by vesna8.11 View Post
                              Komentator Sk, nije za tebe frajer. Ako vam se ne svidja, a Srdjan je najbolji ne samo ovda, nego i sto se tice drugih zemalja, ne morate da gledate.
                              Sumnjam da iko drugi nalazi vremena da se pojavljuje i na forumu i komunicira sa gledaocima.
                              Malo postovanja i kulture nije na odmet.
                              Ako imata neki konkretan predlog za poboljsanje prenosa, iznesite ga. Svaka uopstena diskusija tipa---samo hocu da to izgleda, zvuci mnogo bolje, od sada se tretira kao spamovanje.
                              Ovo je za sada upozorenje
                              Potpisujem ovo sto je vesna rekla. Ne zelimo da ulazimo u slobodu izrazavanja misljenja, ali gomila identicnih postova ne proizvodi dobru i kvalitetnu raspravu i nece dovesti do nekih rezultata. Ako se ovako nastavi, tema ce biti zakljucana jer ubrzano postaje besmislena. Ja sam vas sve pustio da izrazite misljenje, ali pocinjete da obesmisljavate temu. Svaki novi sadrzaj je dobrodosao, ali papagajsko ponavljanje nece resiti problem. Ovo nije niciji ventil za lecenje frustracije. U toj gomili identicnih postova izgube se pravi i kvalitetni predlozi. Da, komentatori treba bolje da se spreme za trku, da treba i da konsultuju ovu temu jer ima kvalitetnih postova, i treba da se javljaju i da komuniciraju sa svima nama. Ipak ni na sta od navedenog ne mozemo mi uticati vec je to na njihovoj savesti i profesionalizmu. Kome se ne svidja sta rade, neka promeni kanal ili mutuje ton, postoje linkovi na internetu. Razumem ja da vecina vas ima dobru volju i nameru da pomogne, ali ne mozemo mi biti nicija savest.
                              Ako neko ima nesto protiv ovoga sto je napisano neka mi se javi na pp, da se ova rasprava ne nastavlja ovde.
                              Last edited by Nebojsa; 22-07-11, 14:38.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • ok jedno pitanje za pocetak kad ce komentatori odgvarati na postavljena pitanja? ova tema nije besmislena dokel god oni koji su je otvrili budu odgovarali i vodili kakvu takvu diskusiju a koliko vidim postala je besmilsena posle 2 trke f1....
                                "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                                Comment

                                Working...
                                X