Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Bitka Znaci nije samo na TV1 maskenbal
    xexexex tacno tako
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • Denis Hadzi... vs Pavle Zivkovic xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Denis Hadzi... vs Pavle Zivkovic xD
        xexexe covek ocigledno voli "ANDREASA" sutila xexex kakav kralj
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Ma taj lik sa GP je ok. Ali ovaj me je naterao da dobar deo kvalifikacija odgledam sa nemackim komentarom. Zamisli da konstatuje kako par vozaca nece ni da izadje da vozi treci krug kvalifikacija vec ce ostati u boksu jer su prezadovoljni svojim plasmanom. Pa ta izjava je u rangu one da je os pre 7-8 godina da se Raikonen toliko iznervirao da je iscupao volan na svom bolidu posle udesa! hahahaha!!!! Da sam vlasnik televizije, momentalno bi ga prebacio da prenosi samo golf. To i onako niko ne gleda.

          Comment


          • Originally posted by borivoje south central View Post
            Ma taj lik sa GP je ok. Ali ovaj me je naterao da dobar deo kvalifikacija odgledam sa nemackim komentarom. Zamisli da konstatuje kako par vozaca nece ni da izadje da vozi treci krug kvalifikacija vec ce ostati u boksu jer su prezadovoljni svojim plasmanom. Pa ta izjava je u rangu one da je os pre 7-8 godina da se Raikonen toliko iznervirao da je iscupao volan na svom bolidu posle udesa! hahahaha!!!! Da sam vlasnik televizije, momentalno bi ga prebacio da prenosi samo golf. To i onako niko ne gleda.
            Ista situacija je bila i sa ovime ali mislim da ti to nisi najbolje skapirao , je li rekao na pocetku Q3 ili u sredini , jer kad su ovi jaci odvezli onda su izasli Di Resta,Maldonado i Kobayashi su izasli na praznu stazu i kad su zavrsili ostale su jos 5 minuta ... I onda je pametni komentator Denis Hadzi... rekao , jako dobar rezultat za Di Restu,Maldonada i Kobayashia , mislim da vise nece izlaziti na stazu Tako je na TV1 bilo ali su izasli kao i svi bez obzira sto niko vise nije mogao zbog kise napraviti brzi krug ... Doduse meni i dalje nije jasno sto Nico nije odvezao jos jedan krug ,kada je vozio zadnji imao je 0.5 za prvim u 2 sektoru ali se zaputio u box Bio bi 4 sigurno


            BISERI KOMENTATORA SA TV 1:

            - džejson baton
            - luici
            - pedro di resta
            - ona velika "rupa" na bolidu, da li je vidite
            - Button preuzima vodstvo, Ham i Vet se bore za drugo mjesto, ko ce pobijediti: kers ili drs? (u stvari But kroz box prosao ispred Ham, a Web napadao Ham za 4. mjesto, Vettel u tom trenutku ubjedljivo prvi)
            - Evo Trulli izletio sa staze (dok to izgovara, velikim slovima ispod pise: Petrov; Trulli napustio trku odavno)
            - cudno, izgleda da ni Webberu ne radi kers (prije toga javili na radiju: we don't use kers, ocigledno se nije odnosili samo na Vettela)
            - bilo je nekih provala u prevodu sa radio-veze, ali sam zaboravio
            - peglali su citavu trku o kers-u i drs-u, o prednostima i manama istih, o tome kako ce Vet najebati sad kad su mu javili da mu kers ne radi i sl.
            - hamilton govori: "... it is raining back here" nakon što je iz boxa izašao u 13. krug ... na to nam genijalni komentator pojašnjava kako hamilton prijavljuje kišu svom timu i govori da dolazi nazad u box"
            - komentator nam pojašnjava radio vezu ferarija: alonso kaže da ima problema sa prednjim krilom (zapravo je alonso rekao, zadnje krilo mi je otvoreno i ne radi, q iz boxa odgovaraju da će provjeriti šta se dešava)

            pored toga, na sammom kraju, prije odjave prenosa denis govori davorinu:
            -u kojem je terminu slijedeća trka?
            a ovaj iskusno odgovara:
            -pa to je kina, dakle otprilike isti termin, dakle vidimo se za 7 dana u 10h na prenosu kvalifikacija.
            i šta sada da im čovjek radi??
            pa ispred njih stoji laptop... halo ba, pogledaj u njega i reci pravi termin klocu, a nemoj pogađati idiote!!
            Last edited by Mr.M; 10-07-11, 12:11.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ma rekao je odmah na pocetku kad su izasli Vetel, Weber i Hamilton. Tada je rezija prikazala Di Restu u boksu pa Maldonada. Kasnije kada su ipak izasli na stazu ucutao se. Valjda je negde u dnu mozga shvatio sta je lupio . A Niko je izgleda dobio instrukciju da ne rizikuje izletanje sa staze zbog kise koja je u tom delu staze pocela jako da pada.

              Comment


              • Nisam to uhvatio za Nicu ali mislim da je mogao odvesti jer msm da je 3 sektor najmanji i ne bi mu predstavljalo problem da je odvezao jos 20-30 sekundi brzo , mogao je uhvatiti dobro vreme ... Sad bolje rizikovati malo za 4 mesto a verujem da ne bi izletio jer je kisa bila jos sipila , ubacio sam i ja bisere sa TV 1 ... Da se valjas od smeha , ima ih jos ali ovo sam popamtio ...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Nisam to uhvatio za Nicu ali mislim da je mogao odvesti jer msm da je 3 sektor najmanji i ne bi mu predstavljalo problem da je odvezao jos 20-30 sekundi brzo , mogao je uhvatiti dobro vreme ... Sad bolje rizikovati malo za 4 mesto a verujem da ne bi izletio jer je kisa bila jos sipila , ubacio sam i ja bisere sa TV 1 ... Da se valjas od smeha , ima ih jos ali ovo sam popamtio ...
                  Videcemo za pola sata sta ce ovaj sve da nalupa danas. Nadam se samo da ce Srdjan raditi prenos da bar malo ublazi stetu

                  Comment


                  • Mislim da je vrhunac gluposti voljenog nam komentatora bila izjava da je staza u Valensiji, kako on kaže Rikardo Tormo, najduža u kalendaru! Ne znam kad su je preimenovali i kada su iz kaendara izbacili Spa! Idiotizam!

                    Comment


                    • Originally posted by ChrashedIce View Post
                      Mislim da je vrhunac gluposti voljenog nam komentatora bila izjava da je staza u Valensiji, kako on kaže Rikardo Tormo, najduža u kalendaru! Ne znam kad su je preimenovali i kada su iz kaendara izbacili Spa! Idiotizam!
                      Ajmo fan page da napravimo . Nema druge...

                      Comment


                      • Originally posted by ChrashedIce View Post
                        Mislim da je vrhunac gluposti voljenog nam komentatora bila izjava da je staza u Valensiji, kako on kaže Rikardo Tormo, najduža u kalendaru! Ne znam kad su je preimenovali i kada su iz kaendara izbacili Spa! Idiotizam!
                        Rikardo Tormo Nije valjda lupio da se tako staza zove ... Pa naravno kad ne zna lik da ima jos staza u Valenciji ...
                        Spa ubedljivo najduza, ne mora ni da zna , valjda je jednom u zivotu gledao SPA pa da zna da trka ima svega oko 40 krugova malo vise ... O Boze ... Mislim da bi on i ovaj Denis Huseinbegovic sa TV 1 bili ubitacan par za prenositi golf
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Komentatori super ste Imam samo jednu primedbu. Kada tim komunicira sa vozacem pustite ih da zavrse jer ne cujemo ni njih ni vas ako govorite u isto vreme

                          Comment


                          • Ma bilo bi super da prenosi budu bez komentara, bili bi najgledanija stanica nedeljom. Ovako je strasno. Danas je tesko naci posao, ali kada nesto ne ide i ne ulazes trud jer te ocigledno to ne interesuje, bolje ga ne raditi. Mucis sebe i druge u ovom slucaju. Nemoguce je da se posle ovoliko prenosa pricaju jedne te iste gluposti....coveka ocigledno ne zanima F1. Ako u menadzmentu Sport kluba ima imalo racionalnih ljudi, ovo bi trebalo pod hitno prekinuti.

                            Comment


                            • Не знам да ли овде да постујем... (уствари - већ то радим).
                              Сутил се зове Адриан (или Адријан по нашки), а Регацони није Клод, већ је Клеј.

                              Comment


                              • Kuku , slusajte ovo , Rosberg i Perez se bore vec 3-4 kruga i prikazuju ih a ovi na TV 1 jos govore da je to Kobayashi , gledaoci uzivajte u njegovoj voznji , sigurno ce napasti Rosberga , inace Kobayashi je izjavio da mu je Sauber dao priliku i da ce tu ostati ... Eto njihovog komentara i sta ja gledam
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X