Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Grand Prix de Monaco - Circuit de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petrov u ambulanti, valjda ce biti sve u redu

    Comment


    • Po propisima jedna trka traje najvise 2 sata,tako da ce se trka zavrsiti iza SC-a verovatno ;)
      Mada ko zan,stao mu u boxu?E neverovatno moram da nadjem na YT-u.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • E jadan Hamilton sta mu se danas sve nije izdogadjalo,i nikako da ispadne
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Alonso moze samo izgubiti 2.poziciju
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kakva trka, odavno me nisu prodrmali zmarci kao danas!
            Sva trojica su sjajno odvezli, nista im se ne moze zameriti.
            Vettel odradio najbolji posao sto je izdrzao skoro 50 krugova na tvrdim gumama (na ovoj trci to su meke), mada nije toliko tesko braniti se u MC... Ipak, svaka mu cast!
            Alonso je solidno odvezao, verovatno su i on i u Ferrariju ocekivali da ce Vettel otici u box i da ce jedino morati da se brani od Buttona, ali to se nije desilo. Sta da se radi... sam zbog njega!
            Button je eto najlosije prosao od ove trojice, komentatori na BBCju su kukulelisali kako nema srece, kako je losa taktika, ali po meni je ovo drugo bila stvarnost.
            Webber je minimizirao stetu, e to je sreca (kad imate dobar bolid a niste neki vozac)!

            A za Hamiltona ja nemam reci, koliko ljudi on mora da izbaci sa trke da bi mu bilo dosta. On ide agresivno i kad nema realnog prostora i kad je toliko brzi da ne mora da juri! Prvo je malo falilo da izbaci Schumija, potom je izbacio Massu i na kraju je (jos nepotrebnije nego Massu) izbacio i Maldonada. Tony_G je juce rekao da Lewis moze da pretice i u MC, ali ovo nije preticanje, ovo je izguravanje protivnika, krajnje bezobrazno ponasanje!!!
            Cekam da vidim kako ce ga kazniti po pitanju Maldonada, mada mi se cini da ce se tu izvuci!

            Comment


            • Sta vredi da ga kaznjavaju.. to mladicu nece vratiti krvavo stecene bodove, gomilu bodova za njegove standarde

              Lepo je videti ga ponovo u ulozi bezumnog drumskog razbojnika. nedostajalo mi je to
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Sebastian i Red Bul su pokazali koliko pucaju od samopouzdanja i koliko je bilo vazno onako zapoceti sezonu... bez ikakvog rizika je pokusao sa velikom kockom za koju je imao osecaj da ce se isplatiti a da je i jednog trenutka osetio da tako ne moze da zavrsi trku uzeo bi lepe bodove za trece mesto nakon pit stopa. Prosle godine brljao je i on i tim a sada sve izgleda savrseno

                Velika borba prve trojice i dva sata su se terali bez ikakvih incidenata, izgleda i da Alonso moze da se ponasa kao covek kada je neugrozen klupskim kolegom
                Last edited by ClayWarrior; 29-05-11, 17:13.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Da napomenem da Massa ponovo nije zavrsio trku ... TJ u smislu ponovo da nije napravio neki rezultat
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                    Da napomenem da Massa ponovo nije zavrsio trku ... TJ u smislu ponovo da nije napravio neki rezultat
                    I da ga crnja nije izbacio, opet ne bi napravio najbolji rezultat. Sta cenis, kad mu daju nogu u Ferrariju?

                    Comment


                    • Sta Hamilton uradi Maldonadu, a bio nadomak seste pozicije

                      Comment


                      • Obozavam ovog nadobudnog coveka.. prosto obozavam

                        http://www.gpupdate.net/en/videos/10...nvestigations/
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Obozavam ovog nadobudnog coveka.. prosto obozavam

                          http://www.gpupdate.net/en/videos/10...nvestigations/
                          Da, naravno, svi njega mrze!

                          Kakva je to budala! Jbt, pa ceo svet se vrti oko njega: People want to see my racing, and when I race they penalise me! Strasno!

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=515272

                            OK, ovo je stvarno strasno. Masu i Maldonada, u stvari bilo kog F1 vozaca, ne mozes nazvati smesnim. I nije u redu da ide na rasnu stranu, to je rasizam koliko i kada belci nazovu Afroamerikanca pogrdnim imenima.
                            Btw, izvinjavam se zbog opravdanog odsustva tokom trke, imao sam ispit.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Da, naravno, svi njega mrze!

                              Kakva je to budala! Jbt, pa ceo svet se vrti oko njega: People want to see my racing, and when I race they penalise me! Strasno!
                              Tebi vidim nije problem da vredjas coveka. Seti se svih baksuza koji ga snalaze, prošle godine su ga drugi izbacivali iz trke nekoliko puta.. A nije ni prvi put da nastrada (kao juče na kvalifikacijama gde se borio za pol) i pošto nastrada još i bude kažnjen.
                              A činjenica je da i kada nije bilo KERSa i DRS-a pravio čuda na stazi..
                              Batracer - tema na forumu

                              mom.rs

                              Comment


                              • Meni se Hamilton dopada, odnosno njegov pristup samoj trci. Doduse, ne volim ako nekog izbaci iz trke, zbog svoje agresivne voznje, ali bez takvih vozaca, ne bi bilo vredno izgubiti i sekundu vremena na gledanje F1.
                                Ipak, na svakoj trci, vozac bi trebalo da bude u prvom planu, a ne njegov tim i koliko su bili "pronicljivi" u pronalazenju prave taktike. Na kraju, ipak svi gledaju trke zbog samih vozaca, njihovih borbi, mozda i nekih "suludih" pokusaja preticanja.
                                Po borbenosti, Hamilton je medju prvima.
                                Ono sto je mene danas iznerviralo, je taj incident, zbog koga je trka zavrsena tako predvidivo. A moglo je da bude bolje. Steta.

                                Comment

                                Working...
                                X