Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Grand Prix de Monaco - Circuit de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sada kad je jasno da je Serhio ok, mogu ovo da kazem. Kakva steta za njega sutra u trci, mogla je ovo da mu bude trka proboja u prvi plan. Imao je tempo, imao je poziciju. Steta...
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      Slazem se..sve u svemu veliki talenat..njegovo vreme dolazi...samo da dodje u jacu ekipu

      Comment


      • #93
        Opet Fetel pol pozicija,Sumi 5. svakacast majstore mozda i na odijumu sutra ko zna
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #94
          Fetel
          Baton
          Veber
          Alonso
          Sumaher
          Masa

          Najveci gubitnik Hamilton jos jednom se potvrdilo da ovde ko ceka, obicno losije prodje.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #95
            Alonso 4-ti ... Jedno vreme tj prve cetiri trke smo bili 5 sad smo 4 pa mozda do Brazila budemo i na pole-u , taman negde oko Brazila ...

            Kvalifikacije ocekivane , Alguersuari tek 20-ti a Buemi 17-ti , jako lose od Torro Rossa , Renault isto jako los, ni Petrov ni Heidfeld nisu u Q3 a onda lom Pereza ... Sve ce izgleda biti uredu , ja sam pretprio kaznu da i u kvalifikacijama sat i pol slusam Brdjanovica i Hadzi... Dugo je prezime ... Hamilton gubitnik dana , previse cekao , staza se ohladila i to je bio kljuc , na kraju 7 ... Schumacher 5 , mislim da ce biti zeznuto na startu , poznavajuci njegov dobar start ... Button drugi , verovatno ce napasti Vettela , samo da neko prodje Vettela , ko , nije bitno ... Biti ce zanimljiva trka , ponovo mali Brazilac 6-ti , treba ga isterati iz Ferraria , ali sta je tu je ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #96
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Sada kad je jasno da je Serhio ok, mogu ovo da kazem. Kakva steta za njega sutra u trci, mogla je ovo da mu bude trka proboja u prvi plan. Imao je tempo, imao je poziciju. Steta...
              Sasvim se slazem, mozda govorim ovo prerano, ali deluje mi da je veliki talenat, brzo napreduje. Bitno da je ok, da nije u zivotnoj opasnosti. Jel ima neka info da li ce voziti sutra na trci?

              A sad malo o kvalifikacijama, tj. prognoza sa sutra. Neko je rekao da ce RBR opet izvuci zeca iz sesira danas i potpuno je pogodio, ja iskreno nisam ocekivao da ce nadoknaditi 0.6 koliko im je nedostajalo u cetvrtak, ali ne samo da je Sebastian nadoknadio, vec je skinuo 2.3 sekunde.

              Mislim da ce sutra Button pobediti, zbog guma, mozda ce opet napravitit neku dobru strategiju. Neka me Vettel demantuje, u stvari, neka me Alonso demantuje.
              Ipak ce ovo biti jako dobar start sutra i prvih 5-7 krugova ce biti znacajni, a posle kom opanc kom obojci.

              Comment


              • #97
                Nece voziti sutra u utrci , 100% sam siguran ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Vazno da je Perez dobro.
                  Sto se tice pol pozicije opet nas je Red Bull vratio u realnost, isto kao i na trci u Spaniji posle nekih 20 krugova. Hamilton naravno najveci gubitnik, mislim da ce morati da potrazi savet od Buttona za taktiku, mada je Hamilton poznat kao ubica guma tako da ne verujem da bi se dobro proveo sa manje zaustavljanja. U svakom slucaju potrebno mu je nesto specijalno da dodje do podijuma. Button i dalje covek na kojeg niko ne obraca paznju a koji belezi veoma dobre rezultate. Sve u svemu ako neko prestigne Vettela na startu bice izuzetno zanimljiva trka, u suprotnom uspavanka.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Dobrodoslica svim novim clanovima,nadam se da ce vam biti prijatno ovdje

                    Uf kakva treci nezvanicni i kakve kvalifikacije.Bice puno problema i na trci sjutra,mislim da ce novajlije pogotovo praviti problem i nezaobilazni Masa,koliko nestabilnosti kod njega

                    Meklaren je blizi nego u Spaniji,ali i dalje je Fetel najbrzi iovim polom je obezbijedio jos jednu pobjedu cini mi se.Ipak Ferari nije toliko konkurentan kao sto je izgledalo,a zbog onog dugog prekida bice ludnica sjutra na startu!

                    Najvaznije je da je Perez ok,on i Maldonado pokazuju da F1 ima itekako lijepu buducnost,mada Pastor nije toliko ni mlad
                    sigpic

                    Comment


                    • Hamiltonu se ne racuna krug u Q3, jer su sudije ocenile da je presekao sikanu u svom jedinom krugu. Stoga pada na 10 mesto, medjutim, kako Perez nece voziti, startovace 9.

                      http://www.formula1.com/news/headlin...1/5/12107.html

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Hamiltonu se ne racuna krug u Q3, jer su sudije ocenile da je presekao sikanu u svom jedinom krugu. Stoga pada na 10 mesto, medjutim, kako Perez nece voziti, startovace 9.

                        http://www.formula1.com/news/headlin...1/5/12107.html
                        Znaci jos veca katastrofa za Hamiltona. Taj incident nismo videli, na koju se sikanu odnosi? Posle tunela ili neka od one dve vezane?
                        U svakom slucaju Hamilton je sposoban da prestize i u Monaku, da li ce to i uspeti videcemo, ali start je kljucan, samo da ne zapadne u guzvu. Mada obicno to tako ide, prvo nemas srece u subotu a onda u nedelju prodjes jos gore. Primer: Bianchi proslog vikenda...
                        sigpic

                        Comment


                        • @ Tony

                          Nisu ovde naveli, tako da ni ne znam.
                          A iskreno ne sumnjam da je presao preko te sikane, organizatori ne bi dozvolili da se nesto tako ucini da nije potpuno opravdano.

                          Comment


                          • Dominacija

                            Hvala na dobrodoslici...
                            Ovakvu dominaciju jesmo videli ne tako davno... podseticu na sezonu kada je Button zavrsio kao prvak - na pocetku sezone je bio apsolutno dominantan, da bi na kraju samo za dlako uzeo sampionsu titulu. Ako se ne varam, to je bilo pre samo 3 godine.

                            Comment


                            • http://www.ustream.tv/channel/top-crap---biggest-wracks

                              Ukljucujemo se uzivo u 1:50 ostajemo ludi kao i dosada.
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Ljudi odoh da igram fudbal tkao da cu propustiti jedan deo trke,ko moze neka postuje ovde nesto zanimljivo ako moze
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X