Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nesto kao sto je i Beasley bio...Cini mi se da su oni identicni igraci

    Osim sto je Derrick bolji u glavi-sto znaci da ce biti i bolji igrac

    Comment


    • #62
      Hmmmm, mislim ipak da je Beasley mnogo bolji suter spolja...
      Uostalom videcemo, Derrick je rekao da zeli da igra trojku i da ce ovog leta ciniti sve da unapredi sut i odbranu. Pogledajte onaj intervju sa njim sto sam postavio pre par dana, tu je sve rekao. I, cini se kao mnogo dobar momak, to mi se svidja.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        E da,to sam i ja hteo da kazem...bolji je suter Beasley,za sad. Gledao sam vec intervju

        Cini mi se da ce Derrick biti jako koristan u dosta segmenata igre. Moj licno omiljeni igrac na draftu,posle Veselog

        Comment


        • #64
          Ma znam ja da je bolji, samo kazem sta ovi kazu. Bio je i Beasley zivotinja na college-u, ne mora znaciti da ce Williams nastaviti svoju dominaciju i u NBA-u. Meni je Beasley veci talenat od njega, samo sto se pored Wade-a nije mogao istaci, za razliku od drugih rookie-a, on nije imao glavnu ulogu u timu i nije se tim gradio oko njega. Ove sezone je odigrao odlicno za Minny, a mislim da ce sledece nastaviti tako.

          Williams bi mogao u Utah-u, ne kazem, ali bice stvarno zanimljivo, da li ce pre njega ili Kanter-a uzeti.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #65
            Postoji opcija i da Derricka Cavsi uzmu sa prvog mesta i odluce se za slabijeg pleja od Irvinga...recimo Knighta ili Walkera...

            Comment


            • #66
              3 meseca neigranja uzelo svoj danak... sto je mnogo, mnogo je

              http://cavs.ohio.com/2011/05/irvings...an-10-percent/

              Kings-i razgovarali sa Kembom...

              http://www.sacbee.com/2011/05/21/364...including.html


              Sto se tice poredjenja Beasley-a i Williams-a. Beasley-a je neverovatan potencijal i njegov talenat je neosporan, ali je i veliki neradnik. Ako je on nasao svoje mesto pod kosarkaskim nebom u NBA, ne sumnjam da ce i Derrick. Sto se tice Derrick-a... Njegov mindset i radna etika je daleko ispred Beasley-eve... Ono sto ce morati da se desi, da bi mu se ne bi usporio kosarkaski napredak odmah u staru njegove profi karijere, mora du mu se definise pozicija... ili trojka ili cetvorka... ako zeli da igra na trojci mora ce mnogo da radi na sutu. Jednostavno u danasnje vreme odnosno u modernoj kosarci nijedan igrac koji igra na spoljnoj poziciji ne moze da bude vrhunski bez suta, to je cinjenica, a Derrick sigurno ima potencijala da igra vrhunsku kosarku. ;)
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • #67
                Kembi nece da bude lose ako ode u kingse za pocetak NBA karijere to nije lose...

                Comment


                • #68
                  Zadnje informacije su da ce Cleveland pokusati da privoli Jennings-a u Ohio, a da je Milwaukee spreman da ga pusti za pristojnu cenu...
                  Tako da vrlo lako se moze desiti da uzmu Derrick-a kao prvog pika, kao sto vec rekoh ima jos mnogo do drafta. Ja licno obozavam offseason, samo da se igra bar po koja tekma.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #69
                    Ja pojma nemam o ovogodisnjem draftu, nisam pratio ni malo, pa da pitam dje ce da ide Vesely? Mislim, znam da se to ne zna, ali dje ima najvece sanse?

                    Comment


                    • #70
                      Emile izmedju petog i petnaestog mesta

                      Ja prognoziram-ili sesto u Wizardse ili jedanaesto u GSW ;)

                      Comment


                      • #71


                        Kada malo razmislim,mislim da uopste ne bi bilo lose kada bi dosao u GS.
                        Ne ocekujem neku veliku minutazu,ali pristoju da,ove sezone Wright je cesto igrao i po 45 minuta.Pa zasto ga ne odmoriti.A i Vesely je dobar defanzivac,bas ono sto treba Warriorsima,sada je pitanje kakav ce trener doci.Cesto imaju veoma nisku petorku na terenu,jer nemaju visoke igrace,jos kada je Biedrins povredjen,igra Amundson cesto centra ili Ekpe,a oni su veoma niski za te pozicije.Mislim da bi Vesely bio odlicno resenje,da bar krila budu visa.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ja bih voleo da dodje u Wizardse jer su mi jako dragi...ali mislim da bi mu najbolje bilo u GSW-u.Jer Wright nije neki igrac.Do duse ove sezone je jako napredovao-ali za mene je on samo ofanzivac,a njima to ne treba. Naravno da bi i dalje bio u startnoj petorci,ali Veseli bi ga ukoliko bude napredovao kako se ocekuje vec sledece godine zamenio

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ja bih voleo da dodje u Wizardse jer su mi jako dragi...ali mislim da bi mu najbolje bilo u GSW-u.Jer Wright nije neki igrac.Do duse ove sezone je jako napredovao-ali za mene je on samo ofanzivac,a njima to ne treba. Naravno da bi i dalje bio u startnoj petorci,ali Veseli bi ga ukoliko bude napredovao kako se ocekuje vec sledece godine zamenio
                            Pa zavisi sta bi igrali,ako bi dosao neko normalan da ih natera da igraju konacno odbranu,mogao bi Vesely uci u prvu petorku,ali,ako bi ostalo isto kao i ove,sada vec prosle sezone onda bi to tesko mogao.Jer ne moze on bas za tako kratko vreme da toliko popravi sut.Mozda bi i Wright mogao zaigrati odbranu,to ove godine nije trazeno od njega pa nije ni igrao.Jedini igrac koji se ponekad trudio da igra odbranu je Curry, i to samo jedan na jedan.
                            Wright 28 min.
                            Vesely 20 min.
                            Mislim da bi bilo dobro.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Slazem se da bi ta minutaza bila odlicna

                              Samo tesko da ce Vesely biti slobodan na jedanaestom mestu...Osim ako neki idioti kojima treba trojka se pre odluce za Kawhi-a nego za Jana

                              Comment


                              • #75
                                Ne znam ko je taj.
                                Zelim Velesom svu srecu,iako mislim da je pogresio sto je otisao ovako rano u NBA.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X