Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Gasolom u ekipi do osvete protiv Oklahome.Ako ostane, sigurno ce da budu medju prvih sest ekipa.Mozda cak i preteknu Porltand(koji mi je drag) zato sto mislim da su doneli losu odluku time sto su produzili ugovor sa Odenom.Prizeljkivao sam da Gasol predje u Portland.Na kolko godina je produzen ugovor?
    Sta mislite da li CP3 da iskoristi opciju jos jednu godinu u NO?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      U NBA nestasica petica i tako ce ostati jos dugo
      Nije nikada bio visak,bar otkad ja gledam.
      sigpic

      Comment


      • CP3 ce biti trejdovan kao i Melo Maricu ;)
        Last edited by Ljuba90; 27-05-11, 03:04.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Sa Gasolom u ekipi do osvete protiv Oklahome.Ako ostane, sigurno ce da budu medju prvih sest ekipa.Mozda cak i preteknu Porltand(koji mi je drag) zato sto mislim da su doneli losu odluku time sto su produzili ugovor sa Odenom.Prizeljkivao sam da Gasol predje u Portland.Na kolko godina je produzen ugovor?
          Sta mislite da li CP3 da iskoristi opciju jos jednu godinu u NO?
          Paul ce ici sigurno iz NO samo je pitanje kada. Imali su oni dosta vremena da izgrade tim oko njega i nisu uspeli i mislim da mu je vreme da ide.

          P.S. CP3 ima vazeci ugovor sa NO do kraja sledece sezone, a opciju da produzi za sezonu 2012-2013... ;)
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            CP3 ce biti trejdovan kao i Melo maricu ;)
            Prepravi to malo m u veliko.;)

            @Ernesto:Video sam da je produzio ugovor na tri sezone 2008 godine, pa nisam ni pomislio da je potpisao cetvorogodisnji ugovor kad ga je draftovao NO.

            Comment


            • Izvinjavam se

              Ma Paul ne sme da trosi svoj talenat u tako losoj ekipi...samo gde li ce da zavrsi...Verovatno u NY!

              Comment


              • Ma sigurno ce jos jednu sezonu u NO.I kao FA ce preci tamo, taman kada Bilapsu istekne jednogodisnji ugovor koji je potpisao sa NY.

                Comment


                • Zasto bi NO izgubio takvog igraca za dz...ovako ce da uzmu par dobrih igraca + pikove ;)

                  Comment


                  • S kim je on bese najbolji ortak? Sa Lebronom?
                    Ma Lakersima treba bas jedan takav umesto matore drtine Fisher-a, ali to je tesko ostvarivo
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Cini mi se da je sa LeBronom,ali ne verujem da bi ovi prihvatili Bosha i Chalmersa

                      Comment


                      • Ja mislim da je dobar sa Karmelo Entonijem.Posto je bas na njegovoj svadbi izjavio da ce da predje u NY.
                        Nesto cisto sumnjam da ce NY da ide na trejd sa NO zato sto su vec dosta izgubili time sto im je dosao Entoni i cisto sumnjam da su spremni da preuzmu novi rizik.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Zasto bi NO izgubio takvog igraca za dz...ovako ce da uzmu par dobrih igraca + pikove ;)
                          Naravno da trebaju da ga trejduju, pa nece valja da cekaju da mu istekne ugovor pa da im ode za dzabe.
                          Mada koliko su nesposobni ovi iz uprave NO-a, ne bi me cudilo da se to desi
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Sa LeBronom i Wadeom je najbolji, a mislim da je Melu kum, pa vi vidite.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • http://www.sportske.net/vest/kosarka...ona-43209.html

                              Sada kada krene pljuvanje...

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                S kim je on bese najbolji ortak? Sa Lebronom?
                                Kazu da je Chris najdruzeljubiviji igrac lige . Svakom malo blizem prijatelju ponudi svoju kucu kao boravak, umesto hotela, kada se tekma igra u NO-u .
                                A za Lakerse, njima je ocajnicki potreban brz plejmejker, a CP bi bio idealno resenje ( pod uslovom da se on i Mamba uklope ) .

                                Comment

                                Working...
                                X