Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem Farieda u Portland, a ako ne uzmu njega, onda ce 100% Darius Morrisa.

    Originally posted by T-Mac View Post
    Za ovo mora novi post...

    Odradjen je veliki trade izmedju ekipa koje sam vec napisao.


    Milwaukee dobija Captain Jack-a, Shaun Livingston-a. Charlotte dobija sedmog pika i Maggette-a. 10. pik Bucks-a ide u Sacramento kao i John Salmons. Charlotte ce veceras imati sedmog i devetog pika. Mislim da to nece biti sve.



    Kemba Walker ima manji problem sa kolenima i to pravi problem pred draft!
    Sto znaci da Biyombo ide u Bobcatse sa sedmog pika. Moja procjena.
    Last edited by Reise; 23-06-11, 23:19.
    sigpic

    Comment


    • Nema me par sati i odma haos u NBA

      Sta ce ikom Salmons,a pogotovo sakramentu...ali videcemo sta su smislili ;)

      Comment


      • Ron Ron menja ime u Metta World Peace. Sledece sezone ce na dresu da mu pise Peace. Hahaha, kakav car!

        Btw, vec je predao papire potrebne za promenu imena...
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Ron Ron menja ime u Metta World Peace. Sledece sezone ce na dresu da mu pise Peace. Hahaha, kakav car!

          Btw, vec je predao papire potrebne za promenu imena...
          Pa kad je poremecen brat jedini ludi

          Comment


          • http://roxbball-hq.yolasite.com/

            Nek nam je sa srecom

            Comment


            • Ljudi, ja se svima izvinjavam za pogresnu informaciju od pre par sati, Frank Vogel ostaje trener Pacers-a i nakon drafta ce to biti ozvaniceno, a Brian Shaw ce mu biti prvi pomocnik.

              Jos jednom izvinjenje za pogresnu informaciju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ljudi, ja se svima izvinjavam za pogresnu informaciju od pre par sati, Frank Vogel ostaje trener Pacers-a i nakon drafta ce to biti ozvaniceno, a Brian Shaw ce mu biti prvi pomocnik.

                Jos jednom izvinjenje za pogresnu informaciju.
                Ti si crka
                Kao da je šećer u vodu.
                <---------- LjEBRON JE ŠABAN

                Comment


                • Denver uzeo Keneta buf! Ako ostave J.R.-a i Nene-a buf! Felton, Lawson, Affalo, J.R., Chandler, Gallinari, Martin, Faried, Anderson, Nene! BUF! Jos ce to da spakuje Carl i opet ce da budu u top 5 na zapadu i to lagano

                  Comment


                  • Ako nisi cuo Felton ide za Andre Millera i mozda razmjene pikove.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ako nisi cuo Felton ide za Andre Millera i mozda razmjene pikove.
                      Nije nego Dzamir?

                      Comment


                      • Nema šta, i ovako gotivim Portland još ako pređu kod njih Felton i Faried, iha

                        Mada ne bih imao ništa protiv ni da Faried ostane u Denveru sa Lawson-om, Chandler-om i Gallom
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Nista od Dzamir Nelsona u Porltandu.Felton je dosao kao deo trejda.
                          Rudija Fernandeza su poslali u Dalas.Uz njega su poslali i Peterija Koponena.A za uzvrat dobili su dva njihova pika.

                          Comment


                          • Od danasnjeg sastanka vlasnika i Unije igraca izgleda da ne treba ocekivati nista posebno. Ne ocekuje se napredak jer su igraci veoma slozni u tome da ne prihvate ponudjeni "flex" jer ga i dalje smatraju Hard Cap-om. Takodje smatraju da ne postoje dovoljni razlozi za uvodjenje ovako restriktivnih mera koje bi u osnovi i regulisale komletan CBA. KG je cak na konferenciji za stampu rekao da vlasnici zele potpunu kontrolu (o ovome sam vec nesto pisao smatrajuci da bi novi CBA pod ovakvim uslovima doveo celnike lige u monopolisticki polozaj sto je neprihvatljivo). Igraci uzimaju kao osnovu za svoje stavove cinjenicu da nisu oni krivci za gubitak novca i neprofitabilnost lige kao i drasticno povecano interesovanje za ligu u tek zavrsenoj sezoni. Njihov "kontra" predlog je da vrate ligi 500 miliona $ u narednih 5 godina na taj nacin sto bi im se zagarantovanih 57% od ukupne zarade lige smanjilo na 54.3%, stim da se zadrzi Salary Cap. Medjutim, Stern smatra da je ovaj njihov predlog u "najmanju ruku" skroman!
                            Predlog lige bi mogao da prodje, kako se cini, samo ako bi se "razbilo" jedinstvo Unije. Obe strane su jos uvek veoma udaljene od nekog konkretnog sporazuma i zbog toga ce najverovatnije u Utorak u Dallas-u (ukoliko se danas ne desi neko cudo) pred vlasnike biti stavljen na glasanje predlog o aktiviranju lockout-a. Evo i linka:

                            http://www.nba.com/2011/news/06/23/p...s=iref:nbahpt2

                            Btw. ovo sto je Miami uradio sa Ilgauskasom u ovom trenutku je
                            Last edited by Branislav; 24-06-11, 21:29.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • haha artest kakva carina promenice ime i zvace se mir u svetu


                              Lakers’ Artest seeking to change name









                              LOS ANGELES (AP)—Los Angeles Lakers forward Ron Artest(notes) wants to change his name to Metta World Peace.
                              Artest’s attorney filed a petition in Los Angeles Superior Court on Thursday seeking the change. The 31-year-old NBA star was born Ronald William Artest Jr.



                              In the court documents, Artest cites personal reasons for wanting to make the change.
                              An Aug. 26 court date was set to consider the petition. The petition filing was first reported by celebrity website TMZ.
                              Artest helped the Lakers win the NBA championship a year ago and in April he received an award for outstanding service and dedication to the community.
                              He has testified before Congress to support mental health legislation.
                              But Artest may be best known for triggering the most notorious brawl in NBA history when he jumped into the stands and attacked a fan while playing for the Indiana Pacers in November 2004. He was suspended for the rest of that season.
                              Artest wouldn’t be the first NBA player to make a change to an unusual name.
                              Lloyd Bernard Free, who played in the league from 1975-88, had his first name legally changed to World in 1981. A friend had given him the nickname because of his 44-inch (1-meter) vertical leaps and 360-degree dunks.
                              In the NFL, Cincinnati Bengals star Chad Johnson legally changed his last name to Ochocinco in August 2008. The name means “eight five” in Spanish.
                              Last edited by miki1; 24-06-11, 15:54.

                              Comment


                              • Interesuje me da li je dolaskom Rudija u Dalas ugrozena pozicija i mesto Pedje Stojakovica?

                                Comment

                                Working...
                                X