Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kris Humphries ide u Netse.

    Comment


    • Originally posted by emil_portnoy View Post
      Kris Humphries ide u Netse.
      Say what?

      Comment


      • Aooo, hteo sam da napisem drugi post, da pitam ide li neko nedje, ne mogu da se setim ko, pa se pomijesalo
        Produzava ugovor na jos jednu godinu sa Netsima, to je trebalo da pise
        P.S. - Najbolje da ne ostavljam vise postove

        Comment


        • Originally posted by emil_portnoy View Post
          Aooo, hteo sam da napisem drugi post, da pitam ide li neko nedje, ne mogu da se setim ko, pa se pomijesalo
          Produzava ugovor na jos jednu godinu sa Netsima, to je trebalo da pise
          P.S. - Najbolje da ne ostavljam vise postove
          Samo postuj, mislim ne moras ovako bas ali postuj

          Comment


          • Znači izduvali ga fakersi?

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Znači izduvali ga fakersi?
              Ima nade

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ima nade
                For what?

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  For what?
                  Da ga i zvanicno izduvaju za Howarda,da to bude totalni kraj

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Da ga i zvanicno izduvaju za Howarda,da to bude totalni kraj
                    Ja se Ljubašine potpuno moram složiti sa tobom. Jadni fakersi!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Sad satro neka luda tuzi Monta-u za seksualno zlostavljanje, kako se uvek sete posle nekog vremena to je fascinantno...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Sad satro neka luda tuzi Monta-u za seksualno zlostavljanje, kako se uvek sete posle nekog vremena to je fascinantno...
                        Hahahahhahahahaaaaa.... American dream!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Zali se kao slao joj neke slike od novembra 2010. do januara 2011. pretpostavljam da je zadnjih godinu dana prespavala.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Zali se kao slao joj neke slike od novembra 2010. do januara 2011. pretpostavljam da je zadnjih godinu dana prespavala.
                            Ma bila u komi...

                            Jebene lovatorke

                            Comment


                            • A šta će tek Bryant-u da se desi bez predbračnog ugovora?

                              Pa ko zaista može da poveruje da bilo koja od tih kuja zaista voli nekog od ljudi koji imaju visok društveni položaj ili ogroman novac? Dobro je dok ne počnu da ih ubijaju na spavanju zbog životnog osiguranja!

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Mi sve jadni Lakersi ovo ono,a oni skoro svake godine ostvare dobar ucinak.Ipak je Kobe gospodar prstenova i on je vazda favorit za titulu.A ovo sto se tice poraza od Clippersa,gubili su i oni meceve od slabijih timova u predsezoni...ali zato kad dodje sezona lakersi su neunistivi.Clippersi ove godine imaju vrhunsku ekipu i mozda je glupo ali ja ih vidim u finalu zapada! i mislim da ce vec iduce godine biti medju dvije najbolje ekipe i ligi! Jordan napreduje kao i Blake a tu su CP,Billups koji fantasticno igra i Butler koji je vrlo iskusan igrac.Zna li se na koliko je CP potpisao? Sta mislite koliko ce igrati Rip nocas protiv Pacersa? Hoce li biti All Star-a ove godine?
                                Last edited by Young Buck; 21-12-11, 00:06.

                                Comment

                                Working...
                                X