Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno nigde, koliko znam nijedan media day se nije prenosio, ne znam sta je bilo ono sinoc u Milwaukee-u.



    I koristi EDIT da ne brisem postove dzabe!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post



      Chauncey, vidi, ti ces da stojis i gledas na 45 dok Chris dribla loptu na sredini. Ako ti slucajno doda loptu "Attack, attack attack!!!" U svakom slucaju, moras da imas poverenja u njega. (Thrust i Attack su jedine dve stvari koje je znao da kaze Derrick-u, pa otuda i ova sprdnja na njegov racun )

      Batali te fusnote znamo mi na ciji je racun, sta ti mislis da mi nismo gledali Vinija u Ilinoisu?

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Batali te fusnote znamo mi na ciji je racun, sta ti mislis da mi nismo gledali Vinija u Ilinoisu?
        Jao, ima jedna slika sa Kirk-om, nikako da je sacuvam u pm, postovacu je kad je nadjem sledeci put.



        EDIT: Bum, iz prve!


        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Sta je bilo na kraju, jel` ce biti sutra utakmice na league pass-u ?

          Comment


          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
            Sta je bilo na kraju, jel` ce biti sutra utakmice na league pass-u ?
            Nece.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
              Sta je bilo na kraju, jel` ce biti sutra utakmice na league pass-u ?
              Dule rece da nema, ali provericemo sutra za svaki slucaj, to je tek najmanji problem. Ali, bice strimova u svakom slucaju, tako da ne brini nista za tekme. ;)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Chicago - Indiana i Philadelphia - Washingtno su u 7pm, koje je to vreme kod nas??
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Chicago - Indiana i Philadelphia - Washingtno su u 7pm, koje je to vreme kod nas??
                  1 ujutru
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • I to sto kazes, T-Mac. Bice zeznuto vratiti se sa HD league pass-a na strimove nakon 9. januara. Druga je stvar ako je moguce da vise korisnika gleda preko jednog naloga, onda nije problem naci nekoga s kime ces podeliti trosak.

                    I da zavrsim sa offtopikovanjem, Cantekin ( koji je sada kod Raznatovica u Mega ishrani) je zajedno s jos jednim likom otisao u Tursku i obojica su valjda iz Krusevca ili Kraljeva ,nisam siguran. Ne mogu im se setiti imena (srpskih, naravno) ali se secam da je ta prica bas odjeknula u nasoj javnosti. Kad se savez dozvao pameti vec je bilo kasno.

                    Comment


                    • Trening Majamija-uzivo. 5-5 pikaju

                      http://www.nba.com/live2/

                      Sutra izgleda ne gledam Vesely-a. Jebem ti sve

                      Comment


                      • Nije Mac jos nista uzeo, znas i sam pricu, tako da tisina.
                        Al' u svakom slucaju cu gledati da skupim kintu do 9. januara, trebalo bi. Posebno sto ce biti dosta veceri kada necu moci da gledam prenose, pa onda sutradan mogu ko covek na te nane.


                        Bice zanimljivo videti i New Orleans sutra, ne znam tacno ni kakav im je roster trenutno.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Koliko je visok (nizak) Noris Kol ?

                          Comment


                          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                            Koliko je visok (nizak) Noris Kol ?
                            http://www.nbadraft.net/players/norris-cole

                            Comment


                            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                              Koliko je visok (nizak) Noris Kol ?
                              Znaci negde oko 187-188. Deluje nizi, brz kao metak.

                              EDIT: K`o sto Ernesto rece, nema veze Marko Popovic iz Sloge sa Turcima.

                              Comment


                              • Originally posted by M-POT View Post
                                Svi ti igraci koje si nabrojo imaju preko 30 godina,dok su LeBrona Bosha i Wade u najboljim godinama,i ovi su bili tada u najboljim godinama (sem Dalas oni su bas stari)ali zna se tu ko je glavni(Kobe,Dirk,Duncana,jedino za Boston mogu da kazem da su negde ujednaceni kvalitetom)slozices se da su ipak ova tri igraca iznad ostalih bili u sezonama kad su njihovi timovi bili sampioni ,U Majamiju se ne zna ko je vodja,i generalno Majami ima daleko vece atlete od nabrojanih(u sezonama kad su bili sampioni).Svi ocekuju od LeBrona,Bosha i Wade da postizu preko 20 poena po mecu,u nabrojanim timovima zna se ko postize velike broj poena,ko ima asistencije a ko skokove(Na primer Dalas Dirk preko 20 poena,Kidd preko 10 asistencija,Chandler preko 10 skokova,Marion odbrana,Terry i Pedja pucaju trojke)To sam hteo da kazem
                                Imali su Allen,Pierce i Garnett po 30 i vise godina kada su osvojili za Boston,a ovi iz Majamija su 5+ godima mladji,znaci nije isto za uporediti,jer su ovi iz Bostona vec zasluzili Hall of Fame status pre nego sto su zajedno zaigrali,a ekipica iz Majamija tek treba da dodje dotle...

                                Comment

                                Working...
                                X