Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by The Dominator View Post
    Moj odabir su bili Dalas ili San Antonio sa zapada, Chicago ili Boston sa istoka, Lakers-e nisam racunao, zna se i kako su osvojili pretprosle sezone, ne bih sad o tome. E sad, to sto je Atlanta odigrala neke meceve iznad svojih mogucnosti, pa izbacila Orlando, isto kao i Memphis protiv San Antonio-a, to je vec druga prica. Sto se tice Boston-a, da su bili kompletni, i da nije bilo onako navlacenje u prvom mecu, druga bi prica bila, a sto se tice Bulls-a, D-Rose jos treba da "raste" i sazreva, fizicki je sjajan, samo mu iskustva treba, u play-off-u se videlo da ipak nije bila zasluzena MVP nagrada koju je dobio, ali garantujem da ce i on, a i Bulls-i uopsteno biti jos bolji ove sezone!
    Uuum, Memphis je razbijao San Antonio i u regularnom delu sezone, a i ne leze im oni. Od kada su doveli Tony Allen-a ubijali su. Sada im se vratio Rudy Gay, pa cemo videti kako ce to izgledati, ako on i Z-Bo budu na nivou, svasta je moguce. MVP regularnog dela sezone nema veze se PO-om.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment




    • Suva dominacija.


      btw:
      Source with knowledge of deal tells ESPN that Clippers' winning bid in waiver auction for Chauncey Billups was just over $2 million
      Stein.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ti si uzeo 4 tima i pogodio jedan a meni je trebalo 2 da pogodim isti broj dok mi je drugi ispao u finalu zapada, tvoji pikovi su ispali u prvoj rundi i polufinalu istoka... A imas i previse sta bi bilo kad bi bilo. Taj Boston je potpuno kompletan nedelju dana pred PO u Majamiju tako istresen iz gaca da nisu stigli da ih navuku do polufinala te su zato onako i prosli. Atlanta nije odigrala iznad nego je Orlando jednostavno precenjen bio, i sa moje strane priznajem, mislio sam da ce D12 da ima bolju podrsku ali je cinjenica da kada je on igrao dobro drugi nisu. Bulsi ce naravno biti bolji a tek Majami, godinu dana iskustva za onakav trio je neprocenjiv. Uzmam isti pik za finale i drzim ga se mislim da cu opet najmanje jednu ekipu pogoditi.
        Majami mozda i ne udje u plej of ove godine,a i ako udju,ne mogu da doguraju do finale,tj. Stern moze mozda da ih progura,svi smo videli kako je djavo bio tuzan kad je predavao pehar Dalasu...
        http://www.youtube.com/watch?v=Yi_st3qa5u8

        Comment


        • @Jarmush, The Dominator

          Nevidim baš nijedan razlog da počinjete sa vređanjem nas koji poštujemo Lebron-a i navijamo za Miami zbog njega. Ako imate šta pametno da napišete, samo napred, ako nemate, onda bolje nemojte koristiti ovu temu za gluposti. Ni meni se ne sviđa masa igrača pa ćutim. Takođe mi se Orlando uopšte ne dopada ali nikoga ne vređam. Uostalom sada će 18. i 21. decembra imati dve preseason tekme pa će odmeriti snage.

          A što se tiče prognoza, kada ste već to načeli, Miami će, ukoliko se Chicago ne pojača na neki volšeban način, bukvalno sve na Istoku.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Originally posted by JimJarmush View Post
            Majami mozda i ne udje u plej of ove godine,a i ako udju,ne mogu da doguraju do finale,tj. Stern moze mozda da ih progura,svi smo videli kako je djavo bio tuzan kad je predavao pehar Dalasu...
            http://www.youtube.com/watch?v=Yi_st3qa5u8
            Brate ocajan troll, bas ocajan... Vise sam nego razocaran. Navikao sam na bolje od tebe.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ti si uzeo 4 tima i pogodio jedan a meni je trebalo 2 da pogodim isti broj dok mi je drugi ispao u finalu zapada, tvoji pikovi su ispali u prvoj rundi i polufinalu istoka... A imas i previse sta bi bilo kad bi bilo. Taj Boston je potpuno kompletan nedelju dana pred PO u Majamiju tako istresen iz gaca da nisu stigli da ih navuku do polufinala te su zato onako i prosli. Atlanta nije odigrala iznad nego je Orlando jednostavno precenjen bio, i sa moje strane priznajem, mislio sam da ce D12 da ima bolju podrsku ali je cinjenica da kada je on igrao dobro drugi nisu. Bulsi ce naravno biti bolji a tek Majami, godinu dana iskustva za onakav trio je neprocenjiv. Uzmam isti pik za finale i drzim ga se mislim da cu opet najmanje jednu ekipu pogoditi.
              1. Pisao si ti ovde i za mnoge utakmice u regularnom delu, pa se zna ko je imao najlosiji ucinak u medjusobnim duelima na istoku,(mislim na ucesnike play-off-a).
              2. Mislio sam na navlacenje os strane sudija, one izmisljene tehnicke za Pierce-a, kao i klupu Celtics-a, i jos mnoge situacija, ali na to smo, jelte, navikli vec, kada neko igra protiv princezica.
              3. Seti se trojke Crawford-a o tablu, i promasaja Nelson-a, 2 puta, za produzetak i pobedu, a da je ostatak ekipe, sem Hauarda, podbacio, to je tacno.
              4. Necu davati predloge, dok rosteri ne budu kompletirani, ili do prvih meceva u sezoni, onda cu ostaviti svoje misljenje, tj. predloge...

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post
                @Jarmush, The Dominator

                Nevidim baš nijedan razlog da počinjete sa vređanjem nas koji poštujemo Lebron-a i navijamo za Miami zbog njega. Ako imate šta pametno da napišete, samo napred, ako nemate, onda bolje nemojte koristiti ovu temu za gluposti. Ni meni se ne sviđa masa igrača pa ćutim. Takođe mi se Orlando uopšte ne dopada ali nikoga ne vređam. Uostalom sada će 18. i 21. decembra imati dve preseason tekme pa će odmeriti snage.

                A što se tiče prognoza, kada ste već to načeli, Miami će, ukoliko se Chicago ne pojača na neki volšeban način, bukvalno sve na Istoku.
                Cemu to postovanje kad mu nedostaje 25 centi za 1 dolar!/Ako cemo iskreno,Vejd je taj koga bi trebali da postujete,ali to je vasa stvar...Ne zaboravi:Atlantu,Njujork,Boston i Orlando,kao i mozda jos neku ekipu koja je sjajna na Istoku,a koliko ja znam,ovaj Majami jos nema ni 10 igraca na rosteru,doveli su neke anonimuse,cisto da mogu da odrade trening 5 na 5...

                Comment


                • Noris kol, Mario Calmers, Edi Haus, Dvejn Vejd, Dzejms Dzouns, Sejn Batije, LeBron Dzejms, Judonis Hazlem, Kris Bos, Dzoel Entoni, Ed Kari, Dzuan Hauard, Dekster Pitmen. To je ako umem da brojim 13 :S

                  Comment


                  • Originally posted by JimJarmush View Post
                    Cemu to postovanje kad mu nedostaje 25 centi za 1 dolar!/Ako cemo iskreno,Vejd je taj koga bi trebali da postujete,ali to je vasa stvar...Ne zaboravi:Atlantu,Njujork,Boston i Orlando,kao i mozda jos neku ekipu koja je sjajna na Istoku,a koliko ja znam,ovaj Majami jos nema ni 10 igraca na rosteru,doveli su neke anonimuse,cisto da mogu da odrade trening 5 na 5...
                    Bez uvrede, ali nemaju sta da traze oni protiv Heat-a, koji sada ima i klupu. Plus, jedna godina vise, sto znaci dominacija ce biti jos veca nego prosle sezone. Pricate o prosloj sezoni, setimo se prvog meca Orlanda i Heat-a....James i Wade se sprdali u prvoj cetvrtini, pa onda James 51 poen, sam ih pobedio u drugoj tekmi, nakon sto je Dwight povredio Wade-a.;)

                    Chicago-Miami finale istoka...nema ko da ih izbaci.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jedna stvar, uspeli smo ovde nas nekolicina da odrzimo jedan fin nivo, ozbiljnosti i zezanja za vreme free agency-a nije bilo glupih rasprava, jednom sam molio i da toga vise ne bude jer ima i drugih ekipa sem Majamija i igraca sem Dzejmsa i onda dodjete vas dvojica sa jednom jedinom namerom, da razvalite sve sto smo ovde odradili, stvarno nema smisla, ja vam necu vise odgovarati sigurno, ma koja tema razgovora bila. Trolujte koliko god zelite, lebron travelled.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Uuum, Memphis je razbijao San Antonio i u regularnom delu sezone, a i ne leze im oni. Od kada su doveli Tony Allen-a ubijali su. Sada im se vratio Rudy Gay, pa cemo videti kako ce to izgledati, ako on i Z-Bo budu na nivou, svasta je moguce. MVP regularnog dela sezone nema veze se PO-om.
                        Tacno je da su ih dobijali pred kraj sezone, kad je San Antonio bio u velikom padu forme, ali opet je iznenadjenje, pa seti se samo suteva za pobedu Z-Bo-a. Realno, on ono ranije nikada nije pogadjao. A sto se tice MVP nagrade, znam da nema veze regularni deo i PO, ali opet je neko drugi vise zaslusio, tu pre svega mislim na Dwight-a, koji je bio u TOP 10 u cetiri kategorije(skokovi, blokade, poeni i mislim zakucavanja, mada mozda gresim za poslednje) a tu su i Durantula, pa cak i princezica. :P

                        Comment


                        • Nema smisla ovde se raspravljati o tome ko je bolji ili sta vec..Sacekajte da pocne sezona, da se odigraju nekoliko utakmica, pa da onda dajemo neke prave prognoze, ovako je to samo nagadjanje sta ce da se desi. I ja sam mislio da ce United lagano da prodje grupu u LS, pa nije..

                          Mene licno interesuje sta ce sad Clippersi da rade sa 3 pleja i da li jos ima ikakvih sansi da dodje Paul??
                          sigpic

                          Comment


                          • U pravu je MVP. Sa vama se nema o čemu raspravljati. Pišajte slobodno po nama dok vam Mac i Wade to budu dozvoljavali, a sezona će uskoro pa ćemo se družiti.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Da, ali je Rose odveo tim do najboljeg skora u regularnom delu, ali svako ima svoje misljenje.

                              Tesko je sada voditi diskusiju u prazno, jer sezona nije pocela, videcemo kada to sve bude u punom jeku i preseason ce dosta toga reci. Videcemo kako ce se Orlando nositi sa Heat-om, a i jos malo pa pocinje sezona.

                              BTW, evo par vesti..

                              Marc Gasol has agreed to a four-year deal with the Griz worth the max at roughly $58 million
                              Sources close to talks tell ESPN there is renewed momentum to seal @Chris Paul trade to Clippers as soon as Tueday
                              Izgleda da nema nista od trade-a Memphis-a i Pacers-a, Mayo ostaje za sada kod Grizzlies-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Jedna stvar, uspeli smo ovde nas nekolicina da odrzimo jedan fin nivo, ozbiljnosti i zezanja za vreme free agency-a nije bilo glupih rasprava, jednom sam molio i da toga vise ne bude jer ima i drugih ekipa sem Majamija i igraca sem Dzejmsa i onda dodjete vas dvojica sa jednom jedinom namerom, da razvalite sve sto smo ovde odradili, stvarno nema smisla, ja vam necu vise odgovarati sigurno, ma koja tema razgovora bila. Trolujte koliko god zelite, lebron travelled.
                                Apsolutno ne zelim da vredjam, samo sam upotrebio izraz koji koristi "The Chuckster" Morao sam da ti odgovorim tako, jer uvek "vas nekolicina" na isti nacin pricate i hvalite Heat, i potcenjujete i vredjate druge, pogledaj malo sta pises, pa onda vidi da li sam ti bilo sta napisao bez razloga. Toliko, vidimo se kad pocne sezona, da i ja iznesem svoje pikove za play-off, kao i finale.

                                Comment

                                Working...
                                X