Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antic Miki View Post
    E pa ljudi,ispade Zurnal u pravu.....(iz pouzdanih informacija). KONACNO NBAAA!
    Mislim da smo naucili vrlo bitnu lekciju i treba verovati najboljim sportskim novinama u Srbiji.

    Comment


    • Na koliko godina genijalci?

      Comment


      • Ne zna se jos nista konkretno MVP, jos ni igraci nisu ratifikovali CBA, polako...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Toooo ljudi! Docekasmo konacno! Ne mogu jos da poverujem

          Comment


          • Види их Хитовци већ почели да се ложе...

            Полако момци, немојте да чика Дирк покаже ко коси а ко воду носи.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Uros94 View Post
              Види их Хитовци већ почели да се ложе...

              Полако момци, немојте да чика Дирк покаже ко коси а ко воду носи.
              Nije svaki dan petak, slican user se nece ponoviti 20 godina.

              Comment


              • Mislim da sam malo pustio u gace od srece

                Kada se lockout i zvanicno prekine igraci koji su u evropi,a moraju da se vrate u NBA (pek,gallo,d-will i ekipa) imaju deset dana da dodju na trening svog kluba.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Nije svaki dan petak, slican user se nece ponoviti 20 godina.
                  Да, да ... усер.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • 149 dana lockout-a.
                    Liga planira 66 utakmica + ceo PO, otvaranje trening kampova 9. Decembra i isti dan "free agency".
                    Da bi se novi CBA ratifikovao potrebno je da glasa 15 od 29 vlasnika jer su Hornets-i u vlasništvu lige.
                    Unija mora da ratifikuje novi CBA prostom većinom glasova ali pre toga mora da se povuče tužba u Minnesota-i i reformiše Unija kao zvanični zastupnik igrača.

                    Izvor: NBA.com

                    Ima da radi kladža od Božića pa do kraja juna!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Hvala bogu dragom...

                      Napokon Miami dobija priliku da nastavi tamo gde je stao.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Novi CBA je koliko sam procitao na 10 godina, s tim sto obe strane imaju opciju izlaska iz ugovora posle 6 godina. Zanimljivo.
                        Druga stvar, igraci koji igraju u Evropi jos ne moraju da se vracaju iz prostog razloga sto nista jos nije potpisano vec je postignut nacelan dogovor. Kada svaka sitnica bude usaglasena i kada novi CBA bude ispisan crno na belo onda je lock/out gotov. To moze biti sutra, moze biti za nedelju dana, mozda i 10 dana. Uostalom, kao sto je Branislav rekao 9. decembra bi trebalo da pocnu kampovi i free agency i do tada ce novi kolektivni ugovor biti potpisan.

                        Comment


                        • Ponovo rodjen

                          Comment


                          • Krecemo sad svi opet, samo nemojte da bude kao PO prosle sezone kad mnogi nisu hteli da dolaze jedno vreme.

                            Ove godine svi slavimo katolicki Bozic.
                            sigpic

                            Comment


                            • E da me vidi babo, docekah i ovaj dan. Da vidim sad cika Billy-ja mislim da bih ga poljubio u dupe od srece

                              Sad ce Kyrie i Thompson da vam pojasne neke stvari

                              Comment


                              • Sunce ti poljubim, ja jos ne verujem... Konacno, to breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

                                Ocemo li da igramo onaj fantazi?

                                Comment

                                Working...
                                X