Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Van Gandi rak rana ekipe,njega prvo oterati pa onda videti sta dalje.

    Comment


    • I da jos da dodam da igraci poput Dwighta, koliko god on izgledao fantasticno fizicki spreman i gradjen (kao da je izasao iz stripa), stil igre kakav on ima iziskuje mnogo snage i trosi telo tako da njemu vreme polako istice. On ce moci da igra na ovom nivou do 30-te i posle ce poceti polako da pada, jer on ne igra na takvoj poziciji i nije igrac poput recimo Kobea koji je svoju igru potpuno promenio vremenom kako je stario, jer Kobe je u mladjim danima mnogo vise napadao kos, bio agresivniji i atraktivniji, a sada je to redukovao i uzima mnogo vise mid range suteva. To je ono sto ce vremenom morati da uradi i Lebron i Wade ali nazalost Howardu to ne dozvoljava niti njegov stil niti njegova pozicija nakojoj igra. Tako da mislim da bi on morao da bezi iz Orlanda sto pre. ;)
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • A kada se samo setim koliki je buzz napravio onaj trejd, pa gotovo svi smo pricali kako je Orlando glavni konkurent za titulu, a ispostavilo se da ih je to samo jos vise unistilo .

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          I ja bih voleo da ga vidim u Cikagu mozda bi onda uzeli 2 pobede ;)
          Sta se ti javljas.Moglo je lako da se desi da Cikago dobi poslednje dve utakmice.Al se videlo da Rouzu fali jos iskustva.Sledece godine cemo vam uzeti dve pobede, a za pobedu u seriji videcemo.Pobedicemo vas dva puta i sa istom postavom.

          A sto se tice Orlanda, sve je krenulo naopacke kada je Barns, kao glavni sraf u odbrani, presao u Lejkerse gde skoro svaku utakmicu greje klupu(i nema ucinak na terenu kao sto je imao u Orlandu) umesto ovde da vodi Orlando ka finalu Istocne Konferencije.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Sta se ti javljas.Moglo je lako da se desi da Cikago dobi poslednje dve utakmice.Al se videlo da Rouzu fali jos iskustva.Sledece godine cemo vam uzeti dve pobede, a za pobedu u seriji videcemo.Pobedicemo vas dva puta i sa istom postavom.

            A sto se tice Orlanda, sve je krenulo naopacke kada je Barns, kao glavni sraf u odbrani, presao u Lejkerse gde skoro svaku utakmicu greje klupu(i nema ucinak na terenu kao sto je imao u Orlandu) umesto ovde da vodi Orlando ka finalu Istocne Konferencije.
            Da baba ima muda bila bi deda

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Da baba ima muda bila bi deda
              Rose ce imati iskustva, a baba nece imati muda.

              Comment


              • a to sto ce majami biti duplo jaci nema veze uopste

                Comment


                • Originally posted by Nikola_89 View Post
                  Rose ce imati iskustva, a baba nece imati muda.
                  Ma koji crni Rose on je i zakopao ovaj Cikago sutirao 6.3% protiv Jamesa tuga, usla mu je voda u usi nesumnjivo buducnost ove lige ali trebace mu vremena da se oporavi od ove sezone i to dosta, ubedili su ga neki jebivetri da je vec igracina i platio je zbog toga.

                  Comment


                  • Ja mislim daj e i vise nego ocigledno da njega niko nije ubedio da je "igracina" (iliti iznad ekipe i ostalih), al' ajde. Zakopao je mnogo losa rec, jer je on jedan od glavnih razloga sto je Chicago ovoliko uspeo ove sezone, jeste da nije pruzio ono sto moze u finalu konferencije, al' sta je tu je, on je pre otkopao Chicago iz agonije, lepo bi bilo da su Bullsi otisli u finale, ali realno i objektivno, Chicago je uradio mnogo ove sezone i veliko dostignuce za tim koji je dugo bio mrtav. A Rose je veoma mlad igrac, tako da ce on napredovati, a i tim sa njim, jos da se dovede neko za napad, da ne budemo hendikepirani toliko u napadu, i ne brinem se ja za Chicago.

                    Comment


                    • Matt Barnes ostaje u LA-u i naredne sezone...


                      http://sports.espn.go.com/los-angele...e=NBAHeadlines
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Nikola_89 View Post
                        Ja mislim daj e i vise nego ocigledno da njega niko nije ubedio da je "igracina" (iliti iznad ekipe i ostalih), al' ajde. Zakopao je mnogo losa rec, jer je on jedan od glavnih razloga sto je Chicago ovoliko uspeo ove sezone, jeste da nije pruzio ono sto moze u finalu konferencije, al' sta je tu je, on je pre otkopao Chicago iz agonije, lepo bi bilo da su Bullsi otisli u finale, ali realno i objektivno, Chicago je uradio mnogo ove sezone i veliko dostignuce za tim koji je dugo bio mrtav. A Rose je veoma mlad igrac, tako da ce on napredovati, a i tim sa njim, jos da se dovede neko za napad, da ne budemo hendikepirani toliko u napadu, i ne brinem se ja za Chicago.
                        Ako ti tako kazes

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Matt Barnes ostaje u LA-u i naredne sezone...


                          http://sports.espn.go.com/los-angele...e=NBAHeadlines
                          Matt Barnes je igrac koju bi svaka ekipa pozelela u svom timu. On nije igrac za prvu postavu, ali je svakako igrac koji donosi preko potrebnu energiju s klupe svojom agresivnoscu i dobrom odbranom, ume dobro da istrci kontru i solidan je spot up suter. Cinjenica je da nije imao dobru sezonu u Lakersima, mozda su ga i povrede malo omele u tome, ali pre ce biti da je iamo dosta tekog vremena da se navikne na novi sistem u napadu (trougao). Ne sumjam da ce kod Brown-a, koji je od Clevelanda napravio ultra defanzivnu ekipu (predpostavljam da su ga celni ljudi Lakersa doveli bas zbog toga, da to ucini i sa Lakersima), imati dosta bolju sezonu i igrati bolje. Cini mi se da je najveca greska Lakersa bila trejdovanje Arize i dovodjenje 6 godina starijeg Artesta, kojeg su doveli zbog odbrane, i koji je takodje poput Barnsa imao dosta teskog vremena da se privikne na novi sistem u napadu (usled nedostatka inteligencije), ali kad se bolje sagledaju stvari Lakersi su tim potezom izgubili preko potreban atetizam i mladost koji su ocigledno ne dostajali u ovom playoff-u uz naravno rak ranu a to je pozicija playmaker-a. Kada se uporede ova dva igraca (Ariza i Artest), Ariza mozda nije toliko dobar odbrambeni igrac kao Ron ali je solidan i ima brze ruke, bolji je kradljivac lopti i daleko kompletniji ofanzivni igrac od Artesta (uz svo duzno postovanje i one pogodjene trojke u 7 utakmici finala playoff-a protiv Bostona). Ali dobro mozda i Brown stvarno unese neke novitete u odbranu Lakersa, mada i dalje mislim da je on katastrofalno resenje, ali ostaje mu da nas razuveri... ;)
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Koliko sam ga samo pljuvao ali zalizani me pokopava iz dana u dan. Nek pojedem 100 puta govno samo dok sve ide kako treba:

                            http://sports.espn.go.com/nba/trueho..._cid=nhffromfb

                            Comment


                            • Monta bi mogao da promeni sredinu ovog leta...


                              http://blogs.mercurynews.com/kawakam...-guy-to-do-it/
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ukoliko se prihvati Hard Cap kao sto je liga predolozila, vrlo je moguce da velika trojka iz Miami-a ne bi ostala na okupu... bar tako kaze Stern...

                                http://www.palmbeachpost.com/sports/...d-1510835.html

                                Pistons-i dobijaju novog vlasnika...

                                http://www.freep.com/article/2011053...tons-Tom-Gores
                                Last edited by Ernesto; 01-06-11, 19:16.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X