Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crna Gora - T-Com 1.CFL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    http://www.vijesti.me/sport/vukovic-...d-clanak-25136

    Koliko god da veze nema, bice najbolji igrac splitskih bilih.

    Comment


    • #62
      Zar ovoliko vrijedi. Ja mislim kad bi kod nas da li za nekog igraca ove pare ne znam sta bi bilo ako ne bi poceo da zabija. Najbolje je Amar Osim rekao
      Dinamo može platiti Zagrebu više od milion eura za Ivana Krstanovića, zamislite da mi nekoga toliko platimo, ma pet puta manje da platimo, pa objesili bi nas na stadionu ako ne bude sam donosio bodove.
      Loš zrijeb za Crnogorce, osim Budućnosti.

      Liga šampiona: Mogren - Litex
      Europska liga: Budućnost - Flamurtari ako pobjede idu na češki Jablonec, Spartak Trnava - Zeta (Sarajevo ih prije dvije godine izbacilo, mislim na Slovake) i Rudar - Austrija Bec

      Comment


      • #63
        Buducnost se jos jednom obrukala.Katastrofa su odigrali Pod Goricom protiv Flamurtarija.Kod prvog gola velika greska stopera Cicmila.I za druga dva su krivi stoperi Buducnosti.Vrlo tesko ce biti u revansu (nemoguce) postignuti tri gola na stadionu Flamurtarija.Nakon vise od 15 mjeseci Buducnost je imala podrsku Varvari,ali ni to nije pomoglo.
        Zeta,prakticno, bez sansi u revansu protiv Spartaka Trnave.Prvi mec poraz od 3-0 u gostima i ostaju vrlo male sanse da Zeta prodje u drugo kolo.
        Ostaju jos Mogren i Rudar,koji pocinju iz drugog kola.Mislim da Mogren nije bez sansi protiv Litexa,a Rudar nema sta da trazi protiv Austrije iz Beca.Kao sto rece Brano Milacic:-Volio bih da igramo u drugom kolu sa Partizanom ili Dinamom,bar bi napunili stadion i djeca bi se izigrala,a ne da ispadamo od nekih ekipa za koje smo jedva culi.

        Comment


        • #64
          Budućnost je bas zeznula stvar a napisao sam kad su izvučeni parovi da imaju najviše šansi od crnogorki klubova, a oni od ''tuljumba'' izgubiše i to na svom terenu. Po nekom mom misljenju Rudar ima više sansi od Mogrena jer znam kada je Široki igrao protiv Austrije jedva ih je izbacila bilo je 0:1 i 2:2, a Litexa se sjećam kad je pregazio Željezničar 1:2 i 0:7 .

          Comment


          • #65
            Buducnost pobijedila u gostima Flamuntari sa 1-2,ali je zavrsila ucesce u kvalifikacijama za Ligi Evrope.Oba gola postigao je Gaga Boskovic.
            Zeta ce zavrsiti ucesce za nekih 20 minuta,jer je trenutni rezultat 0-0.Buducnost se oprostila na lijep nacin tj.pobjedom.

            Comment


            • #66
              2:0 za Zetu(Dabic, Novovic).

              Novi trener Budućnosti
              Fudbaleri podgoričke Budućnosti dobili su novog trenera. Nakon odlaska Saše Petrovića usljed lošeg rezultata u prvom kolu Lige Evrope, ligaš iz Podgorice pronašao je novog trenera. Iako su u igri bili Nebojša Vignjević i Branko Brnović, na sjednici Upravnog odbora posao je dobio Miodrag Radulović, piše cafemontenegro.com.
              Last edited by danijelkr; 07-07-11, 17:44.

              Comment


              • #67
                Zeta ima igraca vise i 2-0,ali jos malo do kraja.Sada je Zeta mnogo bolji rival od Spartaka.
                Nebojsa Vignjevic je bio na korak od prelaska u Buducnost,ali je postao novi trener Hajduka iz Kule.
                Auuu,sta je promasila Zeta.100% sansa je bila za Zetu.

                Comment


                • #68
                  Zeta definitivno ispala,glupo primljen gol.Steta,u drugom poluvremenu su bili mnogo bolji od Spartaka,imali su sansi za 3-0.

                  Comment


                  • #69
                    Steta, mene su bas iznenadili jer sam kontao da ce i ovu tekmu dobiti Slovaci, ali ipak je se ostavrila pobjeda i to za vas CG fudbal je dobro jer se povećava koeficijent države.

                    Comment


                    • #70
                      I ja sam mislio da ce Slovaci lagano dobiti i ovaj mec,ali Zeta je iznenadila i pobijedila.Kvalitet Crnogorske lige je na veoma niskom nivou u ovom trenutku.
                      Prve godine Crnogorske lige kada je Zeta bila sampion odlicno su odigrali i oni i Buducnost.Zeta prosla Kaunasa lagano,a onda u gostima protiv Rendzersa prikazali odlican fudbal,izgubili 1 ili 2-0,ali su imali mnogo sansi.I u revansu su odigrali odlicno.Buducnost te godine ispala od Hajduka iz Splita.Kuci 1-1,u gostima izgubili 1-0.A sada i jedni i drugi ispadaju na prvim preprekama.

                      Comment


                      • #71
                        Danas odigrano prvo kolo Crnogorske Prve lige,rezultati:Mladost-Zeta 0-4,Mogren-Decic 5-1,Petrovac-Berane 2-1,Rudar-Lovcen 1-1,Sutjeska-Bokelj 1-0.Sjutra Grbalj-Buducnost.Sutjeska sa novim trenerom (Dragan Lacmanovic) krenula sa tri boda u novu sezonu,iako su u veoma teskoj finasiskoj situaciji,kao i Berane.Berane izgubilo u Petrovcu,nakon velike borbe.Mogren dokazao da ce biti glavni favorit za titulu,a Zeta istakla kandidaturu za visoko mjesto na tabeli.Rudar razocarao pred svojim navijacima.U derbiju kola Grbalj-Buducnost 1-3.Lijep fudbal je vidjen,odlicna igra Podgoricana i cini se da ce ova sezona biti sjajna za njih.
                        Last edited by Fedex ba; 04-10-11, 19:24.

                        Comment


                        • #72
                          Valjda je vrijeme ove godine da Budućnost osvoji vasu ligu, vidim da je otisao Tomo Celebic, što je znacilo povratak najvatreniji navijača Budućnosti. Vidim da je 5 igrača Budućnosti pozvano za maldu repku CG protiv nas.

                          Comment


                          • #73
                            Mislim da ce Buducnost uraditi sve ove godine da osvoji ligu.Tu su varvari,nekoliko pojacanja...Mlad tim,ali uz Mogren su glavni favorit za titulu.Velika bitka ce se vodit do kraja prvenstva,sigurno.

                            Comment


                            • #74
                              Znaci bit ce svega ....
                              Evo raspored prva dva kruga, znaci prvi dvadesetdva kola

                              http://img27.imageshack.us/img27/7265/cgprvenstvo.png

                              Comment


                              • #75
                                Bit ce svega...
                                Jedva cekam 20.Avgust.Buducnost dolazi u goste Beranama.Bit ce sigurno pun stadion (oko 12.000) i bit ce mnogo nereda,kao i uvijek.
                                Berane u sledecem kolu docekuje Mladost.Berane ove godine u istom sastavu kao i prosle,sa jos tri pojacanja,u katastrofalnoj finansiskoj situaciji (jedva krpe kraj sa krajem) i vodit ce se velika borba za opstanak u ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X