Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crna Gora - T-Com 1.CFL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Fedex ba View Post
    Mnogo je mocna nova himna,odusevio sam se.
    Realno, nije im trebalo da prave himnu, ako nije bar u istom rangu sa ovom http://www.youtube.com/watch?v=5z3RmgJhpwg

    Nije pjevljiva, kompleksan tekst...

    Comment


    • #47
      Originally posted by M_G_S View Post
      Kakvi ti se cine kao igraci? Mogu ti reci da su u CG ligi bili tek nesto iznad prosjeka... Taj KAjosevic nije dominantan ni kad igra mali fudbal sa nekim penzosima u PG... Cak ne znam koliko mu je to pametno, no ajde.
      Kojašević je na pocetku sezone dobar bio iako je bio povrijeđen zabio neke bitne golove ali kako je se bližio kraj polu sezone sve je lošiji bio i tako nastavio proljetni dio u zadnjim utakmicama je se popravio evo zadnju protiv Širokog je dobio crveni. Meni Kojasevic dobar igrac ali mu fali snage i kada dodje na lošije terene tu je donji. Gutic je veci dio bio na klupi, za njega nemam bas fino misljenje, po meni je spor, smotan.... los

      Comment


      • #48
        Njih nije trebalo ni dovodit, no ajde. Oni su cak dovedeni da poboljsaju igru sarajeva, ako se ne varam. U PG Buducnost bi im klupa bila premija... Mozda bi se otimali njih dvojica oko peskira, tj ko ce da bude glavni peskir decko.

        Comment


        • #49
          Originally posted by M_G_S View Post
          Njih nije trebalo ni dovodit, no ajde. Oni su cak dovedeni da poboljsaju igru sarajeva, ako se ne varam. U PG Buducnost bi im klupa bila premija... Mozda bi se otimali njih dvojica oko peskira, tj ko ce da bude glavni peskir decko.
          Upravo tako, nisu ni trebali ali sta ces kad smo na pocetku dobili prresjednika koji je doveo ova dva igraca.

          Comment


          • #50
            Originally posted by M_G_S View Post
            Realno, nije im trebalo da prave himnu, ako nije bar u istom rangu sa ovom http://www.youtube.com/watch?v=5z3RmgJhpwg

            Nije pjevljiva, kompleksan tekst...
            Meni je nova himna bas extra,cak mi je i bolja od himne hrabri sokoli.

            Comment


            • #51
              Rudar uzeo kup posle penala,bravo Pljevljaci
              Au sta naprica Brano posle utakmice
              sigpic

              Comment


              • #52
                E sad, pretpostavljam da se ne duguje vise Rudaru, za Randjelovica i one dvije pobjede u prvenstvu... Ne znam sta da mislim? Nikad losiji Rudar, pa opet odradi mec, i jos, ako se ne varam, bilo je tu i nekog igraca manje... Vignja pozdravlja svog gazdu, ni da mu je iz kuce, a covjek je indirektno odgovoran za mnoge upropastene mlade zivote, sir Baka poaveta, mada treba mu oduzeti ovo "sir", jer nije se ni minuta razmisljao pri preuzimanju Mogrena, a posle je cak i neke forice baca na rcun Buducnosti. Koliko god on djelovao simpa, ova djela mu ne idu u prilog...

                Comment


                • #53
                  Mogren sampion,svaka cast momcima.Odlicno su odigrali skoro cijelu sezonu i danasnjom pobjedom 2-0 nad Sutjeskom osvojili titulu.Buducnost ide u kvalifikacije za Ligu Evrope i mozda tu ostvare bolji uspjeh nego u nekoliko proslih godina.

                  Comment


                  • #54
                    Zar nije nad Mornarom a Budućnost je igrala sa Sutjeskom. Znači Budućnost je mogući protivnik Sarajeva u 2. pretkolu.

                    Last edited by danijelkr; 29-05-11, 12:43.

                    Comment


                    • #55
                      A mogao bi Mogren da ukrsti koplje sa Partizanom.
                      Cisto Partizan da ih nakanta.

                      Comment


                      • #56
                        evo da se i ja prikljucim na ovu temu.. Forza BUDUCNOST!
                        inace buducnost igra 1. pretkolo ligeevrope tako da ne moze biti potencijalni protivnik Sarajevu u drugom kolu,jer nije sigurno da ce Buducnost proci to prvo kolo

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Badnews View Post
                          evo da se i ja prikljucim na ovu temu.. Forza BUDUCNOST!
                          inace buducnost igra 1. pretkolo ligeevrope tako da ne moze biti potencijalni protivnik Sarajevu u drugom kolu,jer nije sigurno da ce Buducnost proci to prvo kolo
                          Dobrodošao na forum.
                          Zašto toliki pesimizam? Ja ako sam dobro upucen Budućnost će biti nositelj u 1. pretkolu samim time je i favorit.

                          Comment


                          • #58
                            e ako je Buducnost povlascena u prvom kolu onda je to sasvim druga prica..mada sam cuo da su potencijalni protivnici Buducnosti:Vojvodina,Zilina,Split,Ferencvaros,Paks ... a to nisu nimalo laki protivnici

                            Comment


                            • #59
                              Ako je neko zainteresovan imam viska kartu za mec Crna Gora-Bugarska sjutra u 20-30,nek mi posalje privatnu poruku.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Badnews View Post
                                e ako je Buducnost povlascena u prvom kolu onda je to sasvim druga prica..mada sam cuo da su potencijalni protivnici Buducnosti:Vojvodina,Zilina,Split,Ferencvaros,Paks ... a to nisu nimalo laki protivnici
                                NOSIOCI u prvom kolu europske lige: Fulham, Elfsborg, Tromsø, St Patrick's Athletic, Qarabağ, Jagiellonia Białystok, Rabotnički, Aalesund, Spartak Trnava, Dinamo Tbilisi, Honka, Varaždin, Minsk, Olimpi Rustavi, Rad, Häcken, Široki Brijeg, Reykjavík, The New Saints, Renova, Koper, Budućnost Podgorica, Birkirkara, Paks, Ferencváros.

                                Mnogo lakši protivnici za Podgoričane.

                                Comment

                                Working...
                                X