Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Gran Premio de España Santander - Circuit de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Zaboravih reci da RB nije ni blizu tako nadmocan u trci kao sto je na treningu,Meklraen moze da im parira u trci i to je vrlo bitno za nastavak sampionata
    sigpic

    Comment


    • #92
      Massa je potvrdjen za sledecu sezonu ) Nadam se da ce se Kimmi zasititi rellya jer mu nikako ide u NASCARU pa sledece godine da dodje u RBR xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        Hajdfelda u Ferari umesto Mase!!!Stvarno doktorska voznja

        Masa nije ni za sta stvarno,covek se bruka iz trke u trku.Alonsu svaka cast sto izvlaci maksimum ali RBR i Meklaren su prejaki za sada.Fetel danas pokazao neverovatnu mentalnu snagu,a Baton je definitivno najinteligentniji vozac u karavanu.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Fantasticna trka, prevelika dominacija RBR i Mclarena. Zahvaljujem se svih 107 gledaoca, ja i Trivun se izmlatili ko konji, jos sam ga ja ugrizao za glavu.
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • #95
            Bolje da Alonso bega iz sugavog Ferarija!U boksu red bul dobija najvise.
            FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

            Comment


            • #96
              Originally posted by MLADOSTLE View Post
              Bolje da Alonso bega iz sugavog Ferarija!U boksu red bul dobija najvise.
              E da kod zadnjeg pita Fetel 20.1,a Luis 20.9
              sigpic

              Comment


              • #97
                Jos nekoliko stvari:
                1. Fetel, Hamilton, Alonso i Baton su dokazali da F1 sampion ne moze postati svako, bez obzira koliko jak automobil ima. Na izvestan nacin su to dokazali i Veber i Masa, samo u suprotnom smeru. Sada se valjda vidi da Masa nije izgubio titulu zbog poslednjeg kruga 2008. vec jednostavno nije rodjen da bude sampion.
                2. Najbitniji momenat trke su bili dva prestizanja Fetela kod prvog pit stopa (Baton i Masa), da to nije uradio, potpisujem da ne bi pobedio, vec bi pobednik bio Hamilton. Dokazao je da je sampion, pobednik i da zna da kontrolise trku. Nije genije za volanom kao neki predjasnji sampioni, ali je majstor da odradi taman koliko je potrebno da bude na vrhu postolj i na kraju sampion (nesto ala Alen Prost).
                3. Meklaren odmogao Luisu relativno losim pitstopom, to je tih 7 desetinki koje su mu falile.
                4. Nik Hajdfeld i Baton, svaka cast, dobre taktike, oni su ih sproveli u delo bez greske, Nik jos jednom pokazao o kakvom se vozacu radi i da je on jedna od onih zrtava okolnosti, nikad nije dosao do pravog tima u pravo vreme, da postane stvarno velicina.
                5. Felipe Masa... Samo cu toliko reci. Mislim da bi pola vozaca iz GP2 ovu trku bolje izvozilo od njega. OK, taj Ferari nema tempo, to je jasno kao dan, ali brate mili, onoliko gresaka, tako ga je lako preteci, Perez koji je u slabijem bolidu i vozi 5u trku u F1 ga je pocistio kao da ne postoji, i u sledecoj krivini ga je stigao Hajdfeld. Ocaj zivi. Kao sto rekoh ako ostane u Ferariju, oni su idioti. Isto se odnosi i na Domenikalija.
                6. Veber dokazao da je slab u duelima i ocajan starter. Kada ima stazu samo za sebe, redja krugove kao lud, ali kada treba da radi sa najboljim vozacima, jednostavno ne zna, pa Alonso ga je sa mnogo slabijim bolidom drzao 20ak krugova bez vecih problema.
                7. Sumaher u stilu pravog majstora i starog lisca. Neprimetan, dobro startovao, imao prinudno dobru taktiku, na kraju 6.
                8. Kamui Kobajasi ponovo u bodovima, covek ne prestaje da me fascinira, kao i Perez, dva super talentovana vozaca. Svaka cast Zauberu sto opstaje u F1 posle toliko godina, jedan od razloga je i nepogresiv njuh za vozace.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #98
                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Hajdfelda u Ferari umesto Mase!!!Stvarno doktorska voznja

                  Masa nije ni za sta stvarno,covek se bruka iz trke u trku.Alonsu svaka cast sto izvlaci maksimum ali RBR i Meklaren su prejaki za sada.Fetel danas pokazao neverovatnu mentalnu snagu,a Baton je definitivno najinteligentniji vozac u karavanu.
                  Upravo to.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by MikoSurvivor View Post
                    Massa je potvrdjen za sledecu sezonu ) Nadam se da ce se Kimmi zasititi rellya jer mu nikako ide u NASCARU pa sledece godine da dodje u RBR xD
                    Da pa da se pozdravimo i sa ovo malo neizvesnosti. Pazi sta zelis. Mada ja obozavam Kimija i ne bih imao nista protiv da ga gledam svaki drugi vikend tamo gde i pripada, u F1.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Prva trka koju sam ove godine odgledala onako lepo od početka do kraja... Šta ću desilo se...
                      Početak trke mnogo obećavao.. ali na kraju samo četiri vozača u istom krugu i to iz dva tima ... nadam se da ne grešim ...
                      Ferari me prilično neprijatno iznenadio, mada mi nije krivo
                      RBR standardan, Fetel odličan, ali Veber opet rauočaravajuć...
                      Meklaren dostojan protivnika...
                      Videćmo, možda se nešto i desi do kraja... mislim malo više neizvesnosti...
                      Sledeći MC...

                      Originally posted by MikoSurvivor View Post
                      Nadam se da ce se Kimmi zasititi rellya jer mu nikako ide u NASCARU pa sledece godine da dodje u RBR xD
                      Apsolutno moja najveća želja, da se vrati u F1!!!
                      Last edited by miloolja; 22-05-11, 19:32.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Jos nekoliko stvari:
                        Sada se valjda vidi da Masa nije izgubio titulu zbog poslednjeg kruga 2008. vec jednostavno nije rodjen da bude sampion.
                        Masa je titulu izgubio zbog nekih kikseva pre Brazila,tamo je savrseno odvozio.A cak i da je uzeo titulu to ne znaci da je veliki sampion,jer tad je imao najjaci bolid(uz Meklaren sa kime je tad Ferari bio prejak)a skoro svako moze sa jakim bolidom da ima jednu sezonu jaku.Masa je u F1 kao Niki Hejden u MotoGP,samo sto Masa eto nije uzeo ni tu jednu titulu.Pravi sampioni opstaju kroz godine i mogu i sa nesto slabijom masinom da urade nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odlicna trka, Sumi sjajan pono odlican start,svaka cast kralju...
                          Dokle vise Fetel???Pa ako se ovako nastavi decko ce obezbediti titulu na polovini sezone,ali vidi se da RB nema bas sjajan tempo kao pre,tkao da ocekujem uzbudljivu trku u MC-u...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Masa je titulu izgubio zbog nekih kikseva pre Brazila,tamo je savrseno odvozio.A cak i da je uzeo titulu to ne znaci da je veliki sampion,jer tad je imao najjaci bolid(uz Meklaren sa kime je tad Ferari bio prejak)a skoro svako moze sa jakim bolidom da ima jednu sezonu jaku.Masa je u F1 kao Niki Hejden u MotoGP,samo sto Masa eto nije uzeo ni tu jednu titulu.Pravi sampioni opstaju kroz godine i mogu i sa nesto slabijom masinom da urade nesto.
                            Sjajno receno, apsolutno se slazem. Rekao sam ono zato sto jos uvek postoje fanovi Ferarija koji tvrde da je Masa trebao da bude sampion 2008. i da je Hamiltona namerno pustio Sutil ako se dobro secam.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Masa je titulu izgubio zbog nekih kikseva pre Brazila,tamo je savrseno odvozio.A cak i da je uzeo titulu to ne znaci da je veliki sampion,jer tad je imao najjaci bolid(uz Meklaren sa kime je tad Ferari bio prejak)a skoro svako moze sa jakim bolidom da ima jednu sezonu jaku.Masa je u F1 kao Niki Hejden u MotoGP,samo sto Masa eto nije uzeo ni tu jednu titulu.Pravi sampioni opstaju kroz godine i mogu i sa nesto slabijom masinom da urade nesto.
                              Potpisujem
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Sjajno receno, apsolutno se slazem. Rekao sam ono zato sto jos uvek postoje fanovi Ferarija koji tvrde da je Masa trebao da bude sampion 2008. i da je Hamiltona namerno pustio Sutil ako se dobro secam.
                                Bio je to Glok,koji nije otisao da promeni gume kad je kisa pala i onda je bio nenormalno spor.Tacno je da postoje teorije zavere i ne bi bilo nezasluzeno ni da je Masa to uzeo ali nema nezasluzenih titula u F1,jer tu nema losih odluka sudija i ne znam ni ja cega.Sampion je onaj ko skupi najvise bodova a to je bio Hamilton i sto se mene tice sasvim zasluzeno jer je covek imao dosta i pobeda + konstantnost od Albert Parka do Interlagosa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X