Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Gran Premio de España Santander - Circuit de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Bolid je spor,tkao da Sumi nista nije kriv....Inace pametna odluka videcemo sta ce biti na trci.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      o pa konacno da neko drugi osvoji pol poziciju,alonso je bio srecan kao da je pobedio,sutra bi smo mogli imati interesantan start,sigurno ce biti velika borba na startu izmedju RB a nadam se da ce i hamilton i alonso tu da se umesaju,sutra se nadam dobroj trci i nadam se da nece dominirati RB kao sto zna

      Comment


      • #78
        KERS odredio strategiju,sve nesto mislim da je ovo dobro ispalo,ali vidjecemo sjutra

        http://www.autosport.com/news/report.php/id/91588
        sigpic

        Comment


        • #79
          Jos pola sata, ajmo ljudi, prognoze...

          Evo mojeg predvidjanja (javlja mi se, javlja mi se ): Fetel prestize Vebera na startu (bolje startuje ove godine), njih dvojica ostaju prvi i drugi do kraja, bez mnogo borbe, , Hamilton i Alonso se bore za podijum, jedan od njih dvojice vrlo verovatno moze napraviti gresku (ima tu mnogo istorije), posle toga Baton, dva Mercedesa i Petrov ce se boriti za malo bolje bodove. Masa ispada Sumahera ce biti zanimljivo pratiti, jer ako mu uspe da dodje na neko dobro mesto, mozda ce se vise timova oprediliti za taktiku cuvam meke gume, koristim tvrde pa makar bio 10i, pogotovo oni timovi od kojih se ne ocekuje da budu u Q3. Maldonado ce prvi put imati dobru startnu poziciju, videcemo koliko moze. U GP2 je bio dobar u duelima, videcemo kakav je sa malo boljim vozacima.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Ukljucujemo se uzivo u 1:50 http://www.ustream.tv/channel/top-crap---biggest-wracks
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • #81
              Nadam se da ce Veber zadrzati poziciju i da ce Luis preteci Fetela,to bi bilo zanimljivo za samu trku.Niko ce valjda dobro startovati,Sumi da krene na tvrdim pneumaticima.Alonso je izjavio juce da je odvozio savrsen krug i da pokusa opet ne znam koliko puta to ne bi ponovio tako da ne ocekujem borbu za podijum od njega
              sigpic

              Comment


              • #82
                Alonso laze kad zine, realno Mada je stvarno taj krug bio maestralan, nece moci da vozi tako konstantno, ali je on veoma nezgodan u trci i kao i svaki sampion vozi bolid preko njegovih realnih mogucnosti. Tako da ne bih iskljucio da se bori za podijum, radice adrenalin, domaca staza i sve to. Dokazao je da moze, videcemo da li hoce. A ako neko moze da ga motivise onda je to Luis. I eventualno Petrov
                A taj scenario koji si ti naveo bih i ja voleo, samo sam realan, pa pretpostavljam da ce se ovo desiti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #83
                  Au, kakav start!!! Nando
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Zapravo, bolji scenario od ovog nije mogao, bice krljanja na sve strane...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #85
                      Hoce,hoce ,kako nece ... Ocajna trka za Fernanda sem starta , ja o
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #86
                        Ovo je ono sto se zove sampionska voznja. Nije sampionski kad vodis od pocetka do kraja sa 10 i vise sekundi, vec kada u ovakvoj trci sa direktnim rivalom ne dopustis nijednu priliku za stizanje. Samo RBR i McL u istom krugu. Dovoljno receno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #87
                          Ucinio je Alonso na pocetku trku fantasticnom,pa onih prvih 17 krugova je bilo sjajno,4 vozaca u sekundu i po.Ali jos jedan poraz za ostale timove,na kraju samo 4 vozaca u istom krugu,RB i Meklaren su u nekom svom svijetu,potpuno druga liga u odnosu na ostale.Znao sam da Alonso ne moze do podijuma,jednostavno Ferari nije konkurentan,cak im je i Mercedes blizu.Masa u penziju ili u neki manji tim,nije mu mjesto u Ferariju.Strasan start za Sumija,opet je objasnio i ovo 6. mjesto je fantasticno,ne moze se vise od ovoga kad nema nekih odustajanja.Rozberg odma iza,a pobjednik dana NIK HAJDFELD,svaka cast majstore

                          Drago mi je sto smo dobili borbu za prvu poziciju do samog kraja,ali je to Fetel sve kontrolisao.Veber los,Baton sa sjajnom strategijom posle katastrofalnog starta i na kraju podijum,ne moze vise.

                          Nadam se da ce razlike u Monte Karlu biti manje,ali do cetvrtka se nista ne moze promijeniti,to je bar jasno!
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Ja ne otvaram temu za Monaco ... Dosta od mene u jedno lepse vreme ... Kad se Ferrari vrati vracam se i ja xD
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #89
                              Ako Masa posle ovog pocetka sezone ostane u Ferariju pored toliko dobrih vozaca koji mnogo vise zasluzuju da voze (sto u Ferarijevom pogonu, sto sa strane), onda oni stvarno nisu normalni. OK, vole ga u ekipi, ali strpljenje mora imati granice, jer u jednom moment postane degutantno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by MikoSurvivor View Post
                                Ja ne otvaram temu za Monaco ... Dosta od mene u jedno lepse vreme ... Kad se Ferrari vrati vracam se i ja xD
                                OK, mozda si im bio baksuz Salim se, otvoricu ja, samo da prikupim materijala. Bar za Monako ima i previse.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X