Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Gran Premio de España Santander - Circuit de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sta bi sa Sumijem? :o

    Comment


    • #62
      Originally posted by L. Lawliet View Post
      ako neko ima link za trku nek posalje na pp unaprijed zahvalan
      Probaj ovde http://www.fromsportcom.com/c-10.html
      pa izaberi.. ima ih više...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #63
        Bice meni je ovo zalosno slusati ... Vozi lepo Buemi od pocetka kruga i vreme pise , sve prikazuju ga a oni celi krug govore Alguersuari , ili ne znaju citati ili I na kraju odlicno vreme za Alguersuaria , neverovatno ... Jos u Q1. JBG ja ih sve prema kacigama raspoznajem ali ovo je zalosno ... Srdjane bar u Banja Luci uvedite nigde drugo

        Kvalifikacije :

        Na pocetku mi nikako nije bilo jasno sta se desilo sa Rubensom , on je 3 minute pre kraja napustio bolid za razliku od Pastora koji je imao 3 vreme kada je ovaj izasao , verovatno da bi i Rubens mogao dalje , Kovalainen to vesto iskoristio... Ne pratim treninge jer nemam gde ako moze link da vidim kako se Nicku zapalio bolid To samo njemu moze

        U Q2 pre svega nista neocekivano , Massa se izvukao kroz iglene usi...

        Q3 - Tu sam prizeljkivao da Webber uzme pole jer Vettela niko drugi u kvalifikacijama ne moze skinuti e sad tu nastaje problem za umisljenog Nemca... On jednostavno zna startati kad je 1 , ali sada Alonsu se otvara odlicna prilika ... Hamilton ce drzati putanju jer starta sa cistije strane ako ne bude glup ko Fernando u Abu Dhabiju prosle godine pa izgubi sezonu a Vettel ce ici ravno pa braniti , e tu je fora ako Alonso takodje bude drzao putanju moze mozda doci do 2-3 pozicije i onda polako. I ja sam iznenadjen za Schumia , izasao je na tvrdim i kontao sam da ce odvesti krug i da starta na tvrdim ali nije ni krenuo u krug pa mi nije jasno.
        Mozda je dobio iz boxa obavest da ne starta tj da se vrati da ne pravi vreme na tvrdim jer bi to bio gubitak trke , ovako ce starti na meksim jer je najbolje vreme na njima napravio u Q2. Samo da umisljenka napadne Lewis i neka se malo bori u sredini , valjda ce Mark dobro startati ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #64
          Originally posted by dusan1610 View Post
          Sta bi sa Sumijem? :o
          Tvrde komponente,nije htio da vozi brzi krug,sjutra ce taj dugo vremena da provede na stazi,mnogo duze od ostalih ;)
          sigpic

          Comment


          • #65
            Bas mi je drago, Maldonado zavrsio 9.

            Comment


            • #66
              Hihihihihi, ala se radovao Alonso, kao da je osvojio pol poziciju!
              Bre, dosadni su ovi iz RBRa, stvarno nisu fer, mislim stvarno...

              Ala ce biti zanimljiva trka sutra, napred su svi brzi, tako da mislim da ce Alonso moci da se bori sa RBRovcima, ipak je koliko puta pokazao da ima trkacki ritam kao i oni. A jos ako se i Hamilton ubaci, ce svasta da bidne!

              Comment


              • #67
                Pustio Fetel malo Vebera

                Comment


                • #68
                  Cestitke Marku. I hvala kladionicama koje su dale 5.5 na njega

                  Comment


                  • #69
                    Super Lap Alonsov komentar kad je cuo koji je , za 3 stotinke Hamilton brzi od njega ;) ... Mogao je 3 biti xD
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #70
                      Sumaher ce imati i novi set mekih guma tako da mislim da su dobro izabrali ovoga puta ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Schumi ce ponovo biti los u trci ;) ... Bolje da se vrati u naslonjace i gleda F1 umesto da vozi ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by MikoSurvivor View Post
                          Schumi ce ponovo biti los u trci ;) ... Bolje da se vrati u naslonjace i gleda F1 umesto da vozi ;)
                          Nece

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by MikoSurvivor View Post
                            Schumi ce ponovo biti los u trci ;) ... Bolje da se vrati u naslonjace i gleda F1 umesto da vozi ;)
                            Ponovo?
                            Sta ocekujes od puza od bolida,da se bori za podijum?
                            Da iole pratis znao bi da je u trci mnogo bolji nego na kvalifikacijama,a na startu je sigurno jedan od najboljih!
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Vladane ;) ... Rosberg je pravio odlicna vremena u kvalifikacijama sa puz bolidom ... Schumacher pravi dobre krugove u max 10 krugova u trci tako da nemoj stavljati navijanje ispred realnosti ... Videt ces uostalom
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #75
                                Tacno je da je Niko brzi na kvalama,ali u trci nije radio bolje stvari,a tek na startu je Sumi bio bolji,evo druga godina uostalom.Da vidimo kako ce se isplatiti Mecki ovo taktiziranje,Niko je na mekim,Sumi na tvrdim pneumaticima!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X