Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Gran Premio de España Santander - Circuit de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ma niej skola idem na tenis od 14-15..Sutra cu trku gledati.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #47
      OK, dobices ovde detaljan izvestaj, danas sam naostren da pisem
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Najvise o Sumiju
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          OK, ovo je izv`nte na izrazu bila sprdacina. Jedan leteci krug i odmah najbolje vreme... Red Bul izgleda vrlo mocno, bice vrlo tesko da ih neko i ugrozi. Sumi odlican, ispred oba Meklarena, iako su oni imali problema sa sporijim vozacima. Niko takodje dobar.
          Izgleda da Alonsu nije radio KERS i ako ga ne poprave do kvalifikacija, bice u velikom problemu. Ovde su startne pozicije kljucne.
          Red Bull opet demonstrira silu. Ali znas sta ja mislim: Nisam toliko pomno pratio ovaj trening, ali moguce je da nisu svi vozaci koristili DRS i KERS na celoj stazi, vec su radili simulaciju trke u kojoj ce DRS moci da se koristi samo na startno-ciljnom pravcu. Ovo nagadjam, tj nadam se da je to bio slucaj, ako nije onda je razlika prevelika u korist Red Bulla.
          sigpic

          Comment


          • #50
            I ja se nadam ali svi su odradili bar jedan kvalifikacioni krug. Ovo tvrdim zato sto je bezveze ispucati jedan komplet mekih, na dan kvalifikacija, bez da radis njihovu simulaciju. Simulacije trke se najcesce rade u petak. Ne shvati me pogresno, ja bih voleo da si ti u pravu, ali nemoj se nadati previse.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              Ono cemu se ja nadam je da je Meklaren radio simulaciju kvalifikacija, pa je upao u guzvu sa Virdzinima, i da je to uticalo na vreme. Inace nas ceka dosadnih dva dana, bar po pitanju pobednika.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Pa, s obzirom da je Sena bog, nista me ne cudi...
                Hej, a hoce ih, i u Moto GP redovno ureknu ljude
                Ljudi, stvarno nismo hteli A i u MotoGP-u nije namerno!

                Hvala za info

                Comment


                • #53
                  Srdjane , uriguj tamo da i mi u Republici Srpskoj na SK Prime gledamo F1 ... Ja ako budem slusao Denisa i Davora do kraja sezone ... Nece mi biti lako
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #54
                    @Srdjan
                    Ma opusteno, samo ako ureknete Alonsa bice belaja
                    Inace ste super odradili prenos, hvala za objasnjavanje zakasnelog paljenja goriva. Nesto imam utisak da ce sad FIA iskoristiti incident sa Hajdfeldom da kaze : OK, to je nebezbedno, ukidamo. Ali, stvarno ne pamtim da se bolid zapalio u F1. I to se sve desilo veoma brzo, sreca u Nikove reflekse. Ne zovu ga dzabe Kvik Nik
                    Last edited by Nebojsa; 21-05-11, 11:50.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      Odlicno radite prenose Srdjane,svaka cast
                      Jaoo Miko slusao sam Denisa i Davora,kako ljudi nista ne znaju pa to je neverovatno
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #56
                        http://www.youtube.com/watch?v=mn-E_pCKSJM

                        Samo sam ovo uspeo da nadjem, kao primer zapaljivanja na stazi, mada ih je bilo dosta u boxu.
                        Mada meni se cini da je bilo zapaljivanja, u onom periodu od 2000-2005, kada je na svakoj trci nekom pucao motor, izlazio beli dim od pozadi, mislim da je tad bilo i vatre u par slucajeva, mada nisam nasao na youtubu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          @MikoSurvivor: Nisam siguran da cemo moci, zbog autorskih prava. Provericu, ali sam prilicno siguran da ne smemo da emitujemo van teritorija Srbije i Crne Gore. Javljam svakako.

                          @NebojsaNS: Da, isto smo pomislili. Ovo je doslo kao kec na deset za ukidanje, ali lepo su rekli svi. Samo cemo potrositi vise para da nadoknadimo izgubljeno i opet ce slabije ekipi biti...slabije. Uvek je tako bilo i ostace tako. Sjajno se covek izvukao. Nadam se da nije bolid previse ostecen i da ce biti spremni za kvalifikacije, ali ne vidim kako ce da za dva sata ga vrate na 100% stanje. No, jeste bio kvik Nik;) Sto se tice Alonsa, da ga ne spominjemo.

                          @bice: Hvala Trudicemo se jos vise. Jos uvek smo konzervativni, posto nam je tek druga trka, ali bice jos bolje.

                          Kao i uvek, samo pisite, tu smo!

                          Comment


                          • #58
                            Da, ali da izgori pola bolida... Toga stvarno nije bilo odavno, i ti pozari na motoru i u pitu su uglavnom brzo lokalizovani i nisu se razbuktali kao ovaj.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Kovalainen u Q2
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                ako neko ima link za trku nek posalje na pp unaprijed zahvalan
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X