Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladan majstor

    Comment


    • Pa da, "Hvala Vlajko"! A ja što se ovde ubi pišući i objašnjavajući, umesto da gledam tenis.... nema veze!!!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Evo imam sad SK Prime,jos jednom hvala Vladane!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa da, "Hvala Vlajko"! A ja što se ovde ubi pišući i objašnjavajući, umesto da gledam tenis.... nema veze!!!

          Hvala i tebi naravno,njemu sam prvom morao posto je nasao resenje.
          sigpic

          Comment


          • Da li SK PRIME netko gleda legalno na Total Tv sat. EutelsatW2 frek. 10796 h 27300 2/3 ????? , jer kada sam skenirao nasao sam taj program, ali crno ?????
            COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Hvala i tebi naravno,njemu sam prvom morao posto je nasao resenje.
              Našla bih ga i ja kada bi smo iscrpeli sva rešenja
              Ok, šalim se
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nash nema na cemu ;)
                Sasa SK PRIME je na satelitu i kodiran je naravno,samo mogu da ga gledaju korisnici Total TV-a u Srbiji u Crnoj Gori,ostale kartice ga ne otvaraju!
                sigpic

                Comment


                • E hvala na odgovoru (koji me bas ne veseli) ima li kakvih saznanja da dodje u HR
                  COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                  Comment


                  • Tesko,za Hrvatsku je prava za F1 uzela Kreator grupa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da li ce imati mogunost neko ko nema Total (vec neku drugu satelitsku/kablovsku) da ima SK Prime?
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        06.05.2011 - Da li neko zna kakve su i kolike su sanse da IKOM pusti SPORTKLUB Prime ?
                        Evo da citiram samog sebe.
                        Hvala
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • jer ce biti i za nas iz Rep. Srpske BIH taj novi kanal
                          SK Prime??

                          Comment


                          • Koliko sam ja shvatila samo u Srbiji i CG.
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Nisu isti kanali kod Kopernikus operatera zavisi od lokacije.
                              Evo ovde imate kontakt mejlove svih Kopernikus operatera (lokacija) u Srbiji:

                              http://www.kopernikus.rs/index.php?o...d=84&Itemid=13
                              nemoj pricati!pa sigurno da sam prvo zvala da pitam,ali kod mene nisu jos ni culi za sk prime,zato me i zanima sta su drugima rekli
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Ko ima Total tv,SK Prime se nalazi na 9 kanalu a ne gde se nalazi "Pecanje"ja sam malopre nasao...

                                Comment

                                Working...
                                X