Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Maric91 View Post
    KDS boli dupe za ovo.To su nam i dokazali i u prethodnih pola godine-godinu posto nam jos nisu ubacili sk+ nakon onih silnih molbi.
    Al ko zna mozda me iznenade.
    Evo ja danas bio u KDS-u i pitao ih za ovaj kanal medjutim oni nista jos ne znaju.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #92
      Originally posted by Sasa22 View Post
      Ja nasao na EsatW2 SK Prime frek. 11095 HOR 27300 prov. Total Tv, slika crnilo, imam CS ...... , cekam sliku
      Total tv vise ne radi preko cs. Uzalud cekas.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #93
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Total tv vise ne radi preko cs. Uzalud cekas.
        jebes CS... ja imam original pa zato pitam dali nekome radi SK Prime....
        Jer Kanal sam naso preko satelita ali ima samo crnu sliku

        Comment


        • #94
          startovao sk prime i odmah dao sam sebi auto gol. veljko metuzalem petrovic prenosi trke. nadam se da paja zivkovic nece dozvoliti ovoj bulozini matoroj da se mnogo petlja u prenos jer ce u suprotno svi prebaciti na bbc prenos. ako vec nema sanse da dodju da prenose Ivica Blazicko ili Neven Novak onda dovedi te Acu Babica.

          Velja Metuzalem.
          Last edited by dr.dule; 06-05-11, 20:53.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • #95
            babic nece nikad raditi

            Comment


            • #96
              Originally posted by Sport Klub View Post
              babic nece nikad raditi
              dobro Aca nece kod vas ali gde ste iskopali Veljka matorog? njemu je mesto na klupi da igra sah i da opali kolce nedeljom popodne na kalemegdanu. njemu prodje cela trka dok prica o startu trke.

              valjda nova sezona na novom kanalu zahteva nove ljude.
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • #97
                nije nece nego ne moze. mnogo bitna razlika. veljko je legenda komentarisanja f1. on nece biti komentator, vec povremeni strucni konsultant, raditi na prilozima za studio. komentatori su erceg i zivkovic. popsto imas neodoljivo potrebu da oponiras, budi povremeno precizan - nigde nismo rekli da je velja komentator

                Comment


                • #98
                  SK PRIME ide i u CG,uzeo SK prava za F1 i za CG, svaka cast majstori!
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Svaka cast

                    Comment


                    • Originally posted by Sport Klub View Post
                      nije nece nego ne moze. mnogo bitna razlika. veljko je legenda komentarisanja f1. on nece biti komentator, vec povremeni strucni konsultant, raditi na prilozima za studio. komentatori su erceg i zivkovic. popsto imas neodoljivo potrebu da oponiras, budi povremeno precizan - nigde nismo rekli da je velja komentator
                      Veljko legenda.

                      ajde da vas vidimo da ne bi ispalo da ja uvek nesto trujem.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • nego zaboravih da pitam. kada ce biti repriza trke iz turske?
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Saznacemo cim izadje programska sema za Sport klub prime.;)

                          Comment


                          • Znaci li taj novi program, kojega ja u vjerojatno necu moci gledati preuzeti moto gp utrke ili ce mozda ostati i na sport klubu

                            thnx
                            COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              SK PRIME ide i u CG,uzeo SK prava za F1 i za CG, svaka cast majstori!
                              Kraljevii !!
                              Vladane, obozavam te! Uvijek me obradujes
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Zasto ne ubacite u Republiku Srpsku da i mi gledamo ... I dalje cu morati da uzivam u carima one dvojice majmuna sa TV 1 , Denisa i onog veceg kretena , obojica sa F1 nemaju pojma , vise ja znam od njih dvojice zajedno... Chinu sam gledao pod mute jer njih slusati je steta usiju , jedno 100 greski tokom prenosa naprave , menjaju Massu i Alonsa , Webbera i Vettela , jaooo , morat cu i dalje na K3 ili TV 1 da gledam ... Ja u BL ni SK + ne hvatam , samo SK Kablovska ELTA , mozda ce nesto izmeniti ...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X