Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Meni na D3 i dalje stoji F&H,a ni na obicnoj kablovskoj ne mogu da nadjem,ako neko ima informaciju neka napise na koliko je mgHz ili na kom je broj (c ili s i koji broj)....super info samo da ne bude koska...
    sigpic

    Comment


    • #77
      Nisu isti kanali kod Kopernikus operatera zavisi od lokacije.
      Evo ovde imate kontakt mejlove svih Kopernikus operatera (lokacija) u Srbiji:

      http://www.kopernikus.rs/index.php?o...d=84&Itemid=13
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #78
        Da li neko zna kakve su i kolike su sanse da IKOM pusti SPORTKLUB Prime ?
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • #79
          Originally posted by Denzel80 View Post
          Meni na D3 i dalje stoji F&H,a ni na obicnoj kablovskoj ne mogu da nadjem,ako neko ima informaciju neka napise na koliko je mgHz ili na kom je broj (c ili s i koji broj)....super info samo da ne bude koska...
          Ista je situacija i kod mene...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #80


            Ovako... za one koji imaju SBB kablovsku D3

            SK Prime je na D3 ... kanal 279...

            Za oni koji imaju analognu kablovsku ne znam kanal, tj. frekvenciju, ali pretražite redom...
            Znači, svi programi su ostali, F&H i drugi, ni jedan nije obrisan, već je SK Prime na novoj frekvenciji...
            Last edited by miloolja; 06-05-11, 16:04.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #81
              Originally posted by miloolja View Post


              Ovako... za one koji imaju SBB kablovsku D3

              SK Prime je na D3 ... kanal 279...

              Za oni koji imaju analognu kablovsku ne znam kanal, tj. frekvenciju, ali pretražite redom...
              Znači, svi programi su ostali, F&H i drugi, ni jedan nije obrisan, već je SK Prime na novoj frekvenciji...
              Sad videh i ja,super,samo kad bi jos mogli nekako da istumbaju malo kanale pa da stave omah poresd SK i SK+,ali dobro je i ovako...
              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by Denzel80 View Post
                Sad videh i ja,super,samo kad bi jos mogli nekako da istumbaju malo kanale pa da stave omah poresd SK i SK+,ali dobro je i ovako...
                Pa, istumbaj sam
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #83
                  Kako da na D3 sbb trazim kanale po frekvenciji.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Filip View Post
                    Kako da na D3 sbb trazim kanale po frekvenciji.
                    Ne tražiš frekvenciju, već samo ukucaš broj na daljinskom, u ovom slučaju 279.
                    Pre toga na FAV čekiraš... pritisneš OK... poziciju D3... to ti je glavna lista... nađeš 279, tj. SK Prime....
                    a posle prebaciš ovaj kanal u svoju listu, ako je imaš, tamo gde ti odgovara
                    Jel' ok?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #85
                      Ja nasao na EsatW2 SK Prime frek. 11095 HOR 27300 prov. Total Tv, slika crnilo, imam CS ...... , cekam sliku
                      COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                      Comment


                      • #86
                        Nasao sam kanal, u Nisu je na S26

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Ne tražiš frekvenciju, već samo ukucaš broj na daljinskom, u ovom slučaju 279.
                          Pre toga na FAV čekiraš... pritisneš OK... poziciju D3... to ti je glavna lista... nađeš 279, tj. SK Prime....
                          a posle prebaciš ovaj kanal u svoju listu, ako je imaš, tamo gde ti odgovara
                          Jel' ok?
                          Hvala nasao sam,
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Filip View Post
                            Hvala nasao sam,
                            Extraaaaa
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Sasa22 View Post
                              Ja nasao na EsatW2 SK Prime frek. 11095 HOR 27300 prov. Total Tv, slika crnilo, imam CS ...... , cekam sliku
                              Da li se pojavila slika?
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #90
                                naso sam SK Prime preko satelita 16E Eutelsat...
                                ali jos nista ne radi...

                                jer radi kod nekoga??

                                Comment

                                Working...
                                X