Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Kad ce moja kablovska KDS Novi Sad uvrstiti ovaj kanal?
    Ciao Sam,

    Nazalost, ne znam. Provericu da li ima nekih informacija, ali to se svodi prevashodno na KDS.

    Javljam.

    Pozdrav,

    Srdjan

    Comment


    • Srđane ajde vidi da li je Kopernikus operater ubacio ovaj kanal nekim korisnicima? ;)
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
        Ciao KrozMojVizir,

        Da, nažalost napravio sam par grešaka, koje nisu smele da se dese i već sam ih spomenuo na drugim temama. Nemam opravdanja. Zarđalo se kada su četvorotočkaši u pitanju, ali biće bolje. Molim te samo da nastaviš da šalješ konkretne informacije i da pomogneš da prenosi budu još bolji. Svi imamo isti cilj. Najbolje prenose F1.

        Hvala ti, a i svima ostalima.

        Pozdrav,

        Srđan
        Nemoj sve na svoje ime da uzimas. Obojica ste gresili.

        Za samo komentarisanje u smislu dikcije, unosenja emocija, tempa, nemam zamerke, sve je to ok.

        Sto se znanja tice, i ono ce vremenom doci, iz trke u trku ce biti bolje. Koristite vise live izvore informacija, primecujem da ponesto koristite ali nedovoljno.
        Takodje, da bi prenosi formule 1 bili najbolji ikada kod nas, pored toga sto live prenos mora da pruza vise informacija gledaocima, potreban je sadrzaj pre i posle trke. Maksimalno se treba ugledati na BBC i RTL.

        Svidja mi se stav da zelite da cujete kritike, tako treba, za razliku od prethodnih diskusija moderatora "Sport Klub" koji je imao dijametralno suprotan stav u stilu "mi smo najbolji, mi ne gresimo, blah, blah".

        Pozdrav,
        KMV
        KrozMojVizir @ Facebook

        Comment


        • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
          Ciao Sam,

          Nazalost, ne znam. Provericu da li ima nekih informacija, ali to se svodi prevashodno na KDS.

          Javljam.

          Pozdrav,

          Srdjan
          Ja sam bio kod njih ali oni kazu da ni oni ne znaju. Od koga to sad zavisi?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • @KMV: Hvala još jednom za informacije. Da, uhodaćemo se vremenom. Već se polako opuštamo i ulazimo u štos. Čeka nas još dosta posla i dalek put. Napravili smo ceo plan oko toga da imamo sadržaj i pre i posle. Studio ćemo imati pre svake trke. Sticajem okolnosti, nismo imali sadržaj pre prethodne trke, a ove nedelje ćemo interno raditi neke stvari, pa će za Monako verujem sve biti još bolje. Što se tiče snimaka posle, tehnički smo sprečeni za sada da na tom nivou radimo prenose, jer uređaj neophodan za tu vrstu obrade trenutno nije dostupan, a njegova cena je šestocifrena u evrima, pa ćemo morati da se strpimo malkice Već smo napravili spisak želja kako želimo da izgleda prenos formule 1 izgleda, a radićemo korak po korak, kako nam se bude otvarale stvari. Lepo si rekao, iz trke u trku ćemo napredovati. Molim te samo nastavi da pišeš konkretno. Slušamo, učimo, napredujemo.

            @Sam: Dakle, popularno vrzino kolo... Oprosti, zaista sa, bio ubeđen da je do operatera. Upravo ja vršim pritisak na mog operatera da mi uvede neke programe, pa sam pretpostavio da je isto i za SK Prime. OK, pokušaću da saznam kako cela procedura funkcioniše, pa ću ti javiti.

            @Krle: OK. Probaću da saznam. Javljam i Sam-u i tebi.

            Comment


            • Ja sam iz Subotice i ovde imamo samo KDS kao operatera.
              Slao sam im nekoliko mejlova sa pitanjem za SK Prme ali naravno da su me iskulirali..
              Samo kada imamo Top Shop kanal, to je jako bitno, a SK Prime nam ne stavljaju!

              Comment


              • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                Što se tiče snimaka posle, tehnički smo sprečeni za sada da na tom nivou radimo prenose, jer uređaj neophodan za tu vrstu obrade trenutno nije dostupan, a njegova cena je šestocifrena u evrima, pa ćemo morati da se strpimo malkice
                Ispravi me molim te ako gresim, samo par puta sam imao priliku da vidim kako izgleda TV produkcija iznutra bez detaljisanja mogucnosti, ali nekako mi je u glavi da je moguce za sat i po vremena uraditi prilog o startu koji bi onda bio analiziran na kraju trke (kao sto Brundle radi na BBCu). Naravno da ne ocekujem da se za 15min napravi highlights cele trke, ali barem se start moze obraditi jer se ima sat i po vremena za to ;)

                Samo napred!
                KrozMojVizir @ Facebook

                Comment


                • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                  @Sam: Dakle, popularno vrzino kolo... Oprosti, zaista sa, bio ubeđen da je do operatera. Upravo ja vršim pritisak na mog operatera da mi uvede neke programe, pa sam pretpostavio da je isto i za SK Prime. OK, pokušaću da saznam kako cela procedura funkcioniše, pa ću ti javiti.
                  ok, hvala.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    ok, hvala.
                    @Krle: Nemam pravu informaciju. Samo sam saznao da se to svodi na samog distibutera. Distributer odlučuje da li će neki kanal da stavi u ponudu ili ne. Sport Klub ne može tehnički da utiče na to. Da li može

                    @Sam: Isti je odgovor i za sve ostale distributere. Ja sam pre dva dana zvao Ikom da mi uvede SK Prime da i sam proverim kako funkcioniše sistem. Devojka je zabeležila moj zahtev, unela adresu, ime i prezime i rekla da je moj predlog zabeležen. Zahvalila mi se i to je bilo to.

                    Pošto sve to i dalje zvuči na vrzino kolo, meni se to ne sviđa. Nažalost, bolji odgovor od ovog ne mogu da pružim i realnost je da se sve svodi na strpljenje. Pitao sam još jednom u Sport Klubu osobu zaduženu za ovaj deo posla i potvrdila mi je da je odluka da li će distributer neki kanal da uvede na kraju dana na njemu.

                    Nadam se da sam makar malo pomogao. Nastaviću da pitam gde mogu i da javljam da li ima napretka.

                    Comment


                    • Originally posted by KrozMojVizir View Post
                      Ispravi me molim te ako gresim, samo par puta sam imao priliku da vidim kako izgleda TV produkcija iznutra bez detaljisanja mogucnosti, ali nekako mi je u glavi da je moguce za sat i po vremena uraditi prilog o startu koji bi onda bio analiziran na kraju trke (kao sto Brundle radi na BBCu). Naravno da ne ocekujem da se za 15min napravi highlights cele trke, ali barem se start moze obraditi jer se ima sat i po vremena za to ;)

                      Samo napred!
                      Ciao KMV

                      Isto sam i ja mislio, ali ima jedan problem i nije vremenske prirode. Da, za sat i po može da se pripremi i start i gomila događaja koji se događaju između, ali je problem što moraš da imaš dvostruku obradu signala. Možemo da snimimo start i da ga bacimo na obradu, ali onda moramo da prekinemo signal. No, dao si mi sada jednu ideju. Bez obećanja

                      Nama je u interesu da uradimo ovo na najvišem mogućem nivou i to ćemo uraditi. Idemo korak po korak. Naravno, kao i uvek samo piši, svaka ideja je dobrodošla.

                      Hvala.

                      Veliki pozdrav,

                      Srđan

                      Comment


                      • MI SMO NAJBOLJI. to tvrdim i dalje. nisam pricao da se ne gresi. ali sam samo rekao da smo najbolji. i da covek koji je to do sada radio na jednoj drugoj tv stanici kod nas nece.

                        Comment


                        • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                          @Krle: Nemam pravu informaciju. Samo sam saznao da se to svodi na samog distibutera. Distributer odlučuje da li će neki kanal da stavi u ponudu ili ne. Sport Klub ne može tehnički da utiče na to. Da li može

                          @Sam: Isti je odgovor i za sve ostale distributere. Ja sam pre dva dana zvao Ikom da mi uvede SK Prime da i sam proverim kako funkcioniše sistem. Devojka je zabeležila moj zahtev, unela adresu, ime i prezime i rekla da je moj predlog zabeležen. Zahvalila mi se i to je bilo to.

                          Pošto sve to i dalje zvuči na vrzino kolo, meni se to ne sviđa. Nažalost, bolji odgovor od ovog ne mogu da pružim i realnost je da se sve svodi na strpljenje. Pitao sam još jednom u Sport Klubu osobu zaduženu za ovaj deo posla i potvrdila mi je da je odluka da li će distributer neki kanal da uvede na kraju dana na njemu.

                          Nadam se da sam makar malo pomogao. Nastaviću da pitam gde mogu i da javljam da li ima napretka.
                          A mene zanima da li moja kablovska treba vama nesto da plati za taj kanal, mozda je zbog toga...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Nemaju sta da plate posto je Sport Klub Prime besplatan.Jedino trebaju da plate sport klub + 20000 evra.Al ko zna sta se sve tu desava ispod stola.Mozemo samo nagadjati zasto kds nece da stavi u svoju ponudu jedan od ta dva kanala.

                            Comment


                            • Pa ako ne trebaju nista da plate za sk prajm, zaista me cudi sta ih sprecava...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Djavolja posla.;)
                                Ne treba mi SK Prime sad za ovaj vikend, zato sto je VN Monaka.Bilo bi dobro da se sete da ga ubace u skorije vreme.Njima je trebalo nesto vise od godinu dana da ubace eurosport 2-bundesliga.Nesto nisam ni previse optimistican po pitanju ubacivanja bilo kog sport kluba.

                                Comment

                                Working...
                                X