Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema vajde od ovog KDS-a.Tek ce sigurno za neki dan da bude SK Prime.
    Na sajtu jos nema novih obavestenja.

    Comment


    • Postovani urednici SportKlub-a,
      Dragi ljubitelji auto moto sporta...


      Drago mi je da imamo F1 i automoto sport na posebnom kanalu, sve je to izuzetno lepo.
      Ali ne mogu a da ne reagujem na jednu stvar. A to je komentarisanje g-dina Veljka Petrovica.

      G-din Veljko Petrovic je nesumnjivo komentatorska legenda kada je u pitanju auto moto sport, ali coveka su pregazile godine vec odavno, a ni zdravlje mu nije sjajno. On jednostavno vise nije sposoban za rad na televiziji u direktnim prenosima sportskih desavanja, osim ako ne prenosi sah. Zao mi je sto je to tako, jer sam Veljka od malena slusao, i voleo da slusam...

      Ok, kazete on nece komentarisati F1, ali ste ga pustili da samostalno komentarise nizerazredne formule kao i Porsche SuperCup i bio je katastrofalan danas.
      Njegovo komentarisanje danas se svodi na CITANJE podataka o vozacima a iste ne zna da prepozna na stazi, pa se i ne upusta u komentarisanje desavanja na samoj stazi. A kada to i pokusa gotovo po pravilu ne zna ko je ko. Propusta da prokomentarise bitne momente, cak ih i ne primeti, a onda se zatim cudi kako to da je poredak onakav kakav jeste. Nekada napravi toliku pauzu da se, s obzirom na njegove godine i zdravlje, zapitam da li je jos uvek sa nama!

      Ne bih se upustao u pricu o tome da li je placen za ovakav ucinak, ili je mozda, kao i odredjeni vozaci u F1, platio svoje mesto...

      Kakva prepreka postoji u tome da trke komentarise Aleksandar Babic? Molim da nam objasnite, jer je Babic dokazao u poslednjih nekoliko godina da je nas najbolji komentator auto trka. Svaka cast MotoGP ekipi, oni su liga za sebe. Kada bi i Babic imao jos jednog ko-komentatora tog ranga i taj komentatorski par bi bio na nivou MotoGP komentatorskog para.

      S postovanjem,
      KrozMojVizir @ Facebook


      P.S. bolje i bez komentatora nego sa Veljkom...
      KrozMojVizir @ Facebook

      Comment


      • Originally posted by KrozMojVizir View Post
        Postovani urednici SportKlub-a,
        Dragi ljubitelji auto moto sporta...


        Drago mi je da imamo F1 i automoto sport na posebnom kanalu, sve je to izuzetno lepo.
        Ali ne mogu a da ne reagujem na jednu stvar. A to je komentarisanje g-dina Veljka Petrovica.

        G-din Veljko Petrovic je nesumnjivo komentatorska legenda kada je u pitanju auto moto sport, ali coveka su pregazile godine vec odavno, a ni zdravlje mu nije sjajno. On jednostavno vise nije sposoban za rad na televiziji u direktnim prenosima sportskih desavanja, osim ako ne prenosi sah. Zao mi je sto je to tako, jer sam Veljka od malena slusao, i voleo da slusam...

        Ok, kazete on nece komentarisati F1, ali ste ga pustili da samostalno komentarise nizerazredne formule kao i Porsche SuperCup i bio je katastrofalan danas.
        Njegovo komentarisanje danas se svodi na CITANJE podataka o vozacima a iste ne zna da prepozna na stazi, pa se i ne upusta u komentarisanje desavanja na samoj stazi. A kada to i pokusa gotovo po pravilu ne zna ko je ko. Propusta da prokomentarise bitne momente, cak ih i ne primeti, a onda se zatim cudi kako to da je poredak onakav kakav jeste. Nekada napravi toliku pauzu da se, s obzirom na njegove godine i zdravlje, zapitam da li je jos uvek sa nama!

        Ne bih se upustao u pricu o tome da li je placen za ovakav ucinak, ili je mozda, kao i odredjeni vozaci u F1, platio svoje mesto...

        Kakva prepreka postoji u tome da trke komentarise Aleksandar Babic? Molim da nam objasnite, jer je Babic dokazao u poslednjih nekoliko godina da je nas najbolji komentator auto trka. Svaka cast MotoGP ekipi, oni su liga za sebe. Kada bi i Babic imao jos jednog ko-komentatora tog ranga i taj komentatorski par bi bio na nivou MotoGP komentatorskog para.

        S postovanjem,
        KrozMojVizir @ Facebook


        P.S. bolje i bez komentatora nego sa Veljkom...
        ovakav komentar zahteva odgovor - naime, necemo pominjati Veljka i pricati o njemu. Kao sto je receno, on nece biti komentator. Danas je radio pomenute trke u prisili. ipak, njegovo poznavanje materije ne moze da se ospori.
        sto se drugog pomenutog tice, on nece raditi kod nas iz nekoliko razloga - a mozda i prvi je nevaspitanje, odnosno ne fer odnos. doticni, vrlo dobro zna o cemu se radi. takodje, dozvolite da se po jednoj stavri uopste ne slazemo sa Vama, a to je da je doticni najbolji komentator trka.

        Comment


        • Hvala na brzom odgovoru.
          Neke stvari su sada jasnije. Nemam nista protiv da Veljko bude deo ekipe, kao sto rekoh, kao klinac sam bas voleo da ga slusam, ali cinjenica je da covek nije sposoban da radi prenose bilo kakvih trka, pa cak ni kada je snimak u pitanju, pogotovo ne samostalno. Niko ne spori njegovo znanje (budimo iskreni, tu govorimo o znanju istorije ali ne i tehnologije), vec sadasnje komentatorske sposobnosti.

          Drugopomenuti, Aleksandar Babic, jeste najbolji komentator auto trka u Srbiji. Kao sto rekoh, svaka cast MotoGP ekipi, oni su liga za sebe jer su odlicni kao komentatorski tim. To sta vi imate medjusobno mislim da ne treba da se tice vase publike, tj. nas koji zelimo da uzivamo u prenosima na SK kanalima. Uzmimo primere iz sporta, gde neki clanovi tima mozda i nisu neki timski igraci, ljubitelji uprave tima ili navijaca, ali su profesionalci odnosno ljudi kojima je zanimanje da se bave tim sportom i da za to primaju pare. I ako oni to rade kvalitetno, doprinose uspehu ekipe na terenu, gotovo je nebitno sta se desava sa njima van terena.

          Naravno, odgovor na pitanje ko je dobar, los (zao ) je nekada subjektivna stvar... ali uvek postoje neke cinjenice.

          P.S. super je sto se pustili Drivers Parade
          KrozMojVizir @ Facebook

          Comment


          • vec drugi put pomenuti nije najbolji komentator auto trka. ne radi se o timskog ili ne igracu, vec jednostavno da je najbolji bio bi kod nas, kao sto je sqa svim sportovima.

            Comment


            • Ok dozvoljavam da se mi ne slozimo oko toga. I sigurno nisam niti ja niti neko iz SK-a neko ko ce samostalno u ime svih reci da li jeste ili nije.
              O tome odlucuje javno mnenje...

              Znajuci zaista puno ljudi koji prate auto trke, i koji prate prenose na nasim kanalima (gde god je F1 bila ovih decenija), Aleksandar Babic je imao najpozitivnije komentare.

              Ako vec hocete najbolje zasto onda ne dovedete Milosa Pavlovica?! Neki gledaoci verujem da se secaju njegovih gostovanja na prenosima F1...
              KrozMojVizir @ Facebook

              Comment


              • mi ne da hocemo, nego mi imamo uvek najbolje. znamo zaista puno ljubitelja najbrzeg ckaravana koje imaju izuzetno negativno misljenje o radu ab

                Comment


                • malo nadubudni stav (mi smo najbolji, mi uvek imamo najbolje, ko nije kod nas on nije najbolji) ali dobro vase pravo je da to kazete, nase je pravo da li se slazemo sa vama.

                  Eto, dao sam vam predlog za jos jednog najboljeg koji nije kod vas... boljeg od njega zaista nema. Milos Pavlovic. Kada njega budete doveli, skidam kapu... skidam kacigu ;)

                  Uzivajmo u trci ;)
                  Pozdrav svim ljubiteljima automoto sporta!
                  Last edited by KrozMojVizir; 08-05-11, 12:58.
                  KrozMojVizir @ Facebook

                  Comment


                  • @KrozMojVizir - SK je najbolji! Dokazali su to prosle nedelje (ne)prenosenjem trke u Portugalu! Tacnije, bilo je trke na SK3, ali niko nije mogao da je gleda zbog tehnickih problema! Ali bitno je da su najbolji!!! Pogotovu gospodin Sport Klub koji nas je uredno (ne)obavestio u cemu je problem!
                    Iskreno se nadam da ce novi kanal da popravi moje misljenje!
                    #58

                    Comment


                    • gospodin pablo je malo pratio zbivanja, pa izvodi ovakav zakljucak. dakle, problemi na sk 3, nemaju veze sa nama, negoc sa kablovskim operaterom.

                      Comment


                      • Pratila sam dovoljno! I posle godine sam pratila! No, nema veze! Bice bolje, zar ne?
                        #58

                        Comment


                        • sa sk prime svakog dana cete slati mejlove da smo najbolji

                          Comment


                          • Prvi domaci zadatak za komentatore: Nauciti gde je dozvoljeno aktivirati DRS.
                            KrozMojVizir @ Facebook

                            Comment


                            • U jednom se svakako svi slazemo - imate najbolje komentatore za motogp!
                              #58

                              Comment


                              • Originally posted by KrozMojVizir View Post
                                Prvi domaci zadatak za komentatore: Nauciti gde je dozvoljeno aktivirati DRS.
                                da ne nabrajamo sta bi sve za domaci imao ab

                                Comment

                                Working...
                                X