Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pitanje za sve moze li se sutra pratiti trening na nekom od ovih linkova? Hvala!!!!!

    Comment


    • #47
      Sigurna sam da ce moci.Ali za svaki slucaj, svi koji imaju linkove, neka ih postave ovde. Da se nadju.

      Comment


      • #48


        Nocas pisem pismo RATEL - u. Posle toga i DORNA - i. Mislim da su moja prava kao potrosaca ugrozena ovim cinom televizije koja je kupila autorska prava za moto GP i sadrzaje cuva kao adute borbe protiv konkurencije. Svi znamo da je SK u vlasnistvu SBB - a. Praktikovati ovakvu politiku preko "ledja" potrosaca od kojih svi zive? Takodje svi znamo da na SBB mrezi nije moguce pratiti Arenu sport 1, 2, 3, 4. Naravno, iz razloga sto SBB pravi svoju verziju Arene sport da slucajno ne bi zavisili od neke druge kuce? Opet po "ledjima" potrosaca! Hajmo da ugasimo svu konkurenciju i neka postoji samo SBB, pa da onda placamo i RTS, 1, 2, 3 u zasebnom paketu koji se zove Nacionalni paket i kosta 500 RSD! Izvinjavam se, a sada odoh da vidim u kom kafeu sutra mogu da pratim prenos na koznakojembrojusportkluba pa posle na pisanije gore navedenim kucama. Ozalosceni korisnik drugog operatora kablovske televizije koji u svojoj ponudi nema SK3, 4, 5, ..... 16....

        Comment


        • #49
          Originally posted by PopIZdeo View Post
          Nocas pisem pismo RATEL - u. Posle toga i DORNA - i. Mislim da su moja prava kao potrosaca ugrozena ovim cinom televizije koja je kupila autorska prava za moto GP i sadrzaje cuva kao adute borbe protiv konkurencije. Svi znamo da je SK u vlasnistvu SBB - a. Praktikovati ovakvu politiku preko "ledja" potrosaca od kojih svi zive? Takodje svi znamo da na SBB mrezi nije moguce pratiti Arenu sport 1, 2, 3, 4. Naravno, iz razloga sto SBB pravi svoju verziju Arene sport da slucajno ne bi zavisili od neke druge kuce? Opet po "ledjima" potrosaca! Hajmo da ugasimo svu konkurenciju i neka postoji samo SBB, pa da onda placamo i RTS, 1, 2, 3 u zasebnom paketu koji se zove Nacionalni paket i kosta 500 RSD! Izvinjavam se, a sada odoh da vidim u kom kafeu sutra mogu da pratim prenos na koznakojembrojusportkluba pa posle na pisanije gore navedenim kucama. Ozalosceni korisnik drugog operatora kablovske televizije koji u svojoj ponudi nema SK3, 4, 5, ..... 16....
          Svi te razumemo, ali ja mislim da pomoci nema. Sto je najgore, cak ni reprize nam nisu obezbedili. I to sve zbog fudbala, koji uzgred prenose i druge TV stanice, isto kao i tenis.
          Ljubitelji ovih sportova imaju tu privilegiju da biraju gde ce sta da gledaju, a mi imamo samo jedan izbor--internet.

          Comment


          • #50


            Originally posted by vesna8.11 View Post
            Svi te razumemo, ali ja mislim da pomoci nema. Sto je najgore, cak ni reprize nam nisu obezbedili. I to sve zbog fudbala, koji uzgred prenose i druge TV stanice, isto kao i tenis.
            Ljubitelji ovih sportova imaju tu privilegiju da biraju gde ce sta da gledaju, a mi imamo samo jedan izbor--internet.
            Ja mislim da pomoci ima, samo je treba potraziti...

            Comment


            • #51
              Na http://www.fromsportcom.com/ je bilo svega. Veetle je dobar, ali ni priblizno dobar kao i TDP televizija. Na ovom linku koji sam dao, obicno ima nekoliko linka sa MotoGp-em i obicno je prvi TDP. Da vidite sta znaci televizija koja otkupljuje prava. Ima svega, svaki trening, posle toga obavezno ide neki intervju sa nekim od vozaca, jednostavno fantasticno, jedini je problem sto je na spanskom, ali u principu je ok, moze se razumeti po koja rec npr. problem , kurva(krivina, da ne bude da sam nepristojan ), vuelta itd..
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #52
                http://www.fromsportcom.com/v-2/4/158/v-255815.html

                Nije los Stream a za razliku od prenosa na Sportklubu bar se vidi zid sa informacijama o poziciji vozaca na levoj strani
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Jel se neko kladi na Moto GP? Evo kvota za kvalifikacije i za duele. Mogao bi se uzeti koji dinar! Ima li neko neki predlog?
                  MOTOGP - POL POZICIJA Rezultat POBEDNIK
                  Dan Cas No PORTUGAL 1 2
                  SUB 14:55 705 STONER C.(REPSOL HONDA) - POL POZICIJA : : 2.50
                  SUB 14:55 706 PEDROSA D.(REPSOL HONDA) - POL POZICIJA : : 3.00
                  SUB 14:55 707 LORENZO J.(YAMAHA) - POL POZICIJA : : 3.25
                  SUB 14:55 708 SIMONCELLI M.(HONDA GRESINI) - POL POZICIJA : : 5.50
                  SUB 14:55 709 ROSSI V.(DUCATI) - POL POZICIJA : : 12.0
                  SUB 14:55 710 SPIES B.(YAMAHA) - POL POZICIJA : : 35.0
                  SUB 14:55 711 DOVIZIOSO A.(REPSOL HONDA) - POL POZICIJA : : 40.0
                  SUB 14:55 712 EDWARDS C.(TECH 3 YAMAHA) - POL POZICIJA : : 60.0
                  SUB 14:55 713 HAYDEN N.(DUCATI) - POL POZICIJA : : 60.0
                  SUB 14:55 714 DE PUNIET R.(PRAMAC RACING) - POL POZICIJA : : 125.0
                  SUB 14:55 715 ABRAHAM K.(CARDION AB) - POL POZICIJA : : 200.0
                  SUB 14:55 716 BARBERA H.(ASPAR TEAM) - POL POZICIJA : : 200.0
                  SUB 14:55 717 AOYAMA H.(HONDA GRESINI) - POL POZICIJA : : 250.0
                  SUB 14:55 718 CRUTCHLOW C.(TECH 3 YAMAHA) - POL POZICIJA : : 250.0
                  SUB 14:55 719 ELIAS T.(HONDA LCR) - POL POZICIJA : : 300.0
                  SUB 14:55 720 CAPIROSSI L.(PRAMAC RACING) - POL POZICIJA : : 500.0
                  SUB 14:55 721 BAUTISTA A.(RIZLA SUZUKI) - POL POZICIJA : : 700.0
                  DUELI Rezultat DUELI
                  Dan Cas No KO CE BITI BOLJE PLASIRAN U POL POZICIJI 1 2
                  SUB 14:55 722 AOYAMA H. - CRUTHCLOW C. : : 1.80 1.90
                  SUB 14:55 723 DOVIZIOSO A. - EDWARDS C. : : 1.60 2.10
                  SUB 14:55 724 HAYDEN N. - BARBERA H. : : 1.50 2.30
                  SUB 14:55 725 PEDROSA D. - LORENZO J. : : 1.80 1.90
                  SUB 14:55 726 ROSSI V. - SPIES B. : : 1.35 2.75
                  SUB 14:55 727 STONER C. - SIMONCELLI M. : : 1.35 2.75

                  Comment


                  • #54
                    Jos jednom hvala za linkove,stream radi odlicno,juce sam na poslu sve lepo ispratio

                    Ima prenos i na Sport1(ko ima SBB)...

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Boca View Post
                      Jel se neko kladi na Moto GP? Evo kvota za kvalifikacije i za duele. Mogao bi se uzeti koji dinar! Ima li neko neki predlog?
                      MOTOGP - POL POZICIJA Rezultat POBEDNIK

                      Ja se kladio,prvi put u zivotu sam usao u kladionicu i dao 100kinti na Rosija za kvalifikacije,znam da je tesko da ce od toga biti nesto,ali nema veze to sam uradio cisto radi zanimljivosti...

                      Kazu ovi iskusniji kladionicari "nikad se ne kladi navijacki" ,ali ipak ih nisam poslusao

                      Comment


                      • #56
                        Slabo Rossi :/ neznam zasto ovako los na QP ! :S
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #57
                          Ali zato se zna ko je najbolji!!!
                          Last edited by Djuka99gp; 30-04-11, 15:08.

                          Comment


                          • #58
                            ...meni su ove kvalifikacije malo cudne bile danas...ali bez obzira na tu cudnost,trka ce biti fenomenalna,bar ja tako mislim...simonceli me je bas obradovao,ben takodje,horhe ocekivano,bar po meni,a rosi bas razocarao..ma taj dukati, taj motor ne moze da parira japancima za jos mnogo trka...po suvom bar..morace da moli sutra manitua da mu pusti neku kapku!!,ako hoce podijum..voleo bih da nisam u pravu,ali...kvalifikacije mnogo govore..1,5 sec je previse cak i za njega..i jos ovo,mislim da se simonceliju smesi prva pobeda,naravno ako ne pretera kao danas sa kasnim kocenjem.Zelim svima dobar stream,da provajderi ne z..... stvar sa prenosom na bilo kom kanalu,da svi imamo struju sutra pre svega,i naravno dobru trku!
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              gledao sam vremensku prognozu za Estoril sutra,suncano jutro a onda od 11 najavljuje se kisa,za nadati se da ce tako biti i da cemo opet gledati kisnu utrku sa puno uzbudjenja,jer jedino tada cini mi se Rosi bi mogao do pobjede.
                              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                              Comment


                              • #60
                                Ima Rossi dobar setup, danas su uslovi na stazi bili suvi al sjutra se ne ocekuju identicni uslovi prije ce biti neki od juce gdje je Rossi bio stalno u Top 4 ocekujte chudo sjutra od njega
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X