Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Andrea Rossi_Maniac #46
    Potpuno si u pravu. Svi mi, ljubitelji MotoGP-a, i motora uopste, trebamo postovati svakog vozaca, iako nam nekad neki njegovi postupci na stazi nisu jasni. Ali van staze... E to je vec druga prica. Stonera izuzetno postujem kao vozaca, vjerovatno niko nikad nece moci da vozi taj Dukati kao on, ali kao licnost, covjek, karakter je tako... Ne bih nastavljala, znacete sta sam htjela da kazem.
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • i meni je to licilo na katastrofui ne zbog 5. mesta,jer to i nije lose nego sto nisam navikla da DOKTOR bude "nevidljiv",ali ako on kaze da je bilo dobro i da je zadovoljan onda tu nema pogovorajos samo da docekam tu katalunju....
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • @Miss Poison
        Ja iskreno mislim, mozda zato sto Rossija mnogo volim i postujem i kao vozaca i kao covjeka, ali ipak mislim da ce on pronaci odgovarajuci SetUp u neku od narednih trka i da cemo vidjeti mnogo dobrih odvozenih krugova na treninzima, i mnogo, uopste, dobrih trka... Jednostavno, vjerujem da ce Rossi voziti taj Ducati mnogo bolje od ove trenutne voznje....naravno na svoj nacin... jer nikad ne treba uporedjivati voznju Stonera i Rossija...jer su mnogo razliciti u svakom pogledu... Stoneru svaka cast, Ducati je vozio perfektno...ali sad je drugo doba...sad je Rossi na Ducatiju, poslije Honde i Yamahe sigurno je da ce ''ukrotiti'' i Ducati...Moje iskreno misljenje je da hoce...
        Last edited by Andrea Rossi-Maniac #46; 03-05-11, 13:39.

        Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


        Comment


        • Jesu razliciti, ali Stoner je samo dosao, uzeo Dukati i vozio. Zato je poseban, navikne se na sve. Dok Rosi mora taj isti Dukati da potpuno promijeni. Ne kazem da povreda ne utice, daleko od toga, ali jednostavno taj Dukati je bio Stonerov. Mislim da niko tu ''verziju'' Dukatija nece moci voziti poput njega. A sigurna sam da ce Rosi pronaci Setup koji njemu odgovara.
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            i meni je to licilo na katastrofui ne zbog 5. mesta,jer to i nije lose nego sto nisam navikla da DOKTOR bude "nevidljiv",ali ako on kaze da je bilo dobro i da je zadovoljan onda tu nema pogovorajos samo da docekam tu katalunju....
            Pa, ova trka u Portugaliji i nije bila nesto... nije bilo mnogo akcija... Ali sigurno je da ce trka u Katalunji da bude mnogo dobra... Ali ono sto ja jedva cekam jeste Mugello...mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... Mislim da ta trka obecava mnogoooooooo...

            Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


            Comment


            • Da, u pravu si... Ali ja samo zelim da Rossi pronadje taj odgovarajuci SetUp... i da ponovo pobjedjuje...

              Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


              Comment


              • Originally posted by Andrea Rossi-Maniac #46 View Post
                Da, u pravu si... Ali ja samo zelim da Rossi pronadje taj odgovarajuci SetUp... i da ponovo pobjedjuje...
                I ja takođe, i smo još da dodam SK

                Comment


                • [QUOTE=Valentino Rossi #46;479431]Pa nemogu da vjerujem sta na ovom forumu mozes procitaat kojie cinjenice daj te cinjenice sto si ih iznio koja istina ? nebudi smijesan dani je klasa od vozaca bolji od lorenca i to cemo vidit ove sezone ! i nema više rasprae ocami mog leti [

                  ...u pravu si...
                  Last edited by Rossini; 03-05-11, 22:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • .....
                    Last edited by Rossini; 03-05-11, 22:47.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by milosxm View Post
                      I ja takođe, i smo još da dodam SK
                      SK ????? Najavise da ce uskoro prenosiiti i F1. Verovatno na isti nacin kao i motogp.

                      Comment


                      • Originally posted by vesna8.11 View Post
                        SK ????? Najavise da ce uskoro prenosiiti i F1. Verovatno na isti nacin kao i motogp.
                        Bolje da ni ne otkupljuju prava.
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Sto dzabe bacaju pare kad prenose na SK3 koji ima vrlo mali broj ljudi.Ja sam takodje strasno razocaran u SK kao i u ostalom vecina ljudi koliko vidim!!!
                          Bolje nek se oni drze tenisa i ostalih fudbalskih BETON LIGA a mi nasih linkova!!!!!!
                          Last edited by Djuka99gp; 04-05-11, 17:56.

                          Comment


                          • Originally posted by vesna8.11 View Post
                            SK ????? Najavise da ce uskoro prenosiiti i F1. Verovatno na isti nacin kao i motogp.
                            o neeeeeeeenjih neko mora zaustaviti,ako pokupuju sva prava mi vise nista necemo ni moci da gledamomislim,ja je ni sad nemam gde gledati (gledala sam prvu trku na nemackom rtl-u,i to je bilo sat vremena reklama i nesto malo formule,neka hvala,vracam se na internet),ali postoji sansa da neka normalna televizija (koju uz to imamo svi,ili bar vecina) otkupi prava.ako sk uzme sve,mi smo gotovi
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miss Poison View Post
                              Jesu razliciti, ali Stoner je samo dosao, uzeo Dukati i vozio. Zato je poseban, navikne se na sve. Dok Rosi mora taj isti Dukati da potpuno promijeni. Ne kazem da povreda ne utice, daleko od toga, ali jednostavno taj Dukati je bio Stonerov. Mislim da niko tu ''verziju'' Dukatija nece moci voziti poput njega. A sigurna sam da ce Rosi pronaci Setup koji njemu odgovara.
                              Stoner kad je testirao Ducati nije imao povrede, prelazilo se sa 990 na 800cc tako da je taj Ducati imao neku posebnu snagu plus tada je bilo vise vremena za testiranje. Poslije se navikao na taj Ducati 3 godine ga je vozio a ne sjecam se da je uzeo titulu poslije 2007? 2009 je bio 4i 2010 je bio 4 i to godina koju je Valentino slomio nogu i propustio par trka i na kraju zavrsio ispred njega pa mozes misliti koliko je fantasticno razvio motor 2010 i ostavio ga Valentinu. I Honda i Yamaha su napredovale dosta cijelo vrijeme dok je on vukao problem prednjeg kraja.
                              Ne kazem da je los vozac al taj Ducati je nerazvijen.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Ma bas je jadan tim Dukatia.Siroti,nisu znali sta je razvujanje masine dok Rosi nije dosao.
                                Zasto ste smesni,pa taj motor jednostavno nije za njega,on ce do kraja od tog Dukatia napraviti Yamahu.

                                Comment

                                Working...
                                X