Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobro je, nije ih ukenjalo

    Comment


    • Phahhahahahah da l su ovoliko losa ekipa da se vidi iz aviona da ce on i da ga 3 coveka cuvaju i da sutne joj majko mila diskvalifikujte ih iz PO molim vas evo ko boga vas molim nek se zavrsi na 3-0

      Comment


      • Gotovo, opet Chicago pobedi, kako Indiana ne zna zavrsiti tekmu.

        E moj Granger, nikada od tebe igrac za velika dela.

        Ljuba igras se s' vatrom, aa ?
        Last edited by D-Wade; 22-04-11, 02:34.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Jedva

          Comment


          • Ova Indijana smesna ekipa Strasno, nek pozovu Doca da im kaze kako se igra neki napad, kao amateri igraju.
            Svaku utakmicu su mogli da dobiju, a svaku su izgubili. Luzeri
            Mada zasluzio je Chicago koliko su ih tukli.

            Comment


            • Bullsi na forumu, cestitam! ;)
              Btw, Majami ima 9 izgubljenih lopti u prvom poluvremenu.

              Comment


              • Konačno vodi Majami!

                Comment


                • Ajde bre Wad.....e ne budi na kraj srca,pa sutra putujem,nece me biti 4 dana

                  Comment


                  • Jodie Meeks a.k.a jebeni Ray Allen, a ti Ilgauskas idi tamo odakle si dosao, retardirani stvore !!!!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • E sad bih i ja jebao mamicu ovom debilnom Spolstri!!!Vadi ovog zombija bre.Ološu jedan!

                      Comment


                      • Sta znaci i Filadelfiji ovo da urlicu kad je lopta jod Lebrona? Sto ne rade to kad je kod nekog drugog? Mislim, koji to razlog imaju oni nije mi jasno

                        Comment


                        • Emile,kompleksi su kompleksi ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Emile,kompleksi su kompleksi ;)
                            Pa da... Big Zombi napolje!!!
                            Edit: Jbt ladno nisam primijetio da Ilgauskas nije na terenu auuu
                            Last edited by Emil_LBJ; 22-04-11, 02:48.

                            Comment


                            • Ajde Ilgauskas mars napolje i povedi tog idiota od trenera koji te ubaci u igru, moroncino jedna, kako covek koji je patuljak pored tebe, i on te blokira, tacno moras biti moron, jebo te otac !!!!

                              Wade ili igraj ili izađi i ti i Bosh i James, mars bre tamo !!!!!

                              EDIT: O tome pricam , samo to, igrajte bre !!!! Ja cu umreti od ovih naglih promena misljenja.
                              Last edited by D-Wade; 22-04-11, 02:48.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Lebrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooon dzeeeeeeeeeeejms kakav je to doktor kosarke nema dalje od ovoga!

                                Comment

                                Working...
                                X