Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Cestitke navijacima Dallas-a na zasluzenoj pobedi, nema sta, svaka cast !
    Originally posted by Branislav View Post
    I da cestitam navijacima Dallas-a na pobedi!
    Hvala, hvala! Mada ste to mogli i uz neki veseli smajlić
    Šta sam juče rekla? 2:2
    Last edited by miloolja; 08-06-11, 06:28.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Tekmu resio ofanzivni skok Dalasa u zavrsnici. :]

      Comment


      • Idemo Dalas!!!

        Comment


        • Nisam uspeo da odgledam utakmicu, moracu da odgledam reprizu, u svakom slucaju, Dalas se spasio, da su ovo izgubili, bilo bi gotovo, ovako sve je moguce

          Comment


          • Danas ce da bude navalica hejtera na forumu

            Comment


            • Lebron katastrofalan Jednocifren broj poena u PO ?!?! Tuga jbt. Nadam se da ce da bljesne u petoj tekmi i prelomi ovu seriju

              Comment


              • Izvor: Blic

                MAVERIKSI IZJEDNAČILI NA 2:2 U FINALNOJ SERIJI

                Novicki i sa temperaturom ohladio "vrelinu", Dalas bolji od Majamija



                Neverovatni Dirk Novicki uspeo je i da drugi put sruši Majami fenomenalnom igrom u poslednjoj četvrtini. Nemac je morao da igra sa upalom sinusa i povišenom temperaturom od 38 stepeni, ali ni to ga nije sprečilo da u četvrtoj deonici postigne 10 poena, uključujući i polaganje na 14 sekundi do kraja posle kojeg je Dalas poveo sa 84:81, a meč okončan rezultatom 86:83 za izjednačenje na 2:2 u finalnoj seriji.



                Mučio se Novicki tri četvrtine, pokušavao da pronađe način da se izbori sa umorom od nedostatka sna koji je izazvala bolest i kao i u drugoj utakmici finalne serije preuzeo je odgovornost kada je bilo najbitnije - u poslednjoj četvrtini.


                Ono što Novicki čini tokom finala, zaista je neverovatno jer pored najnovijih nedaća, šuter Dalasa igra i sa povredom tetive prsta leve ruke. Međutim, želja i srce prevazilaze sve prepreke, a to je svojevremeno pokazao i Majkl Džordan kada je u finalu 1997. godine sa temperaturom od 39 stepeni postigao 38 koševa.

                Fantastični Nemac predvodio je Dalas do serije od 21:9 u poslednjih 10 minuta igre tokom koje je postigao 10 od ukupno 21 koša na meču. Novicki je učestvovao i sa 11 skokova i tako sprečio Majami da povede sa 3:1 u seriji i stekne prednost koju još nijedan tim u finalu nije uspeo da ispusti.

                "Borim se sa svim problemima. Ovo je finale i morate da date svoj maksimum za tim, i to sam učinio. Biću spreman za peti meč, nadam se da ću uspeti da zaspim večeras, popiću neke lekove i oporaviću se", rekao je Novicki kašljući na konferenciji.

                Dok je Novicki vodio ekipu do preokreta u poslednjoj četvrtini, na drugoj strani Dvejn Vejd i Lebron Džejms nisu uspevali da se izbore sa odgovornošću. Tridesetdva poena Vejda bili su uzaludni jer je košarkaš Majamija promašio slobodno bacanje na 30 sekundi do kraja, a zatim i ispustio loptu prilikom poslednjeg napada na meču posle čega je "bacio kosku" Majku Mileru koji nije pogodio ni obruč za produžetak.

                Džejms je samo jednom uputio šut u poslednjoj četvrtini i postigao je svega osam poena, uz devet skokova i sedam asistencija.

                U redovima Dalasa istakli su se i Džejson Teri sa 17 koševa, Šon Merion sa 16, kao i Tajson Čendler sa 13 poena i 16 skokova.

                "Kada imate temperaturu, teško je uopšte napustiti krevet, a Novicki igra protiv najboljih atleta na svetu", rekao je Čendler.

                Peđa Stojaković je na parketu proveo samo dve sekunde.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dallas Sampioni

                  Comment


                  • Ja i dalje cekam Pedju da proradi, al' nikako da to uradi.

                    Vidim da te niko nije pohvalio Urke za trud, svaka cast! "Sitnica" ali znaci.

                    Comment


                    • http://espn.go.com/video/clip?id=6638313

                      http://espn.go.com/video/clip?id=6638210


                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • razlog za poraz je nevidljivost krisa bosha u drugom poluvremenu na obe strane terena, nepostojanje lebrona dzejmsa u poslednjoj cetvrtini i lose iskoriscavanje nasih ofanzivnih skokova. kris je masio lagane potpuno otvorene zicere sto je neprihvatljivo za ove utakmice. lebron opet nije napadao kos ali njegova igra je bila ok sve do poslednje cetvrtine kad je pao i u odbrani i u napadu. ocekivao sam da nesto odradi u napadu u poslednjoj ali nista od toga a jos je i odbranu sjebo do maximuma. bibi nas je takodje dosta ukanalio i po meni je najveci razlog sto smo ispustili prednost na pocetku poluvremena jer je svaki njihov napad bio krunisan kosem zbog njegovog ispadanja u odbrani. stvarno nema svrhe da on igra. rio verovatno ne moze da izdrzi celu utakmicu da igra ali onda bolje nek ubaci milera ili dzounsa ili dampiera ne znam, j**e mi se, samo da ne ubacuje bibija raspalog. skok smo dobro kontrlisali ali i tu smo pali posle jer su nam merion i cendler pokupili dosta ofanzivni ali su ih za razliku od nas iskoristili kako treba. opet su sudije jeli govna ali sta da se radi. haslemu za dva minuta u igri 3 licne svirali ni za sta, dzoelu svirali cetvrtu kad je najbitnije a pipno dirka nije kod onog ulaza vec se ovaj bacio u stranu i dobio faul na kraju j***s ti sve ako se pored svih pojacanja ovo opet svodi na to da vejd mora sve sam radi.

                        Comment


                        • Originally posted by Nikola_89 View Post
                          Ja i dalje cekam Pedju da proradi, al' nikako da to uradi.

                          Vidim da te niko nije pohvalio Urke za trud, svaka cast! "Sitnica" ali znaci.
                          Управо то.

                          Хвала брате. Ма волим ја то да радим. Није неко цимање посебно, а занимљиво ми. Може то још мнооого боље. Урадио сам и за прошлу утакмицу, али нисам поставио на овај форум, заборавио
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Jos bolje ako ti zanimljivo, samo nastavi sa tim, potrebno je to ovde.

                            U koliko pocinje sledeca utakmica? Opet u 3?

                            Comment


                            • Да, у 3, у петак на суботу.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ja mislim da je u cetvrtak na petak ;)

                                Comment

                                Working...
                                X