Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobija to Miami, ja i ti davno zakljucismo ko prodje seriju Miami-Boston taj je sampion. Sad samo cekam Ljubu da se javi, i kaze, oduvek sam znao da navija za Miami.

    Comment


    • Originally posted by Bledi View Post
      Pa dobija to Miami, ja i ti davno zakljucismo ko prodje seriju Miami-Boston taj je sampion. Sad samo cekam Ljubu da se javi, i kaze, oduvek sam znao da navija za Miami.
      Da, da... Ti si u stvari celu sezonu radio tajno.

      A odavno smo zakljucili, kao pravi analiticari, da ce pobednik serije Miami-Boston biti novi sampion NBA lige. Ko je imao uho da cuje tome ce sada da se "oplodi" kapital koji je ulozio na Miami!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Dallas ce najverovatnije veceras startovati Barea-u umesto Stevenson-a, a Cardinal ce verovatno biti u rotaciji pre Pedje...
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Alo nemojte da mi se opustate u rodnom sam gradu kod drugara pa necu imati pristup netu ali u svakom slucaju zna se, Go MVP Go Flash Go Heat

          Comment


          • Vladane navijaj za Majami
            Kljuc za pobedu veceras je odbrana nad Jet-om. Dirk ce verovatno ubaciti 30+. Ostalo je sve receno prije mene, tako da nemam sta vise da kazem.
            GO HEAT!!!

            Comment


            • Vrace se Butler veceras.
              sigpic

              Comment


              • Bledi,nisi ti prodana dusa,samo navijas za pogresan klub

                Veceras cemo mozda znati ime novog sampiona

                Comment


                • Dosao je red na 10+ razlike pobedu Majamia.

                  Comment


                  • Doslo vreme i Dirk da da 40+.
                    Inace zezao sam se za ono sa Butlerom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja necu biti tu ali samo da pozelim puno srece Majamiju! Idemo momci, celu sezonu cekamo na ovo! Gazi!

                      Comment


                      • Veceras je nase vece

                        Comment


                        • Dallas veceras dobija...

                          Comment


                          • Tako je bre da se malo zakuva ne ovako ako povedu 3-1 gotovo je

                            Comment


                            • Link za one koji nemaju SK http://veetlesportshd.blogspot.com/2...channel-1.html
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Kidd kao da su mu bacili so u oci!

                                Ajmo "BIG 3" resite bede ove teksasane! LETS GO HEAT!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X