Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Derrick Rose View Post
    Samo da nocas Bullsi dobiju i onda ce sve biti lakse...ako uspiju da odigraju čvrstu odbranu nad Grangerom i Hansbroughom uz to da D-Rose bude raspolozen i strasno motivisan ima da ociste Pacerse u 4-5 meceva! Vreme je da se ponovi ta 98" i godine prije nje ove godine ako ne osvojimo steta,ali zato iduce uz nekolika pojacanja titula je sigurno nasa!!! "It s the new era of Bulls basketball" Ako mi moze ko reci sa kime se Bullsi sastaju ako prodju prvu rundu?
    My man!!!

    Dobrodosao na forum legendo, gledamo tekmu nocas obavezno. ;)

    Idemo na Orlando/Atlantu ;)


    P.S. Idem da radim analizu, ocekujte da bude gotovo za nekih 20 minuta. ;)
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Dobrodosao Derrice,nadam se da ces uzivati
      Last edited by Ljuba90; 18-04-11, 13:43.

      Comment


      • hvala na dobrodoslici! Drago mi je da ima vatrenih fanova Bullsa na ovom forumu Nocas cu se u mojoj kuci ponasati kao da sam u United Centru Orlando ili Atlanta nebi trebali da predstavljaju problem u drugoj rundi,nemaju sanse protiv ovako motivisanih Bullsa ove godine.Noa mi je bio car posle one udarene dvije rampe na kraju i njegovim slavljenjem...

        Comment


        • Derrick Rose dobrodosao,navijas za pravi tim i pravog igraca.
          sigpic

          Comment


          • Nemoj tako prerano da ih otpises.
            Prvo video si kako je Cikago dobili Indijanu.I valjda si svestan svih rezultata utakmica prethodna dva dana(jos se sinoc niko nije nadao da ce Nju Orleans da dobije kao gost Lejkerse).Impossibl is nothing.
            A drugo si ti gledao utakmicu Cikago-Orlando kada je Cikago dobio jedva dobio,a za Orlando tada nije igrao Dvajt Hauard?

            Comment


            • http://www.sportklub.info/forum/show...555#post469555

              Postavljeno!
              Verujte mi, izdvojite par minuta, vredi procitati... ;)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ako je suditi po sinocnim utakmicama, nekoliko stvari se zakljucuje: Krstic je u svojoj prvoj PO utakmici za Boston odigrao samo par minuta i ako se taj trend nastavi, mislim da je bolje da s ne navikavamo na Krleta u zelenom dresu.
                Drugo, Oklahoma PREVISE zavisi od ove dvojice. Trece: Denver i u PO ima dosta dobro rasporedjene poene medju igracima..ovaj put to nije bilo dovoljno za pobedu, ali ipak se nadam da ce dobiti ovu seriju. Cetvrto: LAL samo malo da stegne reket i u odbrani(Landry) i u napadu (Bynam i Gasol ZAJEDNO samo 21 poen i 15 skokova-cesto samo Gasol ima taj ucinak) i mislim da ce uspeti da anuliraju nadmoc NOH na pleju(i Jck igra dosta dobro u zadnje vreme) i proci seriju bez vecih problema. Peto: SA malo da smiri Blera, da ovaj ne skuplja lako licne, mislim da to daje dovoljnu sirinu da se Dankan rastereti u odbrani i da oni ipak, ako nista, onda zbog iskustva, mogu da prodju Grizlise.
                Sto se tice predstojecih utakmica, ono cemu se ponajvise nadam je mnoogo bolja igra Portlanda! Jos nesto, malo mi je krivo sto Bullsi na startu igraju sa Indianom..nekako sam prizeljkivao da Pejsersi igraju s nekim koga imaju sanse da iznenade u vise od 1 utakmice.Toliko od mene za sad.

                Comment


                • svestan sam ja svega toga i svih rezultata u prethodna dva dana...neotpisujem ja nikoga,nego kao veliki fan doslucujem nove pobede A eno video si preksinoc da jedan igrac ne cini tim Howard je imao 46 poena i ipak su izgubili ;) I sama statistika pokazuje da su Bullsi kvalitetniji tim od Magica ili Hawksa Naravno svaki tim zasluzuje postovanje ali ova godina je definitivno crveno bela u NBA ligi!

                  Comment


                  • Ma nek je samo Boston uzeo,to je najvaznije

                    BM24 je bio u pravu za Lakerse,ali jednostavno Kobe nije mogao sam,a ostali su u vrlo losoj formi posebno u odbrani,a nikakva pomoc nije stigla od Odoma i Gasola,a Fisher i sada ne zna gdje se nalazi zbog Paula...

                    Nisam siguran koliko ce ona dvojica moci drzati Oklahomu,mislio sam da ce vecu pomoc imati u Perkinsu,ali za sada od njega nista
                    Last edited by AK47; 18-04-11, 14:13.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kako ti kazes.;)
                      Ja se nadam da ce Orlando da prodje posto ih gotivim zbog Dvajta Hauarda(a i kidam se od smeha zbog glasa njihovod trenera) i mislim da ce oni vise da pruze otpor Bullsima nego Atlanta.Od Atalnte nista nisam ocekivao,al sam mislio da ce Orlando da igra bolje dolaskom novih igraca.Izgleda da im odlazak Barnsa u Lejkerse napravio veliku rupu u odbrani posto je Barns bio dobar defanzivac.
                      To je bila dobra taktika Atlante, al valjda ce SvG da skonta kako da seriju preokrene u svoju korist tj u korist Orlanda.
                      Last edited by Ricma; 18-04-11, 14:15.

                      Comment


                      • Jebote, pa ja tek sad skontao da mi igramo u pola 4...
                        Pa da l' su normalni ovi koji su pravili raspored, sad ne znam sta da radim za spavanje u pm...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Veceras Heat gazi Philly-a, idemo majstori na novu pobedu !!!!!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Jel igra Wade?
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • @AK47

                              Rekao sam...od Fischera se nije moglo nista vise ocekivati,ali za Gasolovu igru nemam reci.Cak je i Artest odigrao mozda i najbolje od pocetka sezone,kao i Kobe,a opet izgubili.
                              Mogli su uraditi nesto slicno kao sto se radi Orlandu,pustiti Paul-a(u Orlandu Howarda) ,a zatvoriti ostale,a ne da nam Gray ubaci dvocifren broj poena(ako nije cak bez promasaja iz igre )
                              sigpic

                              Comment



                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X