Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta bi sa Neneom??
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Durent je zivotinja
      NENE faul kos
      sigpic

      Comment


      • Jao kakav sam ja retard, ja mislio kraj utakmice, kad 3 cetvrina, tek sam ustao, pa ne znam gdje sam
        sigpic

        Comment


        • Nene se bio povredio ali se vratio u igru nije nista ozbiljno izgleda.
          Durant i Westbrook samo ubacuju, i tako ce biti do kraja tekme.

          Comment


          • Westbrook
            3 razlike 22 sek do kraja, napad Denvera, tajm aut
            sigpic

            Comment


            • Westbrook i Durantula su kombinovali za preko 70 poena ali se slazem sa Charlsom i Kenijem da ako Thunder zeli nesto u Play-off-u treba treceg skorera, jednostavno nece moci da ih nose Westbrook i Durant svo vreme... Fali im sada Green, ali sta je tu je.. Denver je neverovatna ekipa, zaista su sjajni, ali im fali "go to" igrac... Bice ovo duga i zanimljiva serija...

              Comment


              • Pobedi Oklahoma. Opet slow start da kazemo favorita na papiru. Denver je bio sjajan u prvoj cetvrtini, Oklahoma se mucila. Nene je igrao fantasticno. U drugoj cetvrtini predvodjeni Westbrookom OKC je prisla na poen zaostatka. U drugom poluvremenu palicu je preuzeo Durant, mada je i Denver igrao svoju igru. Nene posterizovao par puta centre Oklahome, ali na kraju dzaba. Mora se priznati da su sudije priznale kriminalan kos Oklahome na 50 sekundi do kraja za 102:101, u svakom slucaju odlicna utakmica. Perkins je generalno bio los, u napadu se i ne ocekuje od njega mnogo, ali Nene mu je objasnio neke stvari u ovoj utakmici. Bice uzbudljiva serija
                Odoh spavati.

                Comment


                • Rezultati prve runde playoffa

                  Chikago - Indiana - 104:99
                  Miami - Philadelphia - 97:89
                  Orlando - Atlanta - 93:103
                  Dallas - Portland - 89:81
                  San Antionio - Memphis - 98:101
                  LA Lakers - New Orleans Hornets - 100:109
                  Boston - New York - 87:85
                  Oklahoma - Denver - 107:103

                  Kao sto vidite od 8 utakmica napravljena su 3 brejka.
                  Danas se igra druga runda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobro jutro narode.
                    Ala mi je krivo sto sam propustio Boston.Malocas sam odgledao sve hajlajtse utakmica s tim da sam odgledao samo prvu(posle me je mrzelo da gledam Lejkerse zato sto je sinoc na televiziji bio film Btmen-Pocetak)Pogotovo poslednja dva minuta da vidim kako ga je Nju Jork izduvao na kraju.
                    U pocetku mi je nesto seckao stream , pa sam odustao...jos imam trening ujutru.Veceras prvo Haus pa NBA.

                    Ako do srede ne stignemo do magicne cifre od 100 strana nista nismo uradili.

                    Comment


                    • sinoc kad su pobedili hornetsi,osecao sam se ko kad partizan pobedi zvezdu

                      Comment


                      • Mislim da niko nije ocekivao pobedu NOH-a sinoc . Paul je odigrao nenormalnu partiju, 8 ast u 1. cetvrtini, 33/14, koliko se secam .

                        LAL je strasno lose branio pnr, pogotovo u poslednjoj deonici . Gasol je preuzimao CP-a, odaljio se od njega za metar i po' da bi zaustavio prodor, a kao sto znamo Paul je strasan mid range suter, sto mu je omogucilo lake poene .

                        Memphis i SA sam gledao 1. poluvreme. Bonner go-to guy u 4. cetvrtini Battier sa clutch trojkom, a Jefferson promasen tying sut . Steta .







                        Pionir atmosfera!

                        Comment


                        • Nesto kasnije u temi o analizama kako je Doc pobedio Knicks-e, zaista dve fenomenalne akcije je iskreirao.

                          Btw, ona budala od Hollinger-a napisala na Twitter-u kako je ovo bio jedan od najjadnijih PO vikenda ikad i da nije odigrana nijedna dobra utakmica.
                          Kakva jebena moroncina...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Hollinger je retardiran!

                            Da li cemo se i veceras muciti sa streamovima za Miami?

                            Comment


                            • stvarno ne razumem, zbog cega pored zivog greena big retard davis uvek uzima po 10-ak suteva od kojih u najboljem slucaju pogadja 2 jel neki rod sa doc-om il mu place za te suteve

                              Comment


                              • Samo da nocas Bullsi dobiju i onda ce sve biti lakse...ako uspiju da odigraju čvrstu odbranu nad Grangerom i Hansbroughom uz to da D-Rose bude raspolozen i strasno motivisan ima da ociste Pacerse u 4-5 meceva! Vreme je da se ponovi ta 98" i godine prije nje ove godine ako ne osvojimo steta,ali zato iduce uz nekolika pojacanja titula je sigurno nasa!!! "It s the new era of Bulls basketball" Ako mi moze ko reci sa kime se Bullsi sastaju ako prodju prvu rundu?

                                Comment

                                Working...
                                X