Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvataju zalet Di Treba njima malo vise vremena
    Last edited by Bledi; 18-04-11, 01:06.

    Comment


    • Odlicna druga cetvrtina Niksa... ja moram na spavanje,zavidim vama koji cete gledati tekmu do kraja.Svakako cu skinuti II poluvreme i bez gledanja rez pogledati do kraja ... Bice ovo veoma,veoma zanimljiv Playoff
      GO MELO GO AMARE!!

      Comment


      • Ebem li vam sunce pogano,morao sam da citam 20 strana

        neka neka,samo neka se siri ovaj pdf...

        CP3 je dokazao ko je i staje,iako navijam za lakerse u toj seriji,drago mi je zbog Paula...Ocekivao sam da SAS-u ne bude lako,procice oni memphis,ali dalje nece moci

        Kako igraju matore drtine?

        Comment


        • Moram priznati, jako slabo izdanje Boston-a, Knicks-i teraju Ronda da bude scorer umesto da igra klasicnu igru, a kada Rondo mora biti u ulozi kosgetera, znamo svi koliko je sati. Jako pametno igra New York, mora Boston da se sastavi, inace ce lakse nego sto se ocekivalo da izgube ovaj mec. Mada ovaj mec dosta podseca na onaj iz regularnog dela, kada su Knicks-i vodili i sa +16 pa na kraju izgubili. Ne smem da otpisem matorce.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Da sam znao da ce biti ovako dve dobre tekme,ostao bih zakucan za fotelju...ali nema veze

            Zato ocekujem pakleno poluvreme izmedju Bostona i Knicksa,zasluzio sam to

            Bledi kako si?

            Comment


            • Matore drtine ne igraju uopste. Gube 12 razlike na halftime. Za sada lose nsuterski raspolozen Garnett, Allen nije mnogo ni sutirao, Davis katastrofa, Amare se zeza sa njim. Melo je sjajan.
              Mora Boston mnogo bolje ako misli da pobedi.

              Bledi je dobro, mator sam i ja, ocelicio se odavno.
              Last edited by Bledi; 18-04-11, 01:19.

              Comment


              • Nisi valjda stariji od Shaq?

                Koliko god ja zeleo da prodju knicksi,od toga nema nista...mogu da povedu i 3-0,boston ce proci...isto to mislim i za lakerse i Spurse ;)

                Comment


                • Pa tu sam negde
                  Bas me interesuje koji ce odnos slobodnih bacanja biti na kraju, u svim utakmica je dobrano bio na strani domacina, jedino su Hornetsi stigli Lakerse, ali tek na kraju kad se Paul nadavao bacanja.

                  Comment


                  • raspadose se ovi kako sam prestao da gledam... mada kad vidim da opet idu na onog retardinja i da opet ima 1/6, nije mi ni krivo sto gube...

                    Comment


                    • Nemoj biti toliko staromodan Ljuba, vidis da Lakers-i i Oldtimer-i hoce da odmore stare kosti, ne ide vise kao proslih sezona. Ne moze se odjednom podici forma kako to svi ocekuju.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Jel debela beba opet uzima suteve sa poludistance?

                        Ako ste procitali ono sto sam uradio vezano za ovu seriju u temi previews,tu tacno pise da je to najveca mana u napadu Bostona

                        @Wade,ma ovo je samo jedna losa utakmica,moraju da prodju svi "stariji" dalje,jednostavno moraju...voleo bih da ne prodju,jer volim kada slabiji prolaze jace,ali nema nista od toga

                        Edit : Bledi,ako sam ista ruzno rekao,povlacim to-ipak postujem starije ljude
                        Last edited by Ljuba90; 18-04-11, 01:30.

                        Comment


                        • Naravno da uzima, to radi konstatno cele sezone, u zadnjih dva meseca bije ko lud, ne staje

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Jel debela beba opet uzima suteve sa poludistance?

                            Ako ste procitali ono sto sam uradio vezano za ovu seriju u temi previews,tu tacno pise da je to najveca mana u napadu Bostona
                            to se zna i bez prevjua, ja ne znam ko bi i sa malo mozga dao retardinhu da uzima vise od 2 suta po tekmi... jedino ako doc nije kladio na ny

                            Comment


                            • Carteru,nemas ti pojma

                              Sad ce Kelti da stisnu u odbrani,samo gledajte

                              Comment


                              • ja odo na spavanje
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X