Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se Dallas raspuca veceras pregazice ih ko` plitak potok
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Ovog Hardena obozavaju u USA... Prije svega vole njegovu pozitivnu drskost, iako je tek dosao u NBA...

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Ako se Dallas raspuca veceras pregazice ih ko` plitak potok
        Raspucavao se Dallas, pa je popio jedan poraz kuci, imao ludu srecu u 4. mecu... S obzirom da je bitan mec i da se igra na veliki broj poena nije iskljucen veci broj poena u korist Dallasa, ali...

        Comment


        • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
          Neki problem ?

          Samo udri KD, vidim da niko ne navija za OKC, pa mora neko i taj cu biti ja.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Pusti ti cheatovce, oni uvek navijaju za pogresan tim.

            Comment


            • Koooooooolison... Imamo temu RW-a, ali mislim da ce uskoro i Kolison imat' svoju... Makar na par minuta, dok je admini ne obrisu.

              Comment


              • raaaaaasel Westbruuuuuuk...... Pocelo, je pocelo...

                Comment


                • Fear the beard... Gazi bre gazi... Obratite paznju kako profesorski Kolison cuva Dirka.

                  Comment


                  • Udri bre, poceo Westbrook igrati kako je to radio u regularnom delu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nek ga neko upozna sa opcijom edit.

                      Odo ja momci da legnem, i uzivam kako ce Dallas da skrcka OKC. muhahaha. Laku noc.

                      Comment


                      • Bolje ti je da zaspes odmah. Posle neces moc. Plasices se kosmara nakon razbijanja od strane Oklahome...

                        Najbitnije je proslo. Otvorili su odlicno utakmicu i uvjerili se da mogu. Bice klackalica do kraja, a onda ce KD i RW odrzati cas.

                        Haaaaaaaarden.

                        Pistam bradu zbog njega, ali nikako da mi ispane onakva. pitam se sto li koristi od preparata...
                        Last edited by M_G_S; 26-05-11, 02:50.

                        Comment


                        • I ja navijam za OKC samo nek se oduzi serija a i dosadni su ovi starci.

                          Comment


                          • Los Dallas za sada, malo raspolozenih igraca, uz Dirka mogu jos da se pomenu JJ i mozda Jet. Boga mi dobro su se naspanovali ovi iz Oklahome za vecerasnju tekmu.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Mogu oni to... hajte momci do pobjede, pa da grmi ponovo arena u Oklahomi...

                              Comment


                              • Marionu treba zabraniti da igra u napadu, i poslati ga da stoji samo u odbrani
                                a Stevensona napolje odmah.
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X