Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siguran sam da je Bledi krenuo tu pricu

    Ikom me 'ebo Bane,tek danas mi stigao net...

    ja bas mislim da ce Dalas da prodje u finale,imaju bas bas veliku dubinu rostera,a Novicki ako ovako nastavi,oni ce i da osvoje...jer ni Bosh ni Booz ne mogu da ga cuvaju. Ali Bullsi imaju jednog superstara koji je bolji od Novickog,a Miami dve tako da ce biti ludnica u finalu

    Samo da OKC ne prodje,njih ne mogu da gledam u velikom finalu

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Siguran sam da je Bledi krenuo tu pricu

      Ikom me 'ebo Bane,tek danas mi stigao net...

      ja bas mislim da ce Dalas da prodje u finale,imaju bas bas veliku dubinu rostera,a Novicki ako ovako nastavi,oni ce i da osvoje...jer ni Bosh ni Booz ne mogu da ga cuvaju. Ali Bullsi imaju jednog superstara koji je bolji od Novickog,a Miami dve tako da ce biti ludnica u finalu

      Samo da OKC ne prodje,njih ne mogu da gledam u velikom finalu
      Ma meni je svejedno ko ce da prodje na Zapadu. Titula svakako ide na Istok. Miami ce zavrsiti seriju sa 4-2, a LBJmvp je prognozirao NBA finale Miami-OKC i naravno pobedu Miami-a, ja mislim 4-1.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Ma meni je svejedno ko ce da prodje na Zapadu. Titula svakako ide na Istok. Miami ce zavrsiti seriju sa 4-2, a LBJmvp je prognozirao NBA finale Miami-OKC i naravno pobedu Miami-a, ja mislim 4-1.
        U klupske prostorije Cikaga...

        Comment


        • Pogledajte ovo, prica o dvojici momaka koji su rođeni u Chichago-u.

          http://www.nba.com/video/channels/nb...l_feature.nba/
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Vazno da nema Lejkersa i Sparsa u finalu Zapada.
            Na neki nacin drago mi je sto Lebron izbacio Boston.Slatka osveta za sve ''radnje'' koje je Lebron trpeo od Seltiksa u prethodne tri godine.
            Ko pobedi u finalu Istoka, osvojice sampionski prsten.

            Edit:Pogledao sam taj klip jutros.Veoma zanimljiv.

            Comment


            • LJubo legendo!!! Ma kakvih 7 utakmica, resavamo lagano 4-2

              Comment


              • nikad losiji po.

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  nikad losiji po.
                  Los je zato sto Miami kida a starkelja nema, zar ne carter ?
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ako se ja pitam, ovogodisnji PO je zanimljiviji od predhodna 2 . Jos samo da vidimo jednu seriju od 7 u finalima konferencije i bice to najbolji u poslednjih 5 godina .

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Los je zato sto Miami kida a starkelja nema, zar ne carter ?
                      ma jok to
                      nego ne znam kad se poslednji put desilo da u 1/2 nema bas nikog od velike trojke(la, boston, sas)... jesu oni svi zasluzeno ispali al sama cinjenica da su sve tri ekipa usle totalno raspadnute u po, cini ovaj po nezanimljivim. lose je i kad je jedna ekipa udje "lose" u po, a sad su sve te tri ekipe usle lose i tako su i zavrsili.

                      Comment


                      • E meni je bas zbog toga super PO...NBA i volim zato sto se nikad nista ne zna...

                        Comment


                        • I meni je ovo jedan od boljih, zaista je bilo fantasticnih tekmi, jos ako Dallas-OKC ode u 7. tekmi ja zadovoljan.

                          Istok ce nadam se zavrsiti u 6.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • karter ne seri!
                            sta sad , treba u svakom Playoffu da igraju finale Lakersi, po mogucstvu i Boston. Ma jel ? To ti je onda zanimljivo ? A ako se pojavi neko jaci da ih istisne, onda nije kvalitetno-zanimljivo. Meni se kenja od Lakersa i Bostona,dokurcili su. 2/3 zadnja finala su njihova. Lakersi 2 titule. Sta ima zanimljivo kad jedni te isti dominiraju ? Dolazi vreme Heata i Thundera,kao i Bullsa i Knicksa. Mada opet Lakersi ako uzmu Dvajta, lagano ce stizati do finala. Kobe-Gasol-Howard, ko im sta moze ? Daj Boze da ode negde drugde, inace cemo opet gledati dominaciju Lakersa, jebem ti od kad pratim nba oni su najjaci Zato mislim da je ovo sad velika sansa za Majami i da MORAJU da uzmu, kako bi igrali sa manje pritiska u buducnosti...

                            AJMO MVP, AJMO FLASH, AJMO CB1 i AJMO HASLEM, AJMO OSTALI SABANI!!! Satirite sve do kraja pa onda neka bude i lockout ako oce...

                            Comment


                            • Originally posted by delgado View Post
                              karter ne seri!
                              sta sad , treba u svakom Playoffu da igraju finale Lakersi, po mogucstvu i Boston. Ma jel ? To ti je onda zanimljivo ? A ako se pojavi neko jaci da ih istisne, onda nije kvalitetno-zanimljivo. Meni se kenja od Lakersa i Bostona,dokurcili su. 2/3 zadnja finala su njihova. Lakersi 2 titule. Sta ima zanimljivo kad jedni te isti dominiraju ? Dolazi vreme Heata i Thundera,kao i Bullsa i Knicksa. Mada opet Lakersi ako uzmu Dvajta, lagano ce stizati do finala. Kobe-Gasol-Howard, ko im sta moze ? Daj Boze da ode negde drugde, inace cemo opet gledati dominaciju Lakersa, jebem ti od kad pratim nba oni su najjaci Zato mislim da je ovo sad velika sansa za Majami i da MORAJU da uzmu, kako bi igrali sa manje pritiska u buducnosti...

                              AJMO MVP, AJMO FLASH, AJMO CB1 i AJMO HASLEM, AJMO OSTALI SABANI!!! Satirite sve do kraja pa onda neka bude i lockout ako oce...
                              Ako uzmu Hauarda nema sanse da Gasol ostane...

                              Comment


                              • Delgado, bez vredjanja!

                                To je Carterovo misljenje,na koje ima puno pravo.

                                Comment

                                Working...
                                X