Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bre!

    Comment


    • Kakav je to mekusac,ne moze stisnuti lopti da mu ne izbije onako.
      Last edited by Black Mamba 24; 03-05-11, 06:15.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Gasol!
        Da Bog da ti ruka otpala ako izgubimo.
        Vidim sto spavas ccc! A skola?

        Comment


        • TOO Kobi!Hvala ti za promasaj.....

          Comment


          • Originally posted by Antic Miki View Post
            TOO Kobi!Hvala ti za promasaj.....
            Prvo turnover pa onda ono klizanje pa onda ovo.

            Comment


            • Sada sam ustao i video rezultat,Lejkersi izgubili dobijeno,ove sezone Nba dobija novog sampiona,to ce biti:Boston

              Comment


              • Ovu seriju gubimo 90% , kada izgubimo dobivenu utakmicu , ovakav pristup i ovako vodjenje utakmice od strane Phill-a je nedopustivo

                Comment


                • Brejk za Dalas..videcemo kako ce se serija odvijati...uglavnom postaje jako zanimljivo..
                  Kobi posle onakve igre tragicar ?....steta..
                  How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                  It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                  :dw::lol1: :pp:

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Vidim sto spavas ccc! A skola?
                    Ma ustao pre 20 minuta.

                    Bravo Gasol!
                    sigpic

                    Comment


                    • Uz svo postovanje prema momku koji kritikuje Zena, si ti sasav? To bi bilo kao da kritikujes Boga licno, mozda ne bukvalno ali tu je negde Sta je on kriv sto Gasol nema muda i sto je Kobi imao presecen pas i promasen otvoren sut za pobedu? Stvarno svasta.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Uspavah se sunce ti jebem Jeff Teague!!!
                        Ja prespavao celo vece, nisam jebavao alarm ni 3 %.Ko da je Bog znao da cu se nervirati s obzirom kako je isao rezultat.
                        Vidim ja zamrzecu ovu Atlantu skroz.Nadam se da ce se Bullsi opametiti za sledecu utakmicu i da dobiju ove pacere.
                        Sto volim kada izbaksuziram Lejkerse.
                        Veceras gledam od drugog poluvremena Majami-Boston i celu Oklahoma-Memfis.
                        Last edited by Ricma; 03-05-11, 07:13.

                        Comment


                        • Pobjedit ce lakersi ovu seriju , jer su kvalitetniji , a, ja se nesta nerviram , oni onako p*kasto odigraju za ne povjerovati. Dobivenu utakmicu zjane , sto se prije niakd nije desavalo , a sto se i islo na tricu zadnji napad ??? .
                          Sto se mene tice ako ce ovako igrati bolje da ujane protiv Dallasa da se ne brukaju vise , jer ce ih Oklahoma ili Memphis pojesti sa svojim efortom , kod lakersa ko daim se neigra
                          Kod +16 na pocetku 3/4 su stali da igraju , nesta pucaju trice , a centri nemogu poziciju izgraditi , ma fuj
                          Mislim NIKO nije igrao odbranu, a Artest i Baynum jedni od najboljih protiv NO, su bili jedni od najlosiji , Gasol 1 poluvreme extra u drugom covjek ispario, Chendler ga izljepio i izgurao ko pitu .
                          Bryantu zamjeram jedno 5-6 stvarno nerezonskih suteva , ali nije toliko uticalo jer je dao 38 , jbg. 2x se okliznuo sta ces clanak nije dobar.
                          Ali Phill je kriv na +16 ti pustis sve do +3 pa tek onda trazis time out a vidis da dvoljaju sa tricama, bez akcija.
                          A onda u 4/4 imas +7 i igras sa drugom postavom + Baynum sa samo 2 akcije na Baynuma , pustis da Brown puca skok suteve a zna da moze samo poloziti ili zakucati. I onda +1 na 6 min do kraja. I onda se znalo Bryant nije htio da dadne nikom loptu jer je iznerviran sto su mu tako prosuli sto se on mucio , a Gasol nista nije mogao , tu su Fisher i Odom koji su statirali u kukuruzu , a Artest nikad ni nije bio u utakmici nego u svom nekom svijetu
                          Helem glupljeg poraza lakerse ne pamrim da sam vidio

                          Comment


                          • Sam ja rekao da Dallas prolazi 4:2?

                            Comment


                            • pirce igra danas nece biti nikakvih sankcija, shaq najverovatnije nece ni danas igrati...
                              ajmo op op op, vreme je za osvetu

                              Comment


                              • Posle odigranih prvih utakmica polufinalne serije, "ako se po jutru dan poznaje..." rek'o bih da je Miami najblizi Prstenu sto naravno i zasluzuje s obzirom da je tek prva sezona kako igra ova postava!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X