Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpic

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • Lako je i Dalas mogao da ode na nedostižnih 3-0.
        Kid je pogodio za tri poena,a uvažili su mu 2,kao gazio liniju,a o tome nema ni govora.
        Trebalo je da bude 95-93,a ne 95-92 kako je i prihvaćeno,na 12 sekundi pre kraja.
        Mada,vratice im se to sigurno u narednim utakmicama.
        Veceras Hornetsi protiv LA.Mislim da su šanse 50-50 u toj utakmici.
        I videćemo je li Memfis kadar da uzme bar jednu utakmicu na svom terenu,a prema pokazanom,verovatno jeste.
        How do you know you've found Lebron James' cell phone?



        It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



        :dw::lol1: :pp:

        Comment


        • U subotu konacno Portland - Dallas u normalnom terminu, e to se ne sme propustiti ni za sta na svetu...
          I daj Boze da mi savrsimo sa seljacima za vikend, ne mogu vise ocima da ih gledam, ono je bruka za kosarku sto oni rade.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            U subotu konacno Portland - Dallas u normalnom terminu, e to se ne sme propustiti ni za sta na svetu...
            I daj Boze da mi savrsimo sa seljacima za vikend, ne mogu vise ocima da ih gledam, ono je bruka za kosarku sto oni rade.
            jeste i ja jedva cekam da gledam tu utakmicu nisam gledao ove tri Dalas da gledam Pedu inace Dalas mi je
            najomrazeniji tim u NBA ali volim mnogo Pedu to malo menja stvari , pa uz samo malo srece finale zapada
            Dalas Oklahoma
            GIFSoup

            Comment


            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
              jeste i ja jedva cekam da gledam tu utakmicu nisam gledao ove tri Dalas da gledam Pedu inace Dalas mi je
              najomrazeniji tim u NBA ali volim mnogo Pedu to malo menja stvari , pa uz samo malo srece finale zapada
              Dalas Oklahoma


              bilo bi super videti takvo finale,da se odmorimo od lejkersa malo

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                [/B]

                bilo bi super videti takvo finale,da se odmorimo od lejkersa malo
                za Memfis verujem da moze da se dogodi malo cudo da izbaci Mamuze ,
                za Oklahomu umela je u sezoni da pobedi jezerase u PO nadam se mislim da ekipa
                Oklahome ne odgovara bas Lejkersima i naravno ja na zapadu navijam za njih
                sta reci kako igraju Westbrok Durant i banane Ibake ..nego jeste culi
                za ono da bi Ibaka mogao da igra za Spance na eurobasketu kako to on je tamo
                igrao sezonu dve roden je u Kongu kako je stekao pravo da igra za Spance
                GIFSoup

                Comment


                • Zadnja 2 poseda lopte Pacers-a od sinoc...


                  http://www.sportklub.info/forum/show...481#post472481


                  P.S. Ljudi, slobodni ste da prokomentarisete malo ove akcije i takticke zamisli, stavise jako je pozeljno...
                  Cisto da malo razvijemo diskusiju i o takvim stvarima, a ne samo da psujemo sve zive kao sinoc.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • svaka cast na ovim analizama t-mac zaista je odlicno uradjeno

                    Comment


                    • Meni samo nije jasno zasto Pacersi u kljucnim situacijama ne idu na Dunleavy-a, poznato je da je najsigurniji suter u redovima Indiane ( ok, Granger jeste clutch, ali ove sezone, osim onoga protiv Knicksa, nista nije vidjeno sa njegove strane ) . Jedini put kada je uzeo sut u poslednja 2 minuta je bilo u prvoj tekmi protiv CHI-a, a to cak nije ni bila akcija za njega nego neka improvizacija i sutnuo je preko ruke pri isteku napada .

                      Comment


                      • Pa, jednostavno Dunleavy otkad je Vogel preuzeo nema ni neku minutazu, a samim tim ni samopouzdanje. Jos plus kao sto si vec spomenuo promasio je onaj sut koji su mu namestili u prvoj utakmici, dok je Granger cini mi se 4 suta sinoc vezao u zadnja 3 minuta i logicno je da idu na hot hand.
                        Iskreno, koliko god ne voleo Dunleavy-a, on bi bio bitan sraf kad bi dobio vecu sansu jer je odlican kod catch and shoot situacija. Ipak, da je on u igri Rose bi im dao 40 poena i pored onih zamki.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Cestitke Miami-u i navijacima na novoj pobedi uz realnu nadu da cemo i dalje gaziti sve do Prstena jer smo do sada u PO pokazali najbolju formu.

                          Za veceras veoma zanimljivi revansi.
                          Dajem malu prednost Boston-u i Lakers-ima (matori su to i iskusni lisci ), a voleo bih da Orlando uspe da se izbori sa Atlantom.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Ljudi, sta mislite kako ce veceras stvari ici?

                            Jedine dve serije u koje do sada "nisam ukljucen" su NY - Boston i OKC - Denver, a tako ce najverovatnije ostati i nakon veceras jer je Atlanta - Orlando svakako bolji mec...
                            Chauncey je questionable za mec, ali ipak ocekujem trijumf Knicks-a i generalno mislim da Boston tu prolazi u 6 utakmica. Atlanta - Orlando apsolutno 50-50, ko pobedi danas bice u velikoj prednosti, a LA posle uzivanje za kraj... Mada cini se da su pronasli lek za Paul-a (imate o tome u nasoj temi sa analizama), videcemo.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Ako Amar'e bude 100 % spreman, Knicks-i imaju sanse da pobede, a Boston ce igrati kao sto je i igrao do sada, Ronda ce verovatno opet sutati dosta, pa cemo da vidimo, uglavnom cu to gledati, jer mi se cini da ce opet biti najzanimljivija tekma veceri. Imam neki osecaj da ce Orlando pregaziti Atlanta-u, ali to sam samo ja.

                              A, sto se tice Lakers-a i Hornets-a, bice dobra tekma, ali ce Lakers-i pobediti.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jel se igra 2-2-1-1-1 ?

                                Comment

                                Working...
                                X