Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majami i Cikago 90 % metle , a mozda i Dalas bude, vidjet cemo dok zavrsi trecu utakmicu
    sigpic

    Comment


    • Nikolaaaaaaaaaaas Batuuuuuuuuuuum BOMBAAAAAAAA! Bravo Portland bravo!

      EDIT:
      Originally posted by Kapiten22 View Post
      Majami lagano Cikago lagano Portland sigurno.
      Jeba me Cikago, ljaljani su to


      EDIT x : Oh my god Dirk stop it!

      Sigurna pobeda ;) Laku noc
      Last edited by Kapiten22; 22-04-11, 06:18.

      Comment


      • http://www.ustream.tv/recorded/5621383 pogleddajte ovo izgleda nba league pass
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Bice li onog besplatnog nemackog league pass-a? I ja ostajem celu noc
          daj link od tog besplatnog league pass-a
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • od ovih slabijih samo portland ima realne sanse da prodje

            Comment


            • Ja bih podjednake sanse dao i Memfisu bas zbog toga sto se SA mucio sa njima i siguran sam da ta serija se nece zavrsiti pre seste utakmice.

              Sinoc sam gledao Cikago iz kreveta al sam bio previse komiran da bih znao sta se desava na terenu.xD
              Jel mozda neko zna neki sajt gde mogu da se pogledaju cele utakmice i ako ih ima da li mogu da se gledaju po cetvrtinama?

              Comment


              • mozda i memfis moze da napravi iznenadjenje,al opet ne verujem da ce proci san antonio ipak su sparsi bili prvi na zapadu i imaju dosta playoff iskustva znaju oni kako treba odigrati protiv memfisa
                Last edited by .....; 22-04-11, 09:35.

                Comment


                • To tesko da se desi, mada niko nije verovao da ce Golden Stejt da pre neku sezonu kao osmi pobedi Dalas koji je tada imao najbolji skor u Ligi.Impossible is nothing;)
                  Dajem vec sanse Memfisu da ce da namuci San Antonio nego sto ce Portland Dalas.

                  Comment


                  • Nisam gledao Miami sinoc , zaspao sam , ali po HL-ima vidim , ono sto su radili D i LBJ je spektakularno .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      od ovih slabijih samo portland ima realne sanse da prodje
                      Memphis prolazi dalje,ili ispada u 7. utakmici i to veoma,veoma tesko...zapamtite ove reci.

                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Ja bih podjednake sanse dao i Memfisu bas zbog toga sto se SA mucio sa njima i siguran sam da ta serija se nece zavrsiti pre seste utakmice.

                      Sinoc sam gledao Cikago iz kreveta al sam bio previse komiran da bih znao sta se desava na terenu.xD
                      Jel mozda neko zna neki sajt gde mogu da se pogledaju cele utakmice i ako ih ima da li mogu da se gledaju po cetvrtinama?
                      Mogu ti ja dati link da sebi skines utakmicu pa je odgledas ako hoces!?!
                      Last edited by Black Mamba 24; 22-04-11, 10:48.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakvu utakmicu je odigrao Terry

                        Ocekivano, pobede Chicaga i Miamija, ali jedva

                        Comment


                        • Ne verujem da Grizliji mogu proci 1. rundu, ipak imaju premalo Playoff iskustva, naspram Spursa koji su odigrali svaki PO u poslednjoj deceniji .
                          To naravno ne znaci da serija nece biti uzbudljiva, sta vise, mislim da cemo gledati 7. tekmu .

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post



                            Mogu ti ja dati link da sebi skines utakmicu pa je odgledas ako hoces!?!
                            Hvala, ali ne treba.Znam da mogu da skinem na roja directa(i to jos po cetvrtinama),ali ja narednih par dana nisam tu, a ne bih da skidam sa caletovog laptopa.

                            Postoji neka mogucnost da Sek zaigra u nedelju protiv Niksa.
                            Ko li ce veceras da izadje protiv Bostona kada nisu sigurni Bilaps,Stodermajer i Turijaf?

                            Comment


                            • Pa Amare je izgleda siguran,a Bilaps je pod znakom pitanja.
                              Ako Boston dobije i napravi brejk,sve je gotovo.
                              How do you know you've found Lebron James' cell phone?



                              It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



                              :dw::lol1: :pp:

                              Comment



                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X