Announcement

Collapse
No announcement yet.

Simpatizeri NHL timova - Prijave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: ZA KOGA NAVIJATE

    [quote author=Tmac link=topic=842.msg110144#msg110144 date=1261447273]
    [quote author=Ammare link=topic=842.msg110143#msg110143 date=1261445051]
    Colorado ;)
    [/quote]
    Kolega, koliko vidim ti i ja se slazemo u mnogim stvarima. 
    Steta sto se Colorado ne prenosi vise, ali jbg kao sto sam vec rekao utakmice u Pepsi Centru pocinju oko 3 - pola 4...
    [/quote]
    Da bar hoce da ih prenose kada su u gostima na istoku...

    Comment


    • #62
      Odg: ZA KOGA NAVIJATE

      Atlanta Trashers-Ilya Kovalchuk

      Comment


      • #63
        Re: ZA KOGA NAVIJATE

        Pittsburgh Pingvini definitivno ... Malkin Malkin Malkin ..... mada su mi Kingsi i Avalanche pravo dragi ... ;D

        Comment


        • #64
          Re: ZA KOGA NAVIJATE

          Wild volim od srca , Capse volim zato shto sam na kladzi zaradio preko 500 evra i Florida . Nisu mi simpaticni Pensi , Dallas , Boston , Anaheim i Detroit !!!

          Comment


          • #65
            Odg: ZA KOGA NAVIJATE

            Ducks -Red Wings 3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • #66
              Odg: ZA KOGA NAVIJATE

              [quote author=Liverpool FC link=topic=842.msg113617#msg113617 date=1265316223]
              Ducks -Red Wings 3:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              [/quote]

              Sramota
              Kako lep si Rafaele
              sve bi cure tebe htele!
              Protiv njih se stalno boris
              jer ti samo tenis volis!

              Comment


              • #67
                Odg: ZA KOGA NAVIJATE

                Habs and Ducks... &8@^J &8@^J &8@^J

                Comment


                • #68
                  Odg: ZA KOGA NAVIJATE

                  [quote author=Darcu Tucker link=topic=842.msg119922#msg119922 date=1269602264]
                  Habs and Ducks... &8@^J &8@^J &8@^J
                  [/quote]
                  Ducks!We kolege!
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • #69
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • #70
                      Re: ZA KOGA NAVIJATE

                      Nisi jedina ne brini.
                      A jbg nije postovano ne mogu ja sam.Srecom sad su se pojavili Crespo2222,Paja i jos par njih,pa svi zajedno mozemo da uradimo nesto.

                      Ajde da cujem predloge kako u potpunosti oziveti ovaj pdf.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • #71
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #72
                          Re: ZA KOGA NAVIJATE

                          Ja nikad ne spavam kad igraju Habsi!! &+I}\
                          $#^%RT

                          Sto se tice ozivljavanja, ja odvec propagiram NHL na drugim podforumima, tema kladionica je super...

                          Pitanje je i kako da ljudi saznaju za SK forum, ja sam ranije bio na sport forumu B92 koji mi se zgadio, tako da sam jedno vreme bio potpuno out, i onda saznam preko komentara na sportske vesti, neko je pozvao ljude na "najbolji NBA forum" i dao link, mislim da je bio Tmac $#^%RT
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • #73
                            Re: ZA KOGA NAVIJATE

                            [quote author=Popaj77 link=topic=842.msg231756#msg231756 date=1295368753]
                            Ja nikad ne spavam kad igraju Habsi!! &+I}\
                            $#^%RT

                            Sto se tice ozivljavanja, ja odvec propagiram NHL na drugim podforumima, tema kladionica je super...

                            Pitanje je i kako da ljudi saznaju za SK forum, ja sam ranije bio na sport forumu B92 koji mi se zgadio, tako da sam jedno vreme bio potpuno out, i onda saznam preko komentara na sportske vesti, neko je pozvao ljude na "najbolji NBA forum" i dao link, mislim da je bio Tmac $#^%RT
                            [/quote]


                            Zar nije najbolji? $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Re: ZA KOGA NAVIJATE

                              Ja sam prosle godine poceo malo vise da pratim NHL, gledao sam neke utakmice u regularnom delu sezone na sport klubu i mnogo mi se svidela ova igra.Kasnije sam ispratio i celu finalnu seriju Chicaga i Philadelphie, i otada navijam za Blackhawkse +*@WT*48* Posto i ove sezone pratim kad god mogu NHL, sinoc sam gledao Phoenix-San Jose, trudicu se da i ja ucestvujem na ovom podforumu, mada ne znam stvarno mnogo o igracima i o timovima ali valjda cu vremenom vise da naucim posto vidim da Liverpool FC zna puno o ovoj igri a ima tu i dosta clanova koji takodje dobro poznaju ovaj sport {-8*
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Re: ZA KOGA NAVIJATE

                                Nemam neki tim za koji bas striktno navijam,ali ipak imam neke stavove a to je da uvek simpatisem Pitsburg,Montreal,Kalgari,Boston,Anahejm i uvek NE simpatisem Detroit %QWT&W Ako bas moram da biram neka to ipak bude Pitsburg.

                                Comment

                                Working...
                                X