Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ne znam sta da ti kazem.Al rekoh bih da je problem do kompa(ne do hardvera, nego do softvera).Pitam se samo koliko bi reinstalacija pomogla oko ovog problema.
    Skini dusanov crack, pa probaj da li radi.
    Bice, ako tebi ne predstavlja problem mogao bi i starije verzije f1 da skines?PRe 2010 poslednja verzija za PC je bila 2002.Taman da budes u kozi Montoje.

    Comment


    • #77
      Ma imao sam 2002. dosadno je... ;)
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #78
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ne treba mnogo objasnjavanja, na predlog stefana12 otvaram ovu temu. Da li igrate ili ste igrali neku Formula 1 igricu? Koja je najbolja?
        rFactor je definitivno najbolji izbor po pitanju simulacije i realnosti.Grafika možda nije na vrhunskom nivou jer ta igra potiče još iz 2005. godine.Igrica ima mnogo modova a nabrojaću samo neke za F1: RFT, FSONE, F1-2010, LC i mnogi drugi...Što je najvažnije po mom mišljenju, rFactor je jako pogodan za online takmičenja i postoji mali milion online liga u kojima možete da se učlanite i borite za šampionat.U jednoj od takvih liga sam učlanjen i ja sam i zaista je ekstra primeniti znanje i iskustvo u takmičenju protiv drugih!
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #79
          rFactor je stvarno najbolji, ima i skinova, ima i TV scoreboarda, bukvalno sve kao na pravoj trci, samo je problem sto ne moze svi da se trkaju, zato sto igrica krene da koci, tako da je najbolje 5-6 vozaca

          Comment


          • #80
            Originally posted by dusan1610 View Post
            rFactor je stvarno najbolji, ima i skinova, ima i TV scoreboarda, bukvalno sve kao na pravoj trci, samo je problem sto ne moze svi da se trkaju, zato sto igrica krene da koci, tako da je najbolje 5-6 vozaca
            Da to se desava kada neko otvori dedicated server za zezanciju ali vecina liga, pa i ona u kojoj ja vozim, imaju svoj placeni server na kome moze ko god hoce da dodje i vozi neprekidno 24/7 ako hoce.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #81
              rFactor je i te kako ziv, posebno sa modelima konvertovanim iz F1 2010 igrice

              Ovo je cuveno poredjenje jednog moda i prave F1

              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #82
                I kad smo vec kod Monaka

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #83
                  Samo da napomenem da jos niko ne krece da prelazi ovu igru, zato sto ima bag sa sejvom.Ima jos par bagova, ali oni su manje bitni zato sto ne upropascavaju dozivljaj voznje formule 1.
                  Ja do malocas sam igrao i ostvario u Katalunji dvostruku pobedu sa Mercedesom kao Sumaher, u sledecem trenutku nalazim se na glavnom meniju i sav maj progres je nsetao.Vrlo pametno bi bilo da se saceka patch.

                  Comment


                  • #84
                    Lista bagova je vec ogromna, jedan patch je izasao a drugi spremaju i on ce ukljuciti sve ono sto ljudi prijave na zvanicnom forumu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Ima resenje za sejv.Stoji vec nekoliko dana, a ja nisam primetio.
                      S tim da poslednja trka mora ponovo da se odveze.
                      Go to your savedgames folder, usually under C:\Users\Your_User\My Documents\My Saved Games\FormulaOne2011\saveddata\ .

                      Delete the file named GTEHXOSJZ_0.

                      Then, copy GTEHXOSJZ_1 in the same folder, to a file named GTEHXOSJZ_0.

                      You'll have again the two files GTEHXOSJZ_0 and GTEHXOSJZ_1.

                      Comment


                      • #86
                        WTCC Balkan League !!!!!

                        http://wtccbalkanleague.webs.com/

                        ovo je moja liga kao sto pise u naslovu zove se WTCC Balkan League za sve one koje hoce da voze.......

                        igra se preko rfactora mod je wtcc 2011

                        pocelo bi se vozit pocetkom decembra ili sredinom novembra....za sada se vozi preko hamachija dok se ne kupi server...kad udjete na sajt prvo se registrujete...onda ima na forumu dolje zadnja tema " Download center" pa " Sve sto je potrebno da bi igrali " i tu vam je sve sto trebate da instalirate......ako neko bude zapeo moze se meni obratiti preko pp..ovde ili tamo na sajtu......onda takodje na forumu pise "prijava za ligu" pa "prijava za sezonu 2011" i tu je moj prvi post kao uvod i tako se prijavljuje za ligu...i tu je kod tog uvoda za prijavljivanje i link gde se nalaze sva slobodna auta.....u stvari videcete kad udjete...nije komplikovano.....

                        za one koje ne znaju sta znaci WTCC evo ( World Touring Car Championship ) !

                        vidimo se na stazi.... pozzz......
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #87
                          jedno pitanje,nisu jos odluceni datumi,ali da li ce trke biti tokom vikenda ili ne.
                          FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                          Comment


                          • #88
                            vozilo bi se svake druge subote...a za datum valjda bi poceli sredinom nov.pocetak dec..i jedna sezona bi trajala 3 meseca..
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #89
                              Super,najbolje je subotom.Ja sam se prijavio.
                              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                              Comment


                              • #90
                                Ubacio F1 2010 i nece da mi pamti ono sto zapamtim ja nego moram da se prijavim online da bi mi pamtilo koliko sam razumeo.
                                Inace odlicno je uredjenoo ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X